İrana Ürün Gönderimi

27-10-2020 16:47'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 09:22

İrana Ürün Gönderimi

İrana Ürün Gönderimi

İrana ürün gönderimi yurtdışı kargo firmamız Fast express tarafından yapılmaktadır. Özellikle kara sınırımız olan İrana bulunduğunuz 81 ilden İran’ın tüm şehirlerine belirttiğiniz adreslere kadar gönderimlerini yapıyoruz. En uygun fiyatlara kargo gönderimi yapan firmamız müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Türkiye ve İran asya’da iki büyük ülkedir. Her iki ülke arasında yılda milyarlarca lira ithalat ve ihracat yapılmaktadır. İran’ın dış ticaret politikası genel anlamda korumacı bir görünüm arz etmektedir. Uluslararası yaptırımların korumacı ekonomik yapıda etkisi bulunmaktadır. Ülke içinde korumacı ekonomik yapıyı destekleyen güçlü bir lobisi de bulunmaktadır. İran’da, yabancı yatırımlarda kullanmak amacıyla ithal edilen sermaye malları ve hammaddeler ile ilaçlar, buğday ve diğer stratejik ürünler vergiden muaftır. Ancak birçok ürünün ithalatında gümrük vergisine ek olarak yerel vergiler uygulanmaktadır.

İrana Ürün Gönderimi

En Ucuz Fiyatlar İrana Ürün Gönderimi

Fast express uluslararası alanda müşterilerine profesyonel yurtdışı kargo gönderimi sunmaktadır. Özellikle kara sınırımız olan İrana da en ucuz fiyatlarla kargoları göndermektedir. Kargonuzun ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun istediğiniz adrese gönderiyoruz. Şirketler ve şahısların ürün gönderiminde firmamız desi değerini baz almaktadır. Desi değeri ürünün ağırlığı ve boyunu baz alınarak hesaplanır ve bir fiyat ortaya çıkartılır Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

İrana Ürün Gönderimi

İrana Hangi Ürünleri Gönderebilirim?

İrana ambargolar neticesinde yasak olmayan her ürünü firma olarak gönderiyoruz. İmalatçı bir firma yada satıcı bir firma iseniz en uygun maliyetlerle kargoları gönderiyoruz. İrana demir çelik ürünleri, petrokimya ürünleri, hammaddeler, kimyasal maddeler, otomotiv yan sanayi, gıda maddeleri, buğday, pirinç, mısır, arpa, kırmızı ve beyaz et, yaş meyve ve sebze, sanayi ürünleri (elektrikli cihazlar, makineler, üretim tesisleri), iş makinaları, ekskavatör, loder, greyder, dozer, ilaç, ilaç hammaddesi ve medikal ürünler, maske, boya, kırtasiye ürünleri olmak üzere yasaklanmamış her ürünü irana gönderiyoruz .

İrana Ürünlerimi Nasıl Gönderirim?

İrana kargo göndermenin en kolay yolu 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayarak kargolarınızı hemen gönderebilirsiniz. Ayrıca irana kargo göndermek için online sistemimizi de kullanabilirsiniz. www.fast-express.com üzerinden sitemize girerek online kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı işleme alıyor ve gönderiyoruz. İran ve Türkiye’ye günlük ürün gönderimi sayısız şekilde yapılmaktadır. Uçak kargo ve parsiyek kara yolu taşımacılığı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde İran Türkiye arası gönderi yapmaktayız. Ayrıca dünyada bulunan 220’den fazla ülkeden ve İran’dan bu ülkelere kargolarınızı gönderiyoruz.

İrana Ürün Gönderimi

Yurtdışı kargo gönderilerinizi İrana takipli olarak gönderiyoruz. Kargolarınızı sizlere verdiğimizi kargo takibi numarası ile takip edebilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi karşı taraftan alıcıdan da tahsilatını yapıyoruz. Fast Express; İran Kargo ile ürün taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi yurtdışı kargo hizmetlerini sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı hızlı kargo gönderimi ücretleri, taşınmasını istediğiniz gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılıklar yaratmaktadır. Web sitemizdeki hesaplama aracından fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri kdv den muaf olup istisna kapsamındadır. İlgili faturalandırma ödemeleri için ayrıca kdv ödenmeyecek olup paket için yurtdışında vergiler oluşabilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP