Yurtdışı Kargo Kozmetik Gönderimi

20-05-2021 17:22'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 15-01-2023 23:27

Yurtdışı Kargo Kozmetik Gönderimi

Uluslararası alanda kozmetik ürünlerinin gönderimi, günümüzün küresel ekonomisindeki birçok işletme tarafından yapılmaktadır. Kozmetik endüstrisindeki büyümeyi kadınlardan çok günümüzde tetikleyen bir başka eğilim, erkeklerin kozmetik ürünlere rağbet göstermesidir. Kozmetik ürünlerinin tüketiciye ulaştırılması konusunda günümüzde bir çok firma bulunmaktadır. Kozmetik ürünleri yurtdışına göndermeden önce, ürünlerin güvenli ve hasarsız bir şekilde ulaştığından emin olmak için ürünleri uygun şekilde paketlemekteyiz. Kozmetiklerin kurye ile nasıl paketleneceği ve gönderileceği konusunda firmamız profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Fast express yurtdışına yanıcı ve tehlikeli olmayan her türlü kozmetik ürününü göndermektedir. Firmamız makyaj ürünleri, saç boyaları, yüz maskeleri, losyonlar, kokular, şampuan, saç kremi, deodorant ve parfüm gibi tüm kadın ve erkek kozmetik ürünlerini gönderiyoruz. Avrupa'da veya uluslararası alanda kozmetik ürünleri gönderirken tüm kozmetik ürünleri gönderirken hasarsız, eksiksiz, güvenli, hızlı ve ekonomik fiyatlarla gönderimlerini sağlıyoruz.

Kozmetik Ürünleri Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alkol bazlı parfümler tehlikeli olarak kabul edilir ve özel sertifikalar olmadan hava yoluyla gönderilemez. Bu nedenle kozmetik ürünleriniz için gerekli sertifikaları mutlaka edinmelisiniz.

Pudralı fondöten gibi ürünler, uluslararası alanda gönderimlerde uygun şekilde paketlenmezse mahvolabilir ve krem ​​gibi diğer öğeler doğru sıcaklıkta tutulmazsa bozulabilir.

Pek çok sağlık ve güzellik ürünü, paketleme, içerik maddeleri, pazarlama ve güvenlik uyarıları ile ilgili düzenlemelere tabidir.

Kozmetik Ürünleri için Gönderim Fiyatları

Fast express olarak bu tip uyarıları sizlere yapmamızdaki neden olası zorlukların önüne geçmek için yapıyoruz. Uluslararası alanda tüm zorlukların üstesinden gelmek için çok çalışıyoruz. Kozmetik ürünlerinizin gönderilmesi konusunda ürünlerin paketlendikten sonra depomuzdan çıkması genellikle 1-3 iş günü sürer. İşlem süreleri hafta sonları veya tatilleri hesaba katmıyoruz. Siparişler alındıkları sıraya göre işlenir. Gönderim bedelleri desi, ağırlık, posta kodu ve gönderim yöntemine göre değişebilir. Uzak konumlar, teslimat için ek süre gerektirebilir.

Kozmetik ürünlerinin ağırlığı ve boyutu ele alınarak gerekli hesaplamalar yapılır. Yurtdışı kargo kozmetik ürünleri gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır.

Yurtdışı Kargo Takip

Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kozmetik ürünleri kargonuzun iş sürecinin planlamasını yapar, paketlerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Sizler için kargolarınızın her hareketini anlık olarak takip etmekteyiz. İstediğiniz anda bizlerle iletişime geçip kargonuzun nerede ve hangi işlemde olduğunu takip edebilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda kozmetik ürünleri paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlar sunmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Sıcaklığın korunması gereken bu tarz kargolar IATA kurallarına ve yönetmeliğine uygun olarak taşınmalıdır. Bazı kargolar sıcaklık kontrolü gerektirmektedir. Bu aşamada devreye Fast Express Kargo girmektedir. Taşınacak materyallerin belli ısıda olması, soğuk yada sıcak derecelerde taşınması için bozulabilir kargo taşımacılığı hizmeti ihtiyacı doğar. Özel taşıma standartlarına uygun olarak en güvenli bir şekilde istediğiniz ülkeye kargo taşımacılığı yapılabilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP