İran Yurtdışı Kargo Mısır Gönderimi

19-08-2021 17:33'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 17:36

İran Yurtdışı Kargo Mısır Gönderimi

İran, Asya kıtasında yer almaktadır. Kuzeybatısında Türkiye ile komşu olan İran İslam Cumhuriyeti, jeopolitik açıdan stratejik bir konumdadır. 80-85 milyon civarında büyüyen nüfusa sahip İran büyük bir tarihe sahiptir. İran’ın dış ticaret politikası genel anlamda korumacı bir görünüm arz etmektedir. Uluslararası yaptırımların korumacı ekonomik yapıda etkisi bulunmaktadır. Ülke içinde korumacı ekonomik yapıyı destekleyen güçlü bir lobi de vardır. İran ekonomisi devletçi politikaların yoğun olduğu, petrol ve gaz ihracatının ekonominin performansında önemli bulunduğu bir yapıdadır. Devletin halen 477 civarında fabrikasıyla önemli bir ekonomik aktör olarak yer aldığı görülmektedir. Devletin yanı sıra, devletin ve ülke güvenlik aygıtının uzantıları ile dini vakıfların ekonomik yaşamda önemli bir yer tuttuğu görülmektedir.

İran ve Türkiye arasındaki ilişkiler çok eskiye dayanmaktadır. İran, ticari ilişkilerimizin güçlü olduğu sınır komşumuzdur. Aynı zamanda İran ile siyasi birlikteliğe, sosyal ilişkilere, kültürel alışverişlere ve ticari altyapıya sahibiz. İki ülke arasında özellikle enerji alanında anlaşmalar mevcuttur. Dış ticaretimizin önemli bölümünde söz sahibi olan İran ile ilişkilerimiz ilerleyen yıllarda da devam edecektir. İran ABD ve Avrupa ülkelerinin ambargoları nedeni ile zor günler geçirse de temel ihtiyaçları karşılama doğrultusunda sıkıntı yaşamamaktadır.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

İran yurtdışından Mısır alımında uluslararası alanda yoğun faaliyet göstererek alım yapmaktadır. En uygun fiyatlara mısır alımı gerçekleştiren İran hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Yurtdışı Kargo Gönderim Süresi

İran’a gönderilecek Mısır gönderileri için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. İran’a ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Yurtdışı kargolarınız hangi ilde olursanız olun yurtdışına çıkışı yapılabilir. Çıkışı yapılacak olan gönderi bilgileri ilgili kargo firmasına iletilmeli ve bilgiler ışığında kargonun kaç günde ne koşulda teslim edilebileceği konusunda bilgi alınmalıdır.

İran Havayolu Kargo

İran’a gönderilecek kargolar genellikle havayolu kargo ile gönderilmesi çok önemlidir. Zira firmamız zaten bu yönde bir yolu tercih etmesi güvenli ve hızlı olduğu için tercih etmektedir. Havayolu ile gönderilen Mısırlar IATA kurallarına uygun olarak gönderimi sağlanmaktadır. İran’a hava kargo göndermek istediğiniz ürünlerde bizimle iletişime geçebilir, daha detaylı ve sağlıklı bilgiler alabilirsiniz. İletişim için www.fast-express.com yada e-mail: [email protected] yada 0212 541 4410 numaralı İstanbul Yurtdışı Kargo acenta telefonundan veya 0232 4251202-05 numaralı İzmir Yurtdışı Kargo acenta telefonundan bizlere ulaşabilirsiniz.

İran’ın İsfahan, Kerman, Kish Island, Meşhed, Şiraz, Tebriz, Tahran, Abadan, Zabol, Ardabil, Sabzevar, Ahvaz, Yezd, Bandar, Lengeh ve diğer tüm şehirlerine havayolu ile kargolarınızı gönderiyoruz. İran’a ulaştıktan sonra kuryelerimiz aracılığı ile Mısır teslimatı en hızlı şekilde adrese ulaşmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran’a Mısır taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan gurur duymaktayız.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Dünyanın her noktasından, tüm ülkelere kargo gönderimi yapılır. Fast Express Kargo; belge ve ürün taşımasından dağıtımına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Dünya çapındaki teknolojik yeniliklere uygun hizmet vermekte ve ulaştırma / taşımacılık sektöründe kendi sınırlarımızı genişletmeyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP