Yurtdışı Kargo Kıyafet Gönderimi

29-12-2020 14:04'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 14:52

Yurtdışı Kargo Kıyafet Gönderimi

Yurtdışı Kargo Kıyafet Gönderimi

İnsanların üstlerini örtmek, güzel görünmek özellikle sıcak durmak için giydikleri elbiseler dünyada önemli bir sektör haline gelmiştir. Tarih boyunca insanlar farklı tip ve çeşitli elbiseler giymiş ve korunmuştur. Günümüzde artık tam bir moda haline gelen elbiseler insanların özellikle kadınların vazgeçilmez parçası haline gelmiştir.

Dünya’da en çok elbise yapan ülkelerin başında Çin, Tayvan, Hong Kong, Kore, Hindistan, Almanya, ABD, İngiltere (Birleşik Krallık), Japonya, Kanada, Avusturya, Belçika, Brezilya, Hollanda, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç ve Güney Afrika ülkeleridir. En fazla hazır giyim ve konfeksiyon ihracatı yapılan ülkeler arasında son üç yıldır Almanya başı çekmektedir. Almanya’nın ardından İngiltere ve İspanya gelmektedir. Dördüncü sırada Fransa, daha sonra Hollanda, İtalya ve Irak gelmektedir. Özellikle 2013 yılında konfeksiyon ve hazır giyim ihracatında Irak, Suudi Arabistan ve Rusya bulunmaktadır.

Tekstil ve diğer tüm sektörlerin yükünü çeken yurtdışı kargo firmaları son yıllarda yoğunluk yaşamaktadır. Yurtdışına elbise kıyafet gönderimi yapan firmamız Fast express uluslararası alandaki IATA kurallarına uygun olarak hava yolu ile kargolarınızı göndermektedir. Uçak kargo ile gönderilen kargolarınız Avrupaya 1 günde Amerika, çin, asya, afrika gibi diğer ülke ve kıta ülkelerine 2 ila 5 gün arasında gönderimi sürmektedir.

Yurtdışı Kargo Kıyafet Gönderimi

Yurtdışı Kargo Gönderiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bölgenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma bulunabilir. Ancak önemli olan hızlı, sorunsuz ve güvenli kargo taşımacılığıdır. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcut, teslime dip kargonun hasarlı göndereni de mevcuttur. Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz kargolarınızın anlık takibini sağlıyoruz. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kıyafet Gönderiminde Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına toplu olarak yurtdışı kargo kıyafet elbise gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlıyoruz. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır. Kargolarınız için desi değerini baz aldığımızı unutmayınız. Ayrıca göndereceğiniz ülkenin mesafesi de fiyatta önemli rol oynamaktadır. Firmamız genel piyasa analizi yaparak sizlere en uygun fiyatları sunduğu kaliteli hizmetler kapsamında sunmaktadır.

Yurtdışı Kargo Kıyafet Gönderimi

Yurtdışına Kıyafet Gönderim Aşamaları

Kıyafet göndereceğiniz yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Kapınızdan alınan kargolarınız tüm dosya gönderim işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Genel olarak aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde alıcınıza ulaştırıyoruz. Kargolarınızı ister gümrükten isterseniz de alıcınızın kapısına kadar ulaştırıyoruz.

Yurtdışına Hangi Kıyafetleri Gönderebilirim?

Yurtdışına Kadın, erkek, çocuk, yaşlı, engelliler, kamu çalışanları, özel sektörde çalışanların kıyafetleri her insana ve sektöre göre de gönderim yapıyoruz. Pantolon, etek, eşarp, çorap, şort, tişört, atlet, deri elbise, gecelik, mont, kazak, eldiven gibi her türlü yazlık ve kışlık elbiselerinizi gönderebilirsiniz. Yurtdışına burada belirttiğimizin dışında her türlü kargonuzu gönderebilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Yurtdışı Kargo Kıyafet Gönderimi

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Sebebi hızlı, ekonomik ve güvenilir olmasıdır. Yurtdışından uçak kargo ile kendi bulunduğunuz ülkenin şehrine getirtmek veya yurtdışına uçak kargo ile göndermek istediğiniz malın, ürünün yada evrağın en güvenli, en hızlı şekilde taşındığını bilmek sizi rahat hissettirir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP