Ebay Yurtdışı Kargo Entegrasyonu

29-07-2022 10:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-11-2023 04:30

Ebay Yurtdışı Kargo Entegrasyonu 

Ebay üzerinde online ticaretçiler ürün listeleyerek satış yapabildiği gibi açık artırma sistemi ile rekabetçi fiyatlara yurt dışına ürün satışı gerçekleştirebilir. Elektronikten modaya, sağlık ve kozmetik ürünlerinden ev & bahçe dekorasyon kategorisine kadar pek çok alanda ürün Ebay’de online tüketicilere sunuluyor.

Ebay’in dünya genelinde satıcılar arasında popülerlik bakımından Amazon ve Etsy arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Amazon’da olduğu gibi Ebay’de de geniş ve çeşitli bir pazar kitlesine ulaşabiliyorken Ebay’in kayıt, kurulum ve ürün liste yönetimi gibi süreçleri Amazon’a kıyasla daha basit. Ürün listelediğiniz an ücret ödemenizi gerektiren Etsy ile karşılaştırdığımızda ise Ebay’de belirli bir süre boyunca ücret ödemeden listeleme yapabiliyorsunuz.

E-ticaret siteleri arasında en fazla kullanıcısı bulunan Ebay ile yurtdışında satışa çıkarabilirsiniz. FAST EXPRESS Yurtdışı kargo ücretsiz entegrasyon avantajı sayesinde ise Ebay satış işlemlerinde yüksek kolaylık elde edilmektedir.

Ebay, giyim, dekorasyon, ev ürünleri, oyuncak gibi pek çok üründe karşılık vermektedir. Ayrıca dünya çapında bilinen bir platform olduğu için milyonlarca kullanıcı üyeye de sahiptir.

Ebay Kargo Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Ebay mağazanızı FAST EXPRESS Yurtdışı Kargo sayfasından  giriş yapıp Ebay Entegrasyonu için bağlantı işlemlerine başlayabilirsiniz. Kısa süre sonra  kurulumunu yapabileceğiniz Ebay kargo Entegrasyonu ile kargo operasyonu işlemlerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz.

Ebay Kargo Entegrasyonu Nasıl Çalışır ve Kargo Nasıl Gönderilir?

Bağlantısı tamamlanan FAST EXPRESS üzerinden Ebay Entegrasyonu’nu artık kullanmaya başlayabilirsiniz. 

E-ticaret mağazanıza düşen siparişlerin bilgileri alınır ve sipariş bilgileri otomatik olarak programımıza aktarılır. Bilgileri alınan siparişe ait invoice, kısa süre içerisinde otomatik olarak oluşturulur ve siparişin adres bilgisi sisteme gönderilir. Alınan Adres bilgileri otomatik olarak kargo barkodu oluşturulmasını sağlar. Oluşturulan yurtdışı kargo barkodları kargo paketlerine yerleştirilerek paketler hazır hale gelir. İlgili dökümler PDF formatında bir doküman haline de getirilebilir. Bu dokümanlar hem yazdırılabilir hem de bilgisayarlarınızda kayıtlı kalabilir.

Ebay Kargo Entegrasyonu işlem sonrası paketler kargo merkezimize Ulaştırlır?

Ebay dünya çapında milyonlarca üyesi olup kargo entegrasyonu satıcıların süreçlerini kolaylaştıran bir sistemdir. Ebay kargo Entegrasyonu sayesinde, kargoların hatalı bilgi girişi olmadan otomatik olarak hazırlanır, barkodlu kargo fişleri hazırlanıp alınan siparişler en hızlı şekilde yurtdışındaki adreslerien teslim olmak üzere  yola çıkarılır.Hazırlanan kargoları müşterilerimizden teslim alabilmemiz için, Aras kargo ile yurtiçi transfer anlaşmamız olup, merkez ofisimize karşı ödemeli (Türkiye içinde taşıma ödemesi yapmadan) gönderilmesi gereklidir.

Merkez ofisimize ulaşan paketler, aynı gün, tarafınızdan bilgi alınarak, uçak yüklemesi yapılıp yurtdışı çıkışları yapılmaktadır. Şirketimize ait Aras Kargo abone numarası : 2012948851254 Bu numaranın verilmesi yeterli olacaktır. Paketler merkezimize ulaşınca iletişime geçilmektedir.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Çevrenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan bilgi sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışından gelen paketiniz ithalat veya gümrüklü bir mal ise ve alıcı firma ise anlaşmalı gümrük müşavirinizin gümrük çekim işlemlerini tamamlaması beklenip sonrasında adresinize dağıtıma çıkarılacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP