Küçük İşletmeler için Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

14-12-2020 12:53'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 13:17

Küçük İşlemetler için Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

Küçük İşletmeler için Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

Küçük işletmeler 50’den az çalışanı olan ve yıllık net 8 milyon net satışı geçmeyen işletmelerdir. Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerin bel kemiğini oluşturan küçük işletmeler hemen hemen her sektörde bulunmaktadır. İşsizlik ve üretime olan katkısını önemli derecede büyüktür. Üretim sektöründe önemli payı olan küçük işletmeler yurtdışına ithalat ve ihracat konusunda önemli derecede payı bulunmaktadır. Küçük olsalar da ürünlerini yurtdışına taşıma konusunda ile çalışmaktadırlar.

Türkiye’den yurtdışına kargo taşımacılığı hizmeti veren kargo firmaları son yıllarda tüketimin artması ve pandeminin ortaya çıkması sebebiyle taşımacılık işi de önemli derecede artmıştır. Yurtdışı kargo işini Türkiye’de bir çok firma yapmaktadır.

https://www.fast-express.com/tr/kucuk-isletmeler-icin-yurtdisi-kargo-tasimaciligi

İmalatçı Küçük Firmalar için Yurtdışına Taşıma Hizmeti

Türkiye’de çok sayıda imalatçı firma bulunmaktadır. Bu firmalar dan biri de Fast Express’dir. Firmamız müşteri hizmeti yönetimi ile dengeli bir hizmet maliyet bileşimi içerisinde, müşteriyle olan ilişkilerin tüm boyutlarını birleştiren ve yöneten müşteri odaklı bir anlayış ile çalışıyoruz. Müşteri hizmet düzeyimiz, diğer lojistik alanlardaki çoğu faaliyetleriyle yakın ilişki bulunmaktadır. Ürünün göndericiden alınarak alıcıya ulaştırmak firmamız tarafından çok önemlidir.

Küçük İşletmeler için Kargo Fiyatı

Türkiye’de küçük işletmeler için kargo hizmeti veren firmamız müşterilerin kargo gönderimleri aksamaması için gelişmiş bir sistem bulunmaktadır. Firmamız Fast express Türkiye’de gelişmiş sisteme sahip ender firmalar dan biri dir. Firmamız imalatçı firmaların gönderilerini en uygun maliyetleri ile hesaplayıp göndermektedir. İmalatçı firmanın kargo gönderileri her kargo paketinin desi değeri, ürün sayısı ve gideceği ülkeye göre hesaplamalar yapılarak en uygun fiyatlar ortaya çıkartılır.

Fast express olarak dünyada 200’den fazla ülkeye gönderi taşıyoruz. Portföyümüz   tarafından yoğun olarak kullanılan “Mikro İhracat” (ETGB’li çıkış) hizmetiyle, ağırlığı 150kg, mal değeri 7500€ altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Yurtdışı kargolarınızı genellikle IATA kuraları kapsamında havayolu ile gönderiyoruz.

https://www.fast-express.com/tr/kucuk-isletmeler-icin-yurtdisi-kargo-tasimaciligi

Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışına gönderilecek her paket için firmamız müşterilerine kargo takip numarası vererek kargolarının nerede olduğu ve hangi işlemde olduğunu takip etmektedir. Firmamız arka planda kargoların sorunsuz, gidebilecek en hızlı şekilde gitmesi ve ekonomik fiyatlara gönderiyor. Tüm süreci yakından takip eden firmamız gönderileri teslim aldıktan sonra gerekli işlemleri başlatarak gideceği yere ulaşana kadar tüm kontrolü elinde tutar.

Müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada düşünen Fast Express hiç bir müşteri ayrımı yapmadan tüm müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yeni ürün, hizmet ve stratejiler sunmaya devam etmektedir. 

https://www.fast-express.com/tr/kucuk-isletmeler-icin-yurtdisi-kargo-tasimaciligi

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışında dünyanın herhangi bir noktasındaki alıcıya ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya kargonuzu gönderdiğiniz karşı alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak size iade edilmektedir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi iade taşıma bedeli tutarı tarafınıza iade ücret olarak yani göndericiye fatura edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Günümüz koşullarında artık e-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak için kargo taşıma sözleşmesi karşılıklı imza altına alınırsa indirimli fiyatlardan yararlanılabilinir. İndirimli yurtdışı kargo fiyatlarına ulaşmak için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP