Yurtdışına Hızlı Kargo

09-09-2022 17:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-12-2022 11:20

Yurtdışına Hızlı Kargo 

Doküman, numune, hediye vb. türlü gönderilerinizi güvenli bir şekilde yurtdışı hızlı kargo olarak gönderebilirsiniz. Paketleriniz, işinde uzman ve güvenilir kuryeler tarafından kapınızdan alınarak, gün içerisinde yurtdışına çıkabilmesi için gerekli çıkış işlemleri yapılır. Avrupa ülkelerinin bir çoğuna 1 iş gününde, Amerika'ya yaklaşık 1-2 iş günü içerisinde, kargolarınız hızlı bir şekilde teslim edilir. 

Aciliyeti olmayan paketleriniz için fiyatlar daha avantajlıdır. Kapıdan kapıya yapılan yurtdışına hızlı kargo gönderilerinizde Fast Express kargo tercih edilerek, gönderinizin daha kolay ve hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Teslimat süresine kadar tüm kargolarınızı kargonun web sitesi üzerinden konşimento numaranızı girerek takip edebilirsiniz. 

Yurtdışı En Ucuz Kargo 

Ülkemizde artan ihracat ve e-ticaret sistemleriyle birlikte yurtdışı en ucuz kargo arayışı da ön plana çıkmıştır. Bu talebe karşılık olarak da yurtdışı kargo hizmetinin gayet donanımlı bir biçimde geliştiği net olarak görülmektedir. 

Yurtdışına kargo gönderimi yapılacağı zaman ilk olarak firma seçimine özen göstermek önemli bir ayrıntıdır. Son zamanlarda bir hayli gelişmiş olan bu sektörde çalışan firmaların sayısı oldukça fazladır. Bu durum beraberinde fiyat farklılıklarını da doğurur. 

Yurtdışı kargo gönderimlerinde, kaliteli hizmet ve ucuz fiyat seçenekleriyle Fast Express, öncelik olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır. Profesyonel kadrosu, yurtdışı en ucuz kargo hizmeti ve zaman kavramına gösterilen hassasiyeti, Fast Express’in en önemli tercih edilme nedenlerindendir. 
Yurtdışına ucuz kargo göndermek istediğinizde; detaylı bir araştırma sonucunda pek çok prosedürle karşılaşacaksınız. Bu prosedürlere uyacak biçimde hesaplama yapıldığında ise Fast-Ekpress farkını siz de göreceksiniz. Memnuniyetiniz doğrultusunda her zaman size uygun alternatif çözümler sunar. 

Yurtdışı Hızlı Kargo 

Her türlü sektörde rekabetin ön plana çıktığı günümüzde, zaman kavramı da önceliklerimiz arasında neredeyse ilk sıradadır. Özellikle uluslararası yapılan işlerde en hızlı gönderim yapan firma, her zaman ilk tercih edilen firmadır. 

Bu nedenledir ki; yurtdışına göndermek istediğiniz paket, evrak, koli, palet vb. her türlü ürününüzün en hızlı ve en uygun fiyatla gönderilmesini sağlayan Fast Express yılların verdiği deneyimle, siz müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. 

Yurtdışına kargo gönderimlerinde, kargonun alıcıya çabuk ulaştırılması önemli bir konu olup, teknolojinin ilerlemesiyle, her firma her an bir tık öne geçebilir. Yurtdışı hızlı kargo tercihinde en alıcı noktadır bu durum. 

Konu böyle olunca, kargolarda hava yolu kullanımı da artmış vaziyettedir. Firmalar bünyelerindeki kargo uçakları sayısını da arttırmış bulunmaktadırlar. 
Uluslararası hızlı kargo gönderiminin büyük bir kısmı (kapasite miktarınca) kargo uçaklarıyla sağlanırken, mecburen bu iş için özel olarak üretilen kargo uçaklarının sayısı da artmış bulunmaktadır. 

Hava kargo yolu ile her türlü taşıma sağlanabilir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimleri hemen hemen her ülkeye yapılabilmektedir. Hava yolu kargonun en önemli tercih edilme nedenlerinden biri, hız ve güvenlik konusudur. Özellikle uzun mesafeler için ürünlerin korunarak güvenli bir şekilde taşınması müşteriler için önemli bir ayrıntıdır. 
Yurtdışı hızlı kargo ihtiyacınıza en uygun çözüme, bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. 

Yurt Dışı Kargo

Fast-Express, kurumsal ve bireysel lojistik gereksinimleriniz için, size özel tekliflerle çözümler sunar. 

Kargo yurtdışı işlemlerinizde, güven çok önemlidir. Ürünlerinizin hasarsız ve kayıpsız bir şekilde doğru adreslere teslim edilmesiyle birlikte, zamandan ve paradan da tasarruf etmek istersiniz. 

Kargo yurtdışı hizmeti ile tüm kargolarınızın hızlı ve uygun fiyatlarla denizyolu, karayolu ve uçak ile gönderimi kusursuz bir şekilde gönderimi sağlanır. Ayrıca özel evrak ve paketleriniz uluslararası kurallara göre taşınmaktadır. 

Fast Express, her türlü yurtdışı kargo işlemlerinizde, hızlı ve ekonomik çözümler sunan bir firmadır. 

Yurtdışı Kargo Fiyatları 

Yurtdışı kargo firmalarını karşılaştırdığınızda, hepsinin farklı stratejileri ve farklı fiyat anlayışları olduğunu görürsünüz. Bu durumda sizin için önemli olan zaman ve maliyet tasarrufuna en uygun olan seçimi yapmak istersiniz. Fast Express, bu özellikleri taşıyan en uygun kargo şirketidir. 

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken; gönderinin ağırlığı, kargo gönderilecek mi getirtilecek mi, koli mi, evrak mı, hangi ülkeye gidecek vb. bu tür özellikler baz alınır. Bu hesaplama işlemi sadece ağırlık baz alınarak da yapılmaz. Gerçek ağırlık kadar gönderinin hacmi de önemlidir. Hatta en belirleyici etkendir, gönderilen paketin uçakta kapladığı yer. 

En Uygun Yurtdışı Kargo Fiyatları 

Global dünyada yaygınlaşan e-ihracat sistemleriyle birlikte, yurtdışına kargo göndermek en önemli aşama olma özelliği kazanmıştır. 
Yurtdışı kargo tercihi yaparken; firmanın profesyonel bir firma olması, kaliteli bir hizmet sunma anlayışı olması ve en kısa zamanda en uygun yurtdışı kargo fiyatı vermesi, dikkat edilecek önemli hususlardandır. 

Yurtdışına gönderilecek kargoların fiyatlarının tespit edilmesinde, kargonun ağırlığı ve hacmiyle birlikte hangi ülkeye gideceği konusu da dikkate alınması gereken unsurlardandır. Tercih edilen kargo firmasının farklı fiyat politikası olması da belirleyici bir etkendir. 

Fast Express, en uygun yurtdışı kargo fiyatı sunan bir firmadır. 

Yurtdışı kargo fiyatı hesaplama yaparken, her ayrıntının titiz bir şekilde ele alınması gerekmektedir. Bu işlemin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için veriler de sağlıklı olmalıdır. 

Yurtdışı kargo fiyatı hesaplanırken uygulanan formül şu şeklidedir: 

Paketin eni × boy ölçüsü / hacimsel bölen 
Hacimsel bölen de alınan değer 5000’dir. 

Express Kargo Yurtdışı 

Express kargo, hava yoluyla yapılan kargo türlerinden biridir. Diğer kargolarla arasındaki fark ise express kargonun teslimatının kapıdan kapıya yapılmasıdır. Bu nedenle en çok tercih edilen kargodur, express kargo yurtdışı. 

Hava yoluyla ulaşımın gelişmesi, insanların ulaşım ve ulaştırma alanlarında vakit kazanmalarını sağlamıştır. Hızlı ve güvenilir olması, ayrıca gönderinin direkt olarak alıcıya ulaştırılması açısından en çok talep gören kargo çeşididir. Express kargo, diğer kargolara göre fiyatı biraz farklı olmasına rağmen, güvenilirliği ve hızı açısından tercih seçenekleri arasında birinci sıradadır. 

Express kargo yurtdışı, genellikle boyut ve ağırlık açısından küçük kargoların gönderimi için kullanılmaktadır. Express kargoların hızlı ve kapıdan kapıya teslim ediliyor olması en avantajlı yanıdır. 

Gönderinizin express kargo ile yapılıp yapılmayacağı konusunda kargo firmasıyla ön görüşme yapıp, gidişatı duruma göre belirlemeniz, size büyük yarar sağlayacaktır. 

Express kargo kabulünde belirli ölçü sınırlamaları vardır. Genel olarak baktığımızda ortalama, 0.5 kg ile 30 kg arasındaki paketler ile ölçüleri 180 cm ile 270 cm arasında değişen kargolar kabul edilmektedir. Bununla birlikte kargo boyut ve ağırlıklarının bu standartların altına inmesi ya da üstüne çıkması, kargo uçağının taşıma kapasitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. 


Yurtdışına Kargo Gönderen Firmalar 

Uluslararası ticaret etkileşiminin artması, insanların e-ticaret alanında daha fazla girişimlerde bulunması nedeniyle ürünlerin yurtdışına kargo gönderen firmalar tarafından hızlı ve güvenilir şekilde taşınması işini de beraberinde büyütmüştür. 

Türkiye’den yurtdışına hızlı kargo seçimi aşamasında, öncelikle firmanın müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği araştırılmalıdır. Bununla birlikte kargo ücretleri ve teslimat süreleri de araştırılması gereken önemli konulardandır. 

Ülkemizden yurtdışına ürün gönderimi sağlayan pek çok kargo şirketi vardır. Yurtdışı hızlı kargo alternatifleri için her kargonun kendine özel geliştirdiği çözümleri vardır. Türkiye'de bilinen pek çok kargo şirketi aynı zamanda yurtdışı kargo hizmeti de vermektedir. 

Yurtdışına kargo gönderen firmalar araştırılırken dikkat edilmesi gereken kriterler vardır. Bunlardan ilki, müşterilere göndereceğiniz ürün türüdür. Bu sebeple sizin ihtiyacınızı karşılayabilecek kargo firmasını araştırıp, taleplerinize uygunluğunu kontrol etmelisiniz. Firmanın standartlarının sizin ihtiyacınıza cevap verebilecek olması önemlidir. 

Yurtdışına kargo gönderimlerinde, ürünün hangi ülkeye gönderileceği de belirleyici faktörler arasında olmalıdır. 

Firmanın müşterilerinde bıraktığı izlenim, itibar ve memnuniyet de firma seçiminde göz önünde bulundurulmalıdır. 

Online alışverişlerde, insanlar ürünlerini bir an önce teslim almak isterler. Gönderimi yapan kişiler de karşı tarafa hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmasını isterler. Bu yüzden güvenli ve hızlı teslimat da kargo şirketi seçimi konusunda önemli bir ayrıntıdır. 

Kargo takip hizmetinin da kolay ve anlaşılır şekilde, profesyonelce olması, müşterinin seçimlerini önemli derecede etkiler. 

Yurtdışı kargo hizmeti aranırken, fiyatlandırma konusu da müşteriyi etkileyen bir faktördür. Bu tarz hizmetlerde elbette ücretsiz kargo sunmak durumu mümkün değildir. Fakat daha uygun ve ekonomik fiyatlar sunarak, müşteri memnuniyeti sağlanabilir. 

Bu özelliklere sahip kargo şirketlerinden biri olan Fast Express, en hızlı ve en uygun fiyatlı hizmeti veren firmadır. 

Yurtdışına Yiyecek Göndermek 

Yurtdışına Yiyecek göndermek esnasında öncelikle özen gösterilmesi gereken konu, kayıpları en aza indirgemektir. Bunun içinse en önemli kriter, en hızlı kargo yöntemini tercih etmektir. Buna uygun, en doğru seçim hava yolu ulaştırma yapan kargo şirketleridir. Böylelikle gıdaların bozulmasının önüne geçilmiş ya da en aza indirilmiş olması sağlanır. 

Yurtdışına gönderilmek istenen yiyeceklerin, herhangi bir hastalık ya da mikrop taşımadığına, sağlığa zararlı bir madde içermediğine dair bir rapor da istenmelidir. Ayrıca ürünlerin son kullanım tarihleri ve ambalajları da kontrol edilmiş olmalıdır. 

Yiyeceklerin kargolanması sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kargodaki ısının belirlenmesidir. Ürünlerin doğru sıcaklık ve soğukluk derecesinde bulundurulması, ürünlerin ömrünü uzatır ve yine bozulması önlenmiş olur. 

Gıdaların hasar almadan, çürümeden teslimat adresine ulaşabilmesi için kargonun doğru biçimde paketlenmesi gerekir. 

Bazı yiyeceklerin gönderimi esnasında tazeliklerinin korunması için doğru ısıda tutarak, ürünün uygun ortamda adresine ulaşımını sağlayacak özel taşıma şekline ihtiyaç vardır. Bunlar soğutuculu uçaklar ya da dondurulmuş ürünlerin kullanılabileceği ısı geçirmeyen özel kaplardır. 

Taze sebze ve meyveler, dondurulmuş veya taze etler, deniz ürünleri, yumurta, süt ürünleri, meyve suları gibi bozulmaya yatkın gıdalar, soğutmalı ortamlarda kargolanır ve gönderimi sağlanır. 

En Uygun Yurtdışı Kargo 

En uygun yurtdışı kargo gönderilerinizde, size uygun seçenekler sunan bir firma, her zaman önceliğiniz olmalıdır. 

E-ticaret ya da ihracat yapmak oldukça kârlı bir iştir. Ancak bu tarz işlerin en maliyetli kısımlarından biri ürünlerin gönderilmesi konusudur. 

Yurtdışına en uygun kargo göndermek için, kargo şirketlerini çok iyi araştırıp, ona göre seçim yapmalısınız. Çünkü her firmanın gönderim prosedürü, şartları farklı olabilir. 

Her kargo firması farklı ebatlara göre farklı fiyat seçenekleri sunabilir. Aynı zamanda teslimat gün süreleri farklı olabilir. Bu nedenle değerlendirmenizi yaparken, sizin de uyum sağlayabileceğiniz, karşılıklı memnuniyetin ön planda olacağı bir seçim olmalıdır. 

Fast Express, bu seçim için en uygun yurtdışı kargo firmasıdır.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Herhangi olumsuz bir durum ( rötar, olumsuz hava koşulları, gümrük vb. ) olmadığı sürece Avrupa’ ya 1 gün, diğer ülkelere 2 ila 5 iş günü arası transfer süresi mevcuttur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslar arası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler aramaktayız. Kargonuz FAST EXPRESS ile emin ellerde. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP