En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları ve Maliyet

16-02-2021 14:51'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-12-2022 13:30

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları ve Maliyet

Uluslararası alanda yurtdışı kargo taşıma hizmetleri son yıllarda hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her ne kadar olumsuzluklar yaşansa da ihtiyaçlarınıza bütçenize uygun yurtdışı kargo taşıma hizmetlerini ülkemizde bir çok firma ile bulabilirsiniz. Bu firmalardan biri de Fast Express’dir.

Fast express uluslararası alanda Türkiye’den yurtdışında bulunan 220’den fazla ülkeye uygun fiyatlı, karşı ödemeli, güvenli, sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Uluslararası gönderi yapmanın en ucuz yolunu bulmak, gönderi hesaplayıcımızı kullanarak hızlı ve kolaydır. Fiyatlarımız büyük ölçüde indirimli olduğundan tekli ve toplu gönderileriniz için uygun fiyatlar sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey, bize kargo paketinizin boyutunu, ağırlığını ve gideceği adresi bizlerle paylaştığınızda sizlere en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Gönderdiğimiz paketlerin hacmi nedeniyle, sektörün önde gelen firmaları ile iş birliği yaparak indirimli fiyatlar alıyoruz. Bu indirimi müşterilerimize aktararak size daha düşük bir fiyata en iyi uluslararası yurtdışı kargo hizmetlerini sunmamızı sağlıyoruz.  Avrupa gibi büyük destinasyonlar, geniş ulaşım bağlantılarıyla iyi bir ağa sahiptir. Gönderim hesaplayıcımızı kullanarak, yurtdışı kargo sürelerini karşılaştırabilecek ve çeşitli hızlandırılmış teslimat ve ekonomik uluslararası yurtdışı kargo hizmetleri arasından seçim yapabileceksiniz.

https://www.fast-express.com/media/uploads/files/contentLib/en-ucuz-yurtdisi-kargo-fiyatlari-2021.jpg

Ekonomik Yurtdışı Kargo Ücretleri

Yurtdışında 220’den fazla ülkeye ve bu ülkelerden Türkiye’ye yurtdışı kargo gönderimi yapan firmalar için uygun fiyatlı gönderim yapıyoruz. Günümüzde özellikle üretim sektöründe faaliyette bulunan işletmelerin, üretmiş oldukları ürünlerin bir noktadan diğer bir noktaya hareketi olarak nitelendirebileceğimiz ulaştırma ve dağıtım maliyetleri toplam maliyet kalemleri arasında önemli bir yere sahiptir. Firmamız imalatçı firmalar, satıcı firmalar yada bireysel olarak gönderim yapmak isteyen firmalar için ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Hacim desi hesaplamasına göre gönderilen paketleriniz için hesaplamayı şöyle yapabilirsiniz. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları 2021

Uygun Fiyata Hangi Ürünleri Gönderebilirim?

Fast express, İthalat ve ihracat ürünleriniz, teknolojik ürünler, yedek parçalar, gıda ürünleri, fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları, giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesualar, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık paletli ürünler, hediyelik ürünler, kişisel eşyalar olmak üzere evrak ve doküman gibi tüm belgeleri taşıyoruz. Kısaca yasal olarak taşınması yasaklanmamış tüm imalat ve bireysel paketleri gönderiyoruz.

Fast Express olarak yurtdışı kargolarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde takip ederek son alıcısına kadar ulaştırmaktadır. Firma olarak kargolarınız için sizlere “Kargo Takip” numarası veriyoruz. Bu numara ile www.fast-express.com/tr/ adresi üzerinde gönderilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Sitemizdeki Gönderi sorgulama kutucuğuna takip numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklayıp kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz. Uçak kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde dünyanın her yerine uygun fiyatlı yurtdışı gönderi yapmaktayız. Türkiye’den ekonomik fiyatlara kargo gönderimi yapan Fast Express kargolarınızı uluslararası kurallara göre taşımaktayız.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları 2021

Fast Express; Yurtdışı Kargo uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerime en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
İnternet sitemizde bulunan modülden hızlı gönderim yapmak istediğiniz ülkeyi, kargo yapılacak olan ülkeyi ve gönderinin ağırlık vb. bilgileri girerek, hızlı kargo hesaplaması yapmış olursunuz. Böylelikle gönderinizin maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP