Düsseldorf Yurtdışı Kargo

28-07-2020 11:17'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 28-09-2022 21:27

Düsseldorf Yurtdışı Kargo

Düsseldorf Yurtdışı Kargo

Almanya’nın en büyük şehirlerinden olan Düsseldorf endüstri alanında önemli şehirlerinden biridir. 2.dünya savaşında batı almanya da yer alan Düsseldorf şehri büyük şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye ile Düsseldorf arası kargo ile ürün göndermek, ticaret yapmak, hediye göndermek, evrak göndermek günümüzde artık çok kolay hale geldi.

Türkiye ile Düsseldorf arasında kargo gönderimi kara ve hava yolu ile yapılmaktadır. Fast express olarak bireysel tüm gönderileriniz ve firmaların gönderilerini hava yolu yani uçaklarla gönderiyoruz. Uçak kargo ile kargolarınız 1-2 gün de Almanya Düsseldorf şehrine gönderilmektedir. Düsseldorf’a genellikle Düsseldorf uluslararası havalimanına gönderiyoruz.

Düsseldorf Yurtdışı Kargo

Düsseldorf Yurtdışı Kargo Kurye

Fast express Almanya yurtdışı kargo ile başta Düsseldorf olmak üzere almanyanın tüm şehirlerine kargo gönderimleri yapıyoruz. Bireysel olsun kurumsal olsun tüm müşterilerimizin kargolarını gönderiyoruz. Kargo içeriğiniz taşınması yasak olmayan ürünler dışında tehlikeli ürünler içermediği sürece taşıyoruz.

Düsseldorf gönderileriniz genellikle 1-2 günde hava yolu ile ulaştırıyoruz. Düsseldorf uluslararası hava alanına inen kargolarınız burada gerekli kontroller yapılarak geçtikten sonra özel kuryeler aracılığı ile istediğiniz adrese taşıyoruz. Sadece ürün değil önemli evrak, kişisel eşyalarınızı da kuryelerimiz ile teslim ediyoruz. Kargolarınızı hemen göndermek istiyorsanız 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir ya da www.fast-express.com üzerinden online kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Düsseldorf Yurtdışı Kargo

En Ucuz Düsseldorf Kargo

Piyasada yaşanan krizler nedeniyle dolar, Euro, altın yükselişleri piyasa da tüm sektörlerde genel olarak fiyat artışlarına neden olmaktadır. Yurtdışı kargo kurye gönderileriniz için fast express en uygun fiyatları sunuyoruz. Piyasanın altında fiyatlar sunmaya çalışan firmamız kargonuzun desi değerini hesapladıktan sonra en uygun fiyatları sunuyoruz.

Düsseldorf yurtdışı kargo fiyatlarımız bizden alacağınız hizmetlere göre belirlenir.   Kargolarınızı kapınızdan gelip alan firmamız her kargo gönderiniz için sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Kargo takip numarası ile dünyanın her noktasından kolaylıkla takip edebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Düsseldorf Yurtdışı Kargo

Kargo ile Düsseldorf’a Neler Gönderebilirim?

Kargo yolu ile Düsseldorf şehirine tekstil, plastik, metal, kırtasiye, gıda, bozulabilecek ürünler, elektrik elektronik parçaları yedek parçalar, araba parçaları, deri ürünleri, ev eşyaları, hediyelik eşyalar, ofis malzemeleri, bakliyat, izolasyon malzemeleri, makine, bilgisayar donanımları gibi her türlü ürün, paketi gönderiyoruz.

Fast express ayrıca Düsseldorf’a evrak, doküman, özel şirket dosyaları, belgeler olmak üzere her türlü kişisel ve şirket evrakları hızlı ve güvenli şekilde gönderiyoruz. Kamu ve hizmet sektöründeki tüm firmalar olmak üzere kişisel tüm gönderileriniz için sizlere yurtdışı kargo konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Sebebi hızlı, ekonomik ve güvenilir olmasıdır. Yurtdışından uçak kargo ile kendi bulunduğunuz ülkenin şehrine getirtmek veya yurtdışına uçak kargo ile göndermek istediğiniz malın, ürünün yada evrağın en güvenli, en hızlı şekilde taşındığını bilmek sizi rahat hissettirir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünya ülkelerine kargo olarak gümrük birimlerince belirlenmiş olan 300 kg a kadar ürünler numune olarak gönderilebilmektedir. Beyannameli çıkışlarda 70 kg üstü ürünler palet üzerinde olma koşulu ile taşımalar yapılabilmektedir. Gönderilecek ürünler için IATA tarafından taşınabilir olup olmadığı kargo firmanıza sorarak bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP