İran Kargo Gönderimi ve Kargo Takibi

24-08-2020 16:12'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 15:44

İran Kargo Gönderimi ve Kargo Takibi

İran Kargo Gönderimi ve Kargo Takibi

İran Ortadoğu da söz sahibi olan büyük ülkelerden biridir. Yıllardır ambargolarla boğuşan İran devleti ve halkı yine de ithalat ve ihracatta önemli derecede dışa bağımlıdır. Kendisine komşu olan ülkelerle karayolu ile kara sınırı olamayan ve uzak ülkelerle hava yolu ile ithalat ve ihracat yapmaktadır. Özellikle Türkiye’den İran’a ve İran’dan Türkiye’ye önemli derecede ithalat ve ihracat yapılmaktadır.

Başkenti tahran olan İran 80 milyon civarında nüfusa sahiptir. İran kaliteli ve ucuz fiyatlı ürünleri tercih etseler de lüks ürünlere düşkünlükleri vardır. Lüks tüketimde iran devleti genel olarak fiyat belirleyici noktadadır. Türkiye ile İran arasında yürürlüğe giren tercihli ticaret anlaşmasında gümrük vergisi düşürme ve sadeleştirmeye gidilmiştir. Gümrük vergilerinde ortalama bu anlaşma ile 300 ürün grubunda fiyat indirimi yapılmıştır. Bu indirimler ve ulaşımın kolay olması firmaları ve vatandaşları kargo gönderiminde çok daha fazla teşvik etmektedir.

İran Kargo Gönderimi ve Kargo Takibi

İrana Kargomu Nasıl Gönderirim?

İrana kargo göndermeniz için ilk önce firmamız ile 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.fast-express.com web sitemiz üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm kanallardan bizlere ulaştıktan sonra sizlerden gerekli bilgileri ve kargonuzu kapınızdan alarak gönderme işlemlerini başlatıyoruz. Kargonuzu işleme aldıktan sonra kargonuzu kolayca takip edebilmeniz için sizlere kargo takip numarası veriyoruz kargo takip numarası ile tüm kargo operasyon hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz. Kargolarınızı tüm Türkiye’den ve İran’dan kolaylıkla gönderebilirsiniz.

İran Kargo Takibi

İran pazarı bir çok dünya yatırımcılarının dikkatini çektiği için ve Türkiye ile İran arasındaki halkın ilişkisi iyi olduğu için iki ülke arasında kargo gönderimi önemli derecede artmaktadır. 1 günde binlerce kargonun gönderilip alınmasının takibi oldukça zordur. Fast express kullandığı kargo takip sistemi ile sizleri sekteye uğratmaz. Kargolarınız için sizlere verdiğimiz kargo takip numarasını web sitemizde bulunan “Gönderi sorgula” kutucuğuna yazarak kargonuzun nerede ve ne zaman teslim edileceğini takip edebilirsiniz. İster mobil cihazınızdan ister bilgisayarınızdan 7/24 takip edebilirsiniz.

İran Kargo Gönderimi ve Kargo Takibi

İran Yurtdışı Kargo Ücreti

İran’a göndereceğiniz kargolarınız için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. İran kargo fiyatları her yıl hatta 6 ayda bir artabilmektedir. İrana karayolu ve hava yolu ile taşımacılık fiyatlarında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Kargonuzun ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun hiç farketmez en uygun fiyatlara gönderebilmek için çok çalışmaktayız. Sizleri üzmeyecek fiyatlar sunan firmamız ödemeleri kredi kartı, eft, havale ve nakit olarak firmamıza yapabilirsiniz.

İran Takipli Kargo Teslimatı

İran’a kargo gönderimlerinde kargolarınızı teslim etmek için kuryelerimizi kullanıyoruz. Uçak yada kara yolu tır ile parsiyel taşımacılıkla gönderilen kargolarınız gümrüklerden alınarak özel kuryelerimiz aracılığıyla gönderiyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo hizmeti ile İran’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktadır.

İran Kargo Gönderimi ve Kargo Takibi

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de alıcısına ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Türkiye’den şahıs olarak gönderi yapılabilir. Bulunmuş olduğunuz adres üzerinden adresten alım veya en yakın anlaşmalı acenteye mevcut gidecek olan paketin teslimi sağlanmalıdır. Paket için malzemenin içeriğini bildiren proforma invoice oluşturulmalıdır. İçerik olarak gidecek kutu içerisinde bulunan malzemeler ile proforma invoice aynı olmak zorundadır. Bildirilmeyen içerikler için kanuni olarak gönderici mesuldür. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP