Yurtdışı Kargo Toptan Gönderim

21-06-2021 16:47'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 16:28

Yurtdışı Kargo Toptan Gönderim

Uluslararası alanda yurtdışı kargo gönderiminde İnternet ve teknolojideki gelişmelerle birlikte, dünya çapında iş yapmak eskisinden daha kolay ve hızlı hale geldi. Artık dünyanın her yerinde iş yapabilirsiniz. Ürünleri Çin'de üretip dünyanın her yerine kargolayabilirsiniz. Evinizin veya ofisinizin rahatlığında yapabilirsiniz. Gerçekten de, e-ticaret insanların iş yapma şeklini değiştirdi. Özel yurtdışı kargo gereksinimlerinizi karşılayacak bir nakliye şirketiyle ortak olmalısınız. Stoksuz satış yapmayı seçerseniz, stoksuz satış tedarikçisinin kapsamını göz önünde bulundurmanız gerekir. Özellikle dünya çapında nakliye hizmeti sunuyorsanız, uluslararası nakliye hizmeti sunan bir tedarikçiyle ortak olmanız gerekir. Bu firmalardan biri de Fast express dir.

Fast express uluslararası alanda toptan ürün gönderimlerinde en iyi fiyatı, hızlı, güvenli ve profesyonel bir yaklaşımlar gerçekleştiriyoruz. Ürününüzü A Noktasından B Noktasına nasıl götüreceğinizi planlamaya başlamadan önce, dikkate almanız gereken ilk şeylerden biri, yurtdışı kargo firması olan firmamız ile iletişime geçmektir.

Toptan Ürün Göndermek Güvenli mi?

Yurtdışına yani uluslararası alanda kargo taşımacılığında illaki bazı sorunlar olacaktır. Bu sorunları aşan ve herhangi bir sorun oluşmasını engelleyen firmamız toptan her türlü ürünü gönderiyoruz. Yurtdışına ve yurtdışından ürün göndermek, eskiden korkutucu bir kavramdı çünkü ürünün, ödemesi yapıldıktan sonra bile alıcı tarafından alınmadığına dair çok sayıda hikaye vardı. Bazı durumlar da hasarlı bir toptan ürün gönderiminde dikkatsizlikden yada farklı sorunlardan dolayı sorunlar çıkabiliyordu. Tüketiciler için bir terör sorunu haline getiren yurtdışı kargo ile ilgili birçok trajik hikaye bulunmaktadır.

Toptan Ürün Gönderiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çevrenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. Yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir.

Yurtdışına Toptan Ürün Gönderim Fiyatları

Yurtdışına uluslararası alanda imalatını yaptığınız yada satın aldığınız malların toptan gönderimlerinde en uygun gönderim maliyetlerini hesaplayıp gönderiyoruz. Fiyat konusunda en iyi fiyatları sunan firmamız toplu gönderimlerinizde en ucuz fiyatı verebilmek için çok çalışıyoruz.

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda toptan ürün, mal, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo hizmetleri sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
İnternet sitemizde bulunan modülden hızlı gönderim yapmak istediğiniz ülkeyi, kargo yapılacak olan ülkeyi ve gönderinin ağırlık vb. bilgileri girerek, hızlı kargo hesaplaması yapmış olursunuz. Böylelikle gönderinizin maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP