İrana Hızlı Kargo Gönderimi

17-08-2020 14:18'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 17:41

İrana Hızlı Kargo Gönderimi

İrana Hızlı Kargo Gönderimi

İran günümüzde güneybatı asya ülkesidir. Güney tarafta basra körfezi ve umman körfezi ayrıca kuzeyde hazar denizi ile çevrilidir. Başkenti tahran olan iran eyalet sistemi ile yönetilmektedir. Resmi dili farsça olan iran MÖ 4000’li yıllara dayanan tarihi bulunmaktadır. İran genel olarak petrol ve doğalgaz kaynakları ile önemli derecede yurtdışına ihraç etmektedir.

Türkiye, İran’a başlıca demir ve çelik, tekstil elyaf ve mamulleri ile otomotiv yan sanayi ürünleri, yedek parçaları ihraç etmektedir. Türkiye’nin ise İran ithalatının çok büyük bölümünü ise, ham petrol ve doğal gaz oluşturmaktadır. Türk ürünleri İran pazarında önemli ölçüde derecede olumlu bir algısı vardır. Bu algının nedeni Türk mallarının kaliteli olmasıdır. Ülkemizden İran’a küçük büyük olmak üzere her sektörden binlerce milyonlarca ürün ithalatı ve ihracatı yapılmaktadır.

İran’a ayrıca bireysel olarak yurtdışı kargo gönderimleri de yapılmaktadır. İran’da istediğiniz tüm adreslere firmamız aracılığı ile kargolarınızı gönderebilirsiniz. İran kargo gönderiminde kişisel eşyalarınız ve hediyelik tüm eşyalarınız en hızlı ve uygun fiyatlara gönderiyoruz.

İrana Hızlı Kargo Gönderimi

İran’a En Hızlı Kargo Gönderimi

İran kargo gönderiminde en önemli noktalardan biri de kargonun zamanında teslim edilmesidir. ABD ve diğer Avrupa ülkelerinin İran’a karşı yaptırımlarıyla zor günler geçirse de Türkiye’den İran’a ve İran’dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapılmaktadır. İran kargolar hızlı şekilde gönderilmesi için hava yolu tercih edilmektedir.

İran kargo uçakları ile Tıbbi cihazlar ve ilaçlar, Beyaz eşya, Ağır iş makinaları, tarım makinaları ve ekipmanları, taş, maden cevheri kırma-ayıklama makinaları, Büro, hastane, mutfak, mobilyaları, Yiyecek, içecek, ambalaj sanayisinde kullanılan makinalar, Plastikten tüpler, borular ve levhalar, Elektrik devresi teçhizatı, elektrik transformatörleri, kablolar, Adi metallerden pencere/kapı donanımları, Muslukçu borucu eşyası, Pompalar, kompresör, jeneratör, Oto yedek parça, Suni ve sentetik lifler Gıda (bitkisel yağ, çikolata, margarin). gibi tüm ürünler iran’a kargo uçakları ile en hızlı şekilde gönderilmektedir.

İrana Hızlı Kargo Gönderimi

İran Kargo Takibi

İran’a göndereceğiniz kişisel eşyalarınız, hediyelik eşyalar, ürünler, malzemeler, malların gönderiminde sizlere her ürün için kargo takip numarası veriyoruz. Bu numara ile kargolarınızı 7/24 www.fast-express.com üzerinden takip edebilirsiniz. Kargo takip numarası ile kargolarınızı telefon, tablet ve bilgisayar dan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kargom ne zaman çıkmış, kargo nerede, ne zaman ulaşır gibi tüm kargo hareketlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

İran Kargo Fiyatları

İran’a kargo gönderimlerin de ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı, havale, eft veya elden ödeme yapabilirsiniz.  Sizlere en uygun kargo gönderim fiyatları sunan firmamız piyasa koşullarını değerlendirerek sizlere en uygun iran kargo fiyatları sunmaktadır. İran kargo gönderimlerinde hızlı yada normal kargo gönderimleriniz en uygun fiyatlarıdır.

İrana Hızlı Kargo Gönderimi

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Eğer düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP