Phoenix Yurtdışı Kargo Hizmeti

28-09-2020 15:49'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 24-06-2024 15:39

Phoenix Yurtdışı Kargo Hizmeti

Phoenix Yurtdışı Kargo Hizmeti

Phoenix ABD’nin en büyük altıncı Arizona eyaletinin en büyük şehridir. Sanayi ve turizm merkezi olan şehir tarih öncesi dönemlere şahitlik etmiştir. 1881 yılında şehir olan ve gün geçtikçe büyüyen Phoenix bir çok Avrupa ülkesinden büyüktür. Zengin doğal kaynaklara sahip şehir en büyük metropoller arasında yer almaktadır. Turistler tarafından ilgi çekici olan şehir de görülmesi gereken çok yer vardır. Çöl ikliminin bulunduğu şehire Phoenix sky harbor havaalanı ve bir çok havaalanı ile ulaşılabilmektedir. İnsan ve yük taşımacılığını hava alanlarından yapmaktadır. 

Phoenix Yurtdışı Kargo Hizmeti

Globalleşen dünyada ve gelişen teknoloji ile birlikte kargo taşımacılığı gittikçe artmıştır. Özellikle e-ticaretin gelişmesi ile birlikte bireysel, kurumsal ve şahıslar dünyanın her noktasında kargo gönderimi yapmaktadır. Özellikle Amerika da yaşayan ve ticaret yapanların işine çok yarayacaktır. Küresel dünyada hizmet veren Türk yurtdışı kargo firmaları taşımacılık konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılamaktadır. Yurtdışı kargo firmaları Phoenix’e göndereceğiniz yurtdışı kargolarınızı vaad ettiği sürelerde yani en kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Yurtdışı kargo hizmetlerinde genel olarak uçak kargo ile kargo gönderimi yapılmaktadır. Fast express yurtdışı kargo hizmetinde Phoenix olmak üzere tüm ABD şehirlerine kargo hizmeti vermektedir. Firma olarak ülkemizin, uluslararası kargo taşıma kurallarına ve arizona eyalet yasalarına uygun olarak kargo gönderimi yapmaktadır. Yurtdışı kargo gönderimi yapan firmamız kargolarınızın her hareketini takip ederek sizleri bilgilendirmektedir. İsterseniz de size verdiğimiz kargo takip numarası ile kargonuzu rahatlıkla nerede ve hangi işlemde olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Phoenix Yurtdışı Kargo Hizmeti

Fiyat konusunda ise firmamız sizlere piyasadaki en uygun fiyatları sunmaktadır. Ebat ve ağırlığa göre fiyat belirleyen ekibimiz piyasanın en düşük fiyatını belirler. Fiyat ve güvenlik konusunda kesinlikle kalitemizden ödün vermemekteyiz. Deneyimli ve profesyonel kadromuz haftanın her günü sizlere hizmet vermektedir. Müşteri odaklı anlayışımızla birlikte en yeni teknolojileri kullanmaktayız. Gümrük kurallarına uygun hareket eden firmamız ayrıca IATA kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti vermektedir. Firma olarak Havayolu İhracat Servisimiz ile Bedelli-Bedelsiz ihracat gönderileriniz taşıyabiliyoruz, Havayolu İhracatlarınızı IATA Kuralları kapsamında taşımaktayız. Havayolu İhracat servisimiz ile talebiniz doğrultusunda Havalimanına veya alıcınızın kapısına kadar teslimat yapmaktayız.

Phoenix Yurtdışı Kargo Hizmeti

Sektörün ve müşterilerimizin her türlü isteklerini karşılamak amacıyla son teknoloji ve çözümler üretmekteyiz. Müşteri ve yurtdışı kargo ve yurtdışı kargo takibi ayrımı yapmadan çalışan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için çok çalışmaktadır.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Türkiye’ye gelen ürünler Türkiye gümrüğüne İstanbul’dan giriş yapmaktadırlar. Gümrük tarafından incelenen ürünler numune olarak kabul edilirse gümrük tarafından serbest bırakılır ve adresine teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Firmalar için gelen ürünlerde numune olarak malzemeden 1 adet olması ve numune olarak geldiği belirtilmiş olmalıdır. Gümrük tarafından işlem yapılması gereken ürünler için ETGB kapsamına alınabilir ve bu konuda başvuru kargo firmanıza gümrüğe iletilmek üzere yapılmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Öncelikle karşı ülkede nereden gönderiniz alınacak ve burada nereye gelecek ise tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Alıcı ve gönderici bilgileri, malzeme içerik bilgisi eksiksiz olmalıdır. Söz konusu detaylar hazır olduğunda bize bilgi vermeniz durumunda toplama işleminiz organize edilecektir. İstenilen evraklar müşteri destek çalışanlarımız ile birlikte hazırlanacaktır. Daha sonrasında paketiniz elinize ulaşacaktır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP