Cezayir Yurtdışı Kargo

28-08-2019 15:43'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 14-09-2023 12:19

Cezayir Yurtdışı Kargo

Cezayir Yurtdışı Kargo Gönderimi

Fast Express; Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada düşünerek dünya çapında gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe Türkiye pazarında sınırlarımızı daha da genişletmeye yönelik çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle ulaşacağız.

Cezayir Yurtdışı Kargo ile neler gönderilebilir?

Gelişen teknoloji ve şartlar ile artık içinde bulduğumuz çağda yurtdışı kargo hizmetinde Türkiye’deki herhangi bir şehirden Cezayir ülkesine gönderileriniz çok rahat ve çok hızlı olabiliyor. Cezayir Yurtdışı kargo hizmetleri kapsamında; tüm evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz, ürünleriniz, dökümanlarınız, ihracat mallarınız, belgeleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya ulaştırılır. Fiili ihracat olsun, kredili ihracat olsun, bedelli yada bedelsiz ihracat olsun, transit ve kayda bağlı ihracat olsun, kiralama ve takas gibi durumlarda; yurtdışına kargo ile mal gönderme gereksinimiz ortaya çıkar. Hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kargo ihtiyaçlarınızı Fast Express Kargo karşılar.  Dünyanın farklı bölgelerindeki farklı fuar organizasyonlarına katılan kurumsal firmalar için; fuar stand gereçleri, reklam ekipmanları, fuar için kullanılacak broşürler, belge ve kataloglar, fuar alanı için gerekli olacak tüm araçların gönderimi yurt dışı kargo hizmetleri ile kolaylıkla ve en ekonomik şekilde gönderilebilir.

Cezayir Yurtdışı Kargo Hesaplama

Ağırlık kapasitesi 150 kg'a kadar olan ve fiyat bedeli 7500 Euro'ya kadar olan ihraç mallarınız, mikro ihracat kapsamına girer. Bedelli ihracat kategorisine girmektedir. Bu bedelli ihracatları gümrük müşavirliği firmaları ile de düzenleyebilir, gümrük beyanı işlemlerinizi yapabilirsiniz.  Fakat bu gümrük müşavirliği firmaları Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı düzenleyemezler. Yurtdışına kargo ile mal gönderme işlemlerinizi Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı gönderme yetkisine sahip Fast Express Kargo ile kolaylıkla hızlı bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Cezayir Yurtdışı Kargo Fiyatları

Ülkenizde bulunan malların ithalat ve ihracat edilmesinin yanı sıra belge, evrak, döküman gönderilerini de Fast Express Kargo ile Cezayir başta olmak üzere yurtdışı tüm ülkelere gönderebilirsiniz. Fast Express kargo, yurtdışı ülke dışına çıktığı andan itibaren, karşı alıcının eline geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırmaktadır.

Cezayir Yurtdışı Kargo Takip

Bulunduğunuz bölgeden Cezayir ülkesine göndereceğiniz malın/ürünün/eşyanın nakit olarak değeri 7500 euro'yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam ağırlığında 150 kilogramı geçmesi halinde Fast Express Kargo ile tekrar konuyla ilgili görüşme yapmanız gerekmektedir. Mallarını bu amaçlarla gönderen firmaların karşılaştıkları bazı kdv riskeri vardır. Kdv kanunu gereği, yurtdışına kargo ile mal gönderirken “Varış Yeri İlkesi” (Destination Principle) gereği, gönderdiğiniz mal veya hizmetler gönderilen ülkenin vergisine sorumlu tutulur. Yurtdışına gönderilen malın ihraç eden ülkenin kdv’si hesaplanmaz, bunun yerine yurtdışına gönderilen malın gittiği ülkenin varış yeri ilkesi gereğince kdv kanunları ile hesaplanır. Yurtdışına kargo ile mal gönderme işlemlerinizde Fast Express Kargo, sizi bu  kdv sorunsalı durumlarından kurtarır. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yurdışı express kargo hizmetinde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler en hızlı ve en ekonomik şekilde taşınır, güvenli bir şekilde teslim edilir.

Cezayir Yurtdışı Kargo Firmaları

Yurtdışı gönderi olarak taşınılması istenen ürünün Uluslararası Taşıma kurallarına uygun olup olmadığı mutlaka web sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarından müşteri ilişkileri departmanlarımıza bağlanarak öğrenilmelidir. Aksi halde uygun ücretle kargo göndermek istenirken yapılan ödeme ve gönderilen kargo ile ilgili istenmeyen durumlar yaşanabilir. Fast Express Kargo, bulunduğunuz ilden, dünyanın tüm ülkelerinde her bölgede dağıtım ağı ve güvenli taşımacılık sistemi bulunan önemli firmalar ile iştirak halinde olup, Cezayir yurtdışı kargo hizmetlerinde en hızlı kargo firması olmayı amaçlamaktadır. Yurtdışı kargo edilmesini istediğiniz gönderiler; elimize geçtiği andan itibaren en güvenli şekilde korunup, transfer işlemlerine başlamaktadır. Kayıt aşamasından geçerek, takip sistemimize işlenir. En hızlı şekilde yurtdışı kargo edilmesi için bizlere teslim ettiğiniz gönderinizi bu takip sistemimizde tüm aşamalarıyla takip edebilirsiniz. Teslim edildiği zamana kadar en hızlı bir şekilde rahatlıkla aşamaları gözlemleyebilirsiniz.

Cezayir ya da resmi adıyla Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti, Kuzey Afrika'da ülke, Afrika'nın yüzölçümü olarak en büyük ülkesi. Cezayir'in komşuları kuzeydoğuda Tunus, doğuda Libya, güneydoğuda Nijer, güneybatıda Moritanya ve Mali, batıda Fas ve Batı Sahra'dır. Etnik açıdan bir İslam, Arap ve Berberi ülkesidir.Başkenti Cezayir olan ülkenin nüfusu yaklaşık  42 milyondur.Para birimi Dinar’dır. Afrika kıtasının yüzölçümü olarak en büyük ülkesi Cezayir, aynı zamanda dünyanın en fazla petrol rezervine sahip ülkelerden biri olarak öne çıkıyor.

Cezayir Yurtdışı Kargo Hizmeti verilen Şehirler ve Çalışma Saatleri

Alger    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      yurtdışı kargolarınızın    Alger    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Oran    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Oran    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Constantine    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Constantine    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Batna    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Batna    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Annaba    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Annaba    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Tlemcen    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Tlemcen    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Sétif    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Sétif    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Biskra    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Biskra    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Blida    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Blida    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Béjaïa    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Béjaïa    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Tebessa    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Tebessa    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Sidi Bel Abbès    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Sidi Bel Abbès    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Algiers    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Algiers    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Skikda    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Skikda    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Djelfa    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Djelfa    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

El Oued    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    El Oued    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Guelma    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Guelma    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Béchar    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Béchar    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Mostaganem    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Mostaganem    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Ouargla    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Ouargla    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Bordj Bou Arréridj    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Bordj Bou Arréridj    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Chlef    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Chlef    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Tiaret    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Tiaret    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Boumerdès    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Boumerdès    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Tizi Ouzou    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Tizi Ouzou    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Béni Mellal    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Béni Mellal    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Batıç Batıç    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Batıç Batıç    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Khenchela    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Khenchela    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Jijel    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Jijel    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

M'Sila    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    M'Sila    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

El Eulma    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    El Eulma    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Skhira    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Skhira    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Médéa    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Médéa    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Relizane    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Relizane    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Chelghoum Laid    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Chelghoum Laid    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Khemis Miliana    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Khemis Miliana    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Baraki    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Baraki    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Hammam Bou Hadjar    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Hammam Bou Hadjar    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Ain Taya    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Ain Taya    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Barika    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Barika    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Zeralda    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Zeralda    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Bir Mourad Raïs    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Bir Mourad Raïs    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Sidi Moussa    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Sidi Moussa    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Sour El Ghozlane    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Sour El Ghozlane    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Birkhadem    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Birkhadem    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Birkhadem    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Birkhadem    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Oued Fodda    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Oued Fodda    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Bougara    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Bougara    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Khemis Miliana    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Khemis Miliana    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Sidi Khaled    Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Sidi Khaled    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışından gelen paketiniz ithalat veya gümrüklü bir mal ise ve alıcı firma ise anlaşmalı gümrük müşavirinizin gümrük çekim işlemlerini tamamlaması beklenip sonrasında adresinize dağıtıma çıkarılacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de alıcısına ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına ihracat yapmak istiyorsunuz ama bunun için Gümrükçüyle anlaşmak ve beyanname açtırmak istemiyorsanız ETGB / Mikro İhracat kapsamında neredeyse hiç uğraşmadan gönderim sağlayabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Cezayir ülkesinden toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP