Almanya'ya Hızlı Yurtdışı Kargo Nasıl Gönderilir?

06-11-2019 15:41'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 14-08-2023 14:36

Ülkemizden Avrupa ya son yıllarda gittikçe ihracat artmaktadır. Avrupa da ise en çok Almanya’ya ihracat yapılmaktadır. Bu ihracatlar da ürünler ise Uçaklarla havadan gönderilmektedir. Fast express uçak kargo hizmeti ile avrupanın en büyük ekonomisine sahip Almanya’ya taşıma hizmeti vermektedir. Ülkemizden Avrupa’ya kargo paketi, evrak yada özel eşyalarını göndermek isteyenler bizlere web sitemiz üzerinden yada iletişim bölümündeki iletişim bilgileri ile ulaşabilirler.

Almanya’ya yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız bu transferleri en güvenli ve en hızlı taşıma aracı olan uçak ile yapmaktadır. Günlük kalkan uçaklarla kargo paketleriniz, evraklarınız yada özel değerli eşyalarınız almanya’nın her noktasına ulaştırılabilir. Büyük yada küçük, hafif yada ağır farketmeksizin kargolarınız Almanya’ya hızlı bir şekilde transferi gerçekleştirmekteyiz. Almanya’ya kargo göndermek zahmetli ve yorucu bir hal alabilir ancak Fast-express kurumsal ve bireysel herkesin kargolarını almanya’ya göndermektedir.

Almanya’ya kargo göndermek isteyenler mutlaka Almanya’nın ithalat politikasını mutlaka iyi bir şekilde bilmelidir. Almanya ve AB düzenlemelerine göre sıkı yasa ve yönetmelikler bulunmaktadır. Bu yasa ve yönetmeliklerin tamamına hakim olan Fast Express kargolarınızı ülkemizden Almanya’ya göndererek Alman gümrüklerinden kolayca geçirebilmektedir. Almanya dahil olmak üzere avrupa’nın her noktasına kargo gönderimi yapmaktadır. Avrupa’da türklerin en çok yaşadığı ülkelerden biri olan Almanya’ya normal ve hızlı uçak kargo hizmeti vermekteyiz.

Almanya’ya hızlı yurtdışı kargo gönderisi nasıl gönderilir? Diye düşünüyor olabilirsiniz ancak bu kargo göndermek çok basittir. Tabiki bu işlemde kullandığımız araçlar ve sistemlerimizden dolayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız sistemlerden en kolayı ise web sitemiz üzerinden yani www.fast-express.com/tr adresi üzerinden Almanya’ya yurtdışı kargo paket gönderisi oluşturabilirsiniz. Bunu yapabilmek için web sitemizin ana sayfasına girerek sol taraftaki hızlı menüden “Yurtdışı Kargo Gönderisi Oluşturun” seçeneğine tıklayıp kolayca gönderi oluşturabilirsiniz.

Oluşturacağınız kargo gönderisi ile firmamız kargo paketlerinizi yada evraklarınızı alarak hava yolu uçak kargo aracına yükleyerek göndermektedir. Kargonuzu almanya’ya gidene kadar, gittikten sonra da alıcınıza teslim edene kadar güvenliğini sağlamaktayız. Kargolarınız uygun fiyatlara hasar görmeden kolaylıkla gönderilebilmektedir.

Fast-express olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan ve bu sektörde uzmanlaşmış olan profesyonel ekibimiz her zaman hizmet vermektedir.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı hızlı kargo hizmetinde Yemen, Sudan, Irak, Suriye, Afganistan, Somali, Kuzey Kore ve İran’a savaş, terör veya toplumsal ayaklanma, sokağa çıkma yasağı, ambargo veya bunun gibi jeopolitik ve siyasi durumlardan dolayı bu tarz ülkelere kargo taşıma fiyatlarına ek ücret sistemi uygulanmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderisi yapılırken uçak ve diğer taşıma araçları için tehlike arz eden ve uluslar arası yetkili kurumlarca belirlenmiş olan taşınabilir malzemeler konusunda taşıma firmanızdan mutlaka bilgi almalısınız malzemeler havayolu için x-ray cihazından taranacak olup yapılan yanlış beyanlardan kanuni olarak gönderici mesuldür. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP