Yurtdışı Kargo Valiz Gönderimi

29-06-2021 11:17'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 25-12-2023 01:12

Yurtdışı Kargo Valiz Gönderimi

İçine giysi, elbise vb eşyalarımızı koyduğumuz koruma ve taşıma aracına valiz denir. Genellikle, yuvarlak, yuvarlak köşeli, metal, sert plastik veya şeklini az çok koruyan bez, vinil veya deriden yapılmış bir şekilde yassı, dikdörtgen şeklinde karşımıza çıkan bir çanta türü de diyebiliriz. Seyahatlere çıkmak için kullanılan valizler hemen hemen herkes de bulunmaktadır. Valizler genellikle elbise dolabımızda bulunan eşyaların taşınmasında kullanılmaktadır.

Uzun bir süre için yeni bir yere taşınmaya hazırlanmak göz korkutucu bir deneyim olabilir - özellikle de eşyalarınızı toplamaya gelince. Uzun bir süre için yeni bir varış noktasına seyahat ediyorsanız ve kaldırabileceğinizden daha fazla bagajınız varsa, kayaklar, golf kulüpleri, sörf tahtaları gibi hacimli eşyalar da dahil olmak üzere yükünüzü sizin için taşımayı teklif eden çok sayıda bagaj nakliye şirketi vardır.

Tatile çıkmadan veya taşınmadan götüreceğimiz valizler genellikle bizlere ağırlık yapmaktadır. Özellikle yurtdışına gideceğimiz zaman bizlere çok yük olmaktadır. Hava alanına taşı sonra gideceğiniz yerden hava alanından kalacağınız yere kadar yada taşınacağınız eve kadar götüreceğiniz eşyalarınızı Fast express olarak yurtdışı kargo hizmetlerimizi kullanarak taşıyoruz. Ayrıca maliyetleri düşürmesi açısından önemli olan valiz taşımacılığı firmamız tarafından en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Valiz Gönderiminde Eşyalarınızın Güvenliği

Valiz gönderimlerinizde eşyalarınız sorunsuz şekilde gönderilmektedir. Fast express olarak yılların verdiği tecrübe sayesinde firmamız siz değerli müşterilerimize en güvenli hizmeti vermektedir. Valizlerinizi belirttiğiniz adrese kadar takip eden firmamız yol güvenliğini ve gümrük süreçlerini hızlandırarak sorunsuz bir gönderim deneyimi sağlamaktadır. Valizlerinizi taşımanın stresinden kurtularak güvenli bir taşıma hizmetini Fast express’den alınız. Valizlerinizi güvenli şekilde göndermek için hemen firmamız ile iletişime geçiniz.

Sadece birkaç parça bagajınız varsa standart hizmetlerimiz de en ucuz seçenek olsa da, yer değiştirirken yurtdışına çok sayıda valiz göndermeniz gerekiyorsa Navlun Gönderisi daha uygun olabilir. Alternatif olarak, Avrupa ülkeleri arasında hareket ediyorsanız, en ucuz teslimat hizmetimizi de tercih edebilir ve eşyalarınızı duraklama olmadan doğrudan yeni evinize taşıyabiliriz. Platformumuz, ortaklarımızın lojistik yeteneklerini bir araya getirir, böylece küçük veya büyük hacimli olsun, ihtiyacınız olabilecek herhangi bir nakliye hizmetini organize edebiliriz. Valiziniz uluslararası yurtdışı kargo ile gönderilmesi için bizimle rezervasyon yaptırırken, eşyanızın varış noktasına zamanında ve tek parça olarak ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo ile Kimler Genellikle Valiz Gönderimi Yapar?

Yurtdışına ister birkaç günlük, ister birkaç haftalık yada komple taşınmak isteyen herkes için taşıma hizmetini kullanmaktayız. Genellikle valiz gönderenler;

  • Kurumsal iş seyahatine çıkanlar
  • Tatile gidenler
  • Uluslararası olarak sırt çantalı gezen tatilciler
  • Üniversite öğrencileri
  • Yurtdışına taşınanlar

Boyut ve ağırlıktan bağımsız olarak dünya çapında mal sevkiyatında uzmanız ve vergi, gümrük ve güvenlik sorunlarıyla karşılaşabileceğiniz her türlü soruna çözüm sunabiliriz.

Yurtdışı Kargo Valiz Gönderim Fiyatları

Yurtdışına kargo gönderiminde firmamız en uygun fiyatlarla gönderim sağlamaktadır. Valiz gönderimlerinde valizin ağırlığına, gönderim mesafesine ve hizmet hızına göre hesaplanan bir taban ücret sunuyoruz. Dikkatli olun çünkü valiz gönderimlerinde çok yüksek uçuk fiyatlar alabilirsiniz. En uygun fiyatla uluslararası alanda her yere valizlerinizi taşıyan firmamız piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaktadır. Evinizden yada iş yerinizden alınan valizleriniz merkezimize getirilerek çıkış işlemleri başlatılır ve en kısa süre içerisinde gönderimi yapılır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda valiz taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışına kargo etmek istediğiniz gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP