İran'a Kargo Gönderen Firmalar

18-03-2021 14:54'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-11-2023 15:52

İran'a Kargo Gönderen Firmalar

İran'a Kargo Gönderen Firmalar

Türkiye ve İran ekonomik, siyasi, kültürel ve askeri açıdan önemli ilişkileri olan ülkelerden dir. İran ve Türkiye arasındaki ilişkiler çok eskiye dayanmaktadır. İran, ticari ilişkilerimizin güçlü olduğu sınır komşumuzdur. Aynı zamanda İran ile siyasi birlikteliğe, sosyal ilişkilere, kültürel alışverişlere ve ticari altyapıya sahibiz. İki ülke arasında özellikle enerji alanında anlaşmalar mevcuttur. Dış ticaretimizin önemli bölümünde söz sahibi olan İran ile ilişkilerimiz ilerleyen yıllarda da devam edecektir.

Türkiye ticari yatırımlarını ve ekonomik entegrasyon planlarını uzun yıllar Avrupa ülkeleri üzerine kurmuş olmasına rağmen son yirmi yıl baz alındığında ekonomik olarak yatırımların ve ortaklıkların Asya, Arap Ülkeleri ve Orta Doğuya entegre olduğunu görmekteyiz. Türkiye dünya ülkeleri arasında coğrafik konumu ve dört mevsimin aynı anda yaşandığı bir ülke olması sebebiyle ticari sahada ihracat hacmi büyük olan ülkeler arasında bulunduğu düşünülmektedir. Bu coğrafyanın getirdiği tarımsal ürünlerin yanı sıra son teknolojik hareketlere ve gelişen sanayiye ayak uydurması sayesinde ekonomik olarak ihraç eden ülke konumundadır. İran ve Türkiye coğrafi ve demografik yapılarındaki benzerlikler itibariyle ilişkileri de birbirlerine yakın olmuş iki ülkedir. Bu coğrafi yakınlık neticesinde Türkiye’de İran dilini kullanan, İran’da da Türkçeyi kullanan fazlasıyla insan bulunmaktadır. Aynı zamanda İran’ın Avrupa’ya açılan kapısı konumunda olan Türkiye ile ilişkiler gerekli hale gelmiştir.

Türkiye’de ve Dünya’da İran’a kargo gönderimi ambargolara, savaşlara ve pandemiye rağmen zor olsa da yine de yapılmaktadır. İran’a kargo gönderimi Türkiye’de yapan firmalardan olan Fast express uluslararası kargo taşımacılığı firmamız en iyi kargo hizmetleri sunmaktadır. Sınır komşumuz olan İran’a Havayolu ve Karayolu ile yurtdışı kargo paket, evrak, özel eşya, kişisel eşyalarınızın gönderimi yapılmaktadır.

İran'a Kargo Gönderen Firmalar

İran'a Kargo Gönderim Fiyatları

İran’a ve uluslararası alanda yurtdışı kargo taşımacılığında desi hacim değerine göre gönderim yapıyoruz. Desi ve hacim değeri hesaplamasını yapan firmamız yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılmaktadır. En uygun fiyatlarla yurtdışı kargo gönderimi yapan firmamız toplu gönderileriniz için sizlere özel fiyatlar sunmaktadır.

İran'a Kargo Gönderen Firmalar

İran Gümrük İşlemleri

Yurtdışı kargonun İran’ın gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. Ülke sınırları içerisine göndereceğiniz gönderinin, yurtdışındaki ülkeden toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp gönderimi gerçekleştirilir. Kendi ülkenize yurtdışından gelen kargolarınız, öncelikle ülkenize giriş yaptığı havalimanında gümrük ve güvenlik kontrolünden geçmektedir. Kargonuz evrak, belge, doküman kapsamında soru yok ve gönderim standartlarına uygun ise genellikle gümrükte sorun yaşanmadan teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmaktadır.

İran'a Kargo Gönderen Firmalar

Fast Express olarak diğer kargo firmalarından ayrılarak kullandığı sistem ve araçlarla farkını ortaya koymaktadır. Hızlı ve güvenilir kargo hizmeti veren Fast express İran’ın tüm eyaletleri ve tüm şehirlerine kargo gönderimi yapmaktadır. İran Türkiye ve Türkiye İran arası kargo gönderimi yapan Fast Express değerli yada değersiz her türlü kargoyu güvenle adrese teslim etmektedir. Taşımacılıkta çıkan her soruna bir çözüm bulan firmamız yaptığı yatırımlarla marka algısı, kaliteli hizmet, hızlı gönderi ve paketleme konularında artık profesyonel hale gelmiştir. İran’a kargo gönderimi yapan firmamız hava yolunda IATA kurallarına uygun olarak kargo gönderimi yapmaktadır. İran yurtdışı kargo hizmeti almak isteyen şahıslar, bireysel ve kurumsal firmalar tecrübeli, genç ve dinamik ekibimiz ile çalışmaya başlayabilir sunduğu hizmet kalitesi ile adından söz ettiren firmamız her zaman yeni taşıma teknolojilerini yakından takip etmektedir. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi kargo hizmetleri sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

ETGB’ li gönderilerde mal bedeli sınırı 15.000 € olarak belirlenmiştir. Beyannameli gönderilerde mal bedeli sınırı yoktur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Ülkemizde havayolu ile uçak kargo taşıma hizmeti veren global bazlı firmalarla çalışan Fast Express Kargo, tüm gönderilerinizi hızlı ve özenli bir şekilde göndermektedir. Ülkenizden yurtdışına – Yurtdışından kendi ülkenize kargo göndereceğiniz zaman her bir havayolu kargo firmasından ayrı ayrı tek tek görüşüp teslimat ve işleyiş hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak, ürünü teslim etmek gibi tüm süreçler streslidir. Ayrıca bu süreçler size zaman ve maliyet açısından da problem teşkil edecektir. Fast Express Kargo, sizi bu zorlu süreçten kurtarıp, göndereceğiniz ürünü sizden teslim aldıktan sonra, sizin yerinize en uygun ve en hızı havayolu kargo firması ile gönderiniz teslim etmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP