Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderebilirim?

23-02-2021 11:55'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 02-08-2023 16:47

Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderebilirim?

Tarihte yüzyıllar boyunca büyük kıtalara, çeşitli toplumlara hükmetmiş, ekonomik ve sosyal anlamda bu toplumlara yön vermiş bir millet olan Türkler kargo taşıma ve ulaşım önemli alt yapılarından biri olarak görmüşlerdir.

Ülkemizden yurtdışına kargo gönderimi baş ağrısı bir iş gibi görünse de firmamız Fast Express uluslararası alanda her türlü malı karmaşık işlemler bulunan gümrüklerden kolaylıkla geçirmektedir. Gönderileriniz Avrupa dahil olmak üzere dünyanın tüm noktaları olsun yurtdışına gönderimi sizleri strese sokmadan gönderilmektedir.

Yurtdışı Kargo İle Neler Gönderilir 2021

Türkiye’de ve Dünyada bir çok kargo firması yurtdışı kargo hizmeti vermektedir. Dünya standartlarında hizmet veren kargo firmalarımız dünyanın her yerine kargo hizmeti vermektedir. Yurtdışı kargo firmaları taşıyıcılığını üstlendiği yurtdışı kargonuzun her türlü güvenliği sağlamaktadır. Yurtdışı kargonuzun herhangi bir hasar ve kayıp olaylarından firmalar sorumludur. Fast Express Yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız kargo gönderilerinizi alarak dünyanın tüm havaalanlarına gönderebilir ve teslim alabilir isterseniz de alıcınızın adresine kadar teslim edebiliriz.

Yurtdışı kargo gönderiminde daha ağır veya daha büyük ürünler aynı hızla teslim edilebilir, ancak sevkiyat maliyeti daha yüksek olabilir. Bu nedenle kargo paketlerinin olabildiğince küçük ve hafif olması gerekmektedir. Bireysel olarak kargo gönderin yada firma olarak kargolarınızı gönderin yurtdışı kargo paketlerinde firmamız Fast Express kargonun desi ve hacim değerine göre hesaplanarak fiyatları belirlemektedir. Desi hacim hesabı kargo paketinin boyu ve ağırlığı baz alınarak gerekli hesaplama yapılır ve fiyatlar ortaya çıkartılır.

Firmamız ayrıca toplu gönderileriniz için sizlere en uygun maliyetlerde ücretler çıkartarak bütçenizi yormayacak sizleri üzmeyecek fiyatlar ortaya çıkartmaktadır. Fiyat konusunda en uygun fiyatları sunan firmamız yurtdışında 220’den fazla ülkeye her türlü kargo gönderimini yapmaktadır.

Yurtdışı Kargo İle Neler Gönderilir 2021

Yurtdışına Kargo ile Hangi Ürünler Gönderebilirim?

İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, tekstil ürünleri, yedek parçalar, fuar gereçleri, fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları, jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon, yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar, koli, paket, çuval, sandık, paletli ürün, evrak, doküman, belge, kişisel eşya, hediyelik eşyalar olmak üzere her şeyi gönderiyoruz. Yasal olarak taşınması gereken her türlü kargoyu taşıyan firmamız sizlere tüm detayları ayrıca bizlere ulaştıktan sonra anlatmaktadır.

Yurtdışı kargonuzun gideceği ülkenin gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. Ülke sınırları içerisine göndereceğiniz gönderinin, yurtdışındaki ülkeden toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp gönderimi gerçekleştirilir. Kendi ülkenize yurtdışından gelen kargolarınız, öncelikle ülkenize giriş yaptığı havalimanında gümrük ve güvenlik kontrolünden geçmektedir. Kargonuz evrak, belge, doküman kapsamında soru yok ve gönderim standartlarına uygun ise genellikle gümrükte sorun yaşanmadan teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmaktadır.

Yurtdışı Kargo İle Neler Gönderilir 2021

Fast express olarak kaliteli ve müşterilerimizin isteklerini dinleyerek sizlere çözüm üretmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek adına her türlü desteği sağlamaktayız. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda her türlü döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Yurtdışına gönderilmesi yasak olan ürünler

Altın (külçe halde), Gümüş (külçe halde) her türlü para ve banknotlar, çekler, senetler ve benzeri kıymetli evrak ile değerli taşlar ve ziynet eşyaları. Ayrıca et ürünleri, tavuk içerikli ürünler, süt ürünleri, balık ürünleri, her türlü sakadat ürünü, ham deri ürünleri, sigara, yakıt, oje, parfümler, zehirler, kenevir, mühimmat, alkollü içecekler, airbag, aerosoller, canlı veya cansız hayvanlar, ilaçlar, ateşli silahlar, organ, taşınamaz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de alıcısına ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP