Almanya Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

15-09-2020 14:13'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 21-10-2023 15:07

Almanya Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Almanya Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Almanya Avrupa’nın en büyük ülkesi olarak bilinmektedir. Almanya’dan dünyanın her noktasına ulaşıma, taşıma, yurtdışı kargo ve kurye hizmetleri çok kısa sürelerde yapılmaktadır. Türkiye Almanya arasında önemli ticari ilişkiler bulunduğu gibi gurbetçilerimizde hatırı sayıda yıllardır yaşamaktadır. Almanya’nın her ülkesinde bulunan gurbetçilerimiz ve firmalar her iki ülke arasında ticaret ve seyahat yapmaktadır.

Türkiye ve Almanya arasında taşımacılık hizmeti her gün yapılmaktadır. Almanya’daki ve Türkiye’deki firmalar ikili ilişkiler neticesinde taşımacılık hizmetlerini yoğunlukla kullanmaktadırlar. Türkiye’den Almanya’ya taşımacılık hizmeti deniz, kara ve hava yolu ile yapılmaktadır. Genellikle hava yolu ve parsiyel karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir.

Almanya Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Almanya Hava Yolu İlaç Taşımacılığı

Almanya ve Türkiye arasında ilaç taşımacılığı hemen hemen her gün yapılmaktadır. Bireysel ve ticari tüm yükleriniz Türkiye ve Almanya arasında her türlü taşımacılık hizmetleri yapılmaktadır. Taşımacılık alanında hizmet veren Fast Express hafif ve ağır yükleriniz hava yolu ile almanyanın tüm şehirlerine ve tüm hava alanlarına göndermektedir.

Taşımacılık alanında ihracat ve ithalat hizmetleri veren firmamız bu alanda güçlü bir konumu vardır. Özellikle uçak kargo ile gönderilen kargolarınız Almanya’nın tüm hava alanlarına kargoları 1-2 günde gönderiyoruz. Gönderilen kargolarınız uluslararası kurallara IATA kurallarına uygun şekilde gönderiyoruz.

Almanya Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Almanya’ya İlaç Nasıl Gönderirim?

Almanya ya ilaç göndermek oldukça zorlu bir süreçtir. İlaç gönderiminde bir çok süreç bulunmaktadır. İlaç gönderiminde ilaç reçetesi, ilaç prospektüsü, doktor raporu ve diğer tüm belgeler ışığında ilaçlarınızı gönderiyoruz. Şahsi olarak olsun imalatçı firmalar olsun gerekli tüm belgeleri tamamladığında ilaçlarını Almanya’nın her şehrine gönderiyoruz.

Ancak tüm belgeler tam olsa dahi Almanya gümrüğünden geri dönebilmektedir. İlaçlar geri dönse dahi firmamız geniş ve engin tecrübesi sayesinde ilaçlarınız gümrüklerden hızlıca geçirebilmektedir. Gümrükten hızlıca geçen ilaçlarınız isterseniz alıcınızın kapısına kadar kuryelerimiz ile teslimatını yapıyoruz.

Almanya’ya İlaç Gönderdiğimiz Havaalanları

Almanya’da Aachen/Maastricht Havaalanı, Augsburg Mühlhausen Havaalanı, Baden Baden/Karlsruhe Havaalanı, Bayreuth Bindlacher Havaalanı, Berlin Schönefeld Havaalanı, Berlin Tegel Havaalanı

Berlin Tempelhof Havaalanı, Berlin-Brandenburg Int Havaalanı , Bielefeld Havaalanı , Braunschweig Havaalanı , Bremen Havaalanı , Cologne/Bonn Koeln Havaalanı, Cuxhaven-Nordholz Havaalanı, Dortmund Wickede Havaalanı , Dresden Havaalanı , Düsseldorf Havaalanı , Erfurt Havaalanı, Frankfurt Intl Havaalanı , Friedrichshafen Havaalanı, Hahn Havaalanı, Hamburg Fuhlsbuttl Havaalanı, Hanover Havaalanı , Hof-Plauen Havaalanı , Kassel Havaalanı , Kiel Havaalanı , Lahr Black Forest Havaalanı , Leipzig-Halle Havaalanı, Lübeck-Blankensee Havaalanı, Magdeburg Havaalanı, Munich Havaalanı , Münster/Osnabrück Havaalanı, Mönchengladbach Havaalanı, Neubrandenburg Havaalanı, Nuremberg Havaalanı , Paderborn-Lippstadt Havaalanı, Rostock-Laage Havaalanı, Saarbrücken Havaalanı, Siegerland Havaalanı, Speyer-Ludwigshafen Havaalanı, Stuttgart Havaalanlarına gönderim yapıyoruz.

Almanya Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Almanya İlaç Gönderim Fiyatları

Almanya ya ilaç gönderiminde Fast Express en uygun fiyatları sunmaktayız. Benzersiz bir deneyim sunan firmamız aynı zamanda piyasa koşullarını değerlendirerek müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz. Ayrıca uygun fiyatlara yurtdışı kargo takip hizmeti de veriyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Almanya’ya ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo hizmetleri sunuyoruz.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Türkiye’den şahıs olarak gönderi yapılabilir. Bulunmuş olduğunuz adres üzerinden adresten alım veya en yakın anlaşmalı acenteye mevcut gidecek olan paketin teslimi sağlanmalıdır. Paket için malzemenin içeriğini bildiren proforma invoice oluşturulmalıdır. İçerik olarak gidecek kutu içerisinde bulunan malzemeler ile proforma invoice aynı olmak zorundadır. Bildirilmeyen içerikler için kanuni olarak gönderici mesuldür. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Bir ürünü yurtdışına göndermek için beyanname açtırmak zorunda değilsiniz. Gönderilerinizi numune kapsamında hızlı bir şekilde zaman kaybetmeden yurtdışına Fast Express olarak gönderebiliriz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Kargo ücretinizi ödedikten sonra size ileteceğimiz evraklar ile birlikte anlaşmalı olduğumuz şubelere bırakabilmektesiniz. Adres ve iletişim bilgilerini tarafınıza iletmekteyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP