Yurtdışı Kargo Hizmetimizde Teslimat Süremiz

04-03-2020 14:08'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 12-03-2024 12:46

Yurtdışı Kargo Hizmetimizde Teslimat Süremiz

Yurtdışı Kargo Hizmetimizde Teslimat Süremiz

Uçak insanoğlunun dünya üzerinde bir noktadan farklı bir noktaya en hızlı şekilde gitmesini sağlayan bir ulaşıma aracıdır. Kıtalar, ülkeler ve şehirler arası mesafeler o kadar çok kısaldı ki gün içerisinde her ülkeye gitme imkanı sağlamaktadır. Uçaklar günümüzde sadece insanları değil malları da ülkeler arası taşıyabilmektedir. Mesafeleri kısaltan uçaklar ürün, malzeme ve paket gibi kargoları gün içerisinde istenilen ülkeye transferini sağlamaktadır.

Yurtdışı Kargo Hizmetimizde Teslimat Süremiz

Yurtdışı Kargo Hizmeti ve Teslimat Süresi

Yurtdışı kargo hizmetlerinde en önemli noktalarından birisi de teslimat süresinin ne kadar olduğu ve ne zaman yapılacağıdır. Kargonuzu yurtdışı kargo firmasına verdiniz işlemleriniz yapıldı ve kargonuz yola çıktı. Ancak kargonuzun ne zaman gideceği ve kaç günde gideceği gibi sorular aklınıza gelebilmektedir. Firma olarak Avrupa kargo hizmetinde süremiz 1 iş günüdür, Diğer dünya ülkelerine ise 2 veya 3 gün sürelerde kargonuzu gönderebilmekteyiz.

Yurtdışı kargo gönderilerinde havayolunu kullanan firmamız sizlere vaad edilen en kısa sürelerde kargonuzun teslimatı yapma sözünü veriyoruz. Ayrıca firma olarak sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızın takibini yapabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Hizmetimizde Teslimat Süremiz

Yurtdışı Kargo ile En Kısa Sürede Neler Gönderilir? 

Uçak kargo ile yurtdışı kargo taşımacılığında kıtalar arası 200 den fazla ülkeye transfer hizmeti yapılabilir. Hızlı güvenli ve kısa sürelerde kargolarınız taşınır. Türkiye’den her hangi bir ülkeye kargo paket taşımacılığı yapılabilmektedir. Ülkemizin her noktasından alınan kargolar uçak kargo ile transferi hemen başlatılarak hemen gönderilir. Uçak kargo firmasına teslim ettiğiniz kargolar hemen işleme alınır gitmek üzere uçak kargo araçlarına yüklenerek gönderilir. Uçak kargo ile çok hızlı bir şekilde ülkeler arası giderek adrese hızlıca teslim edilir. Karayolu gibi trafiği olmayan uçak kargo taşımacılığı dikkatli ve ciddi yapılması gereken bir iştir.

Uçak kargo ile evrak, doküman, gizli belge, gıda ürünü, ilaç, tıbbi araçlar, yedek parçalar, koli, tekstil ürünleri, teknolojik donanımlar gibi her türlü paket taşınabilmektedir. Kargolarınız uçak kargo ile asla gecikmez, son ana kalmaz ve unutulmaz. Gelişen teknoloji ile birlikte uçaklarımız yurtdışı kargo hizmetini her gün vermektedir. Sektörün hızına ayak uyduran ve dünya standartlarında taşımacılık yapan firmamız profesyonel kadrosuyla da müşterilerine çok kısa sürelerde hizmet vermekteyiz. 

Yurtdışı Kargo Hizmetimizde Teslimat Süremiz

Kurumsal Firmalar için Yurtdışı Kargo Süresi

Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin isteklerine anında cevap veren firmamız işlerinizi büyük önem veriyor ve çok titizlikle yapıyoruz. Fast express Yurtdışı kargo gönderilerinizi çok kısa sürelerde uçak kargo, en son teknoloji ve yazılımları kullanarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizi yada online kargo siparişi verebileceğiniz sitemizi kullanarak gönderi oluşturabilirsiniz. Profesyonel kadromuz yurtdışı kargolarınızı alarak paketlemesini yaparak uçaklara yükler. Yola çıktıktan sonra adım adım takibini yapan firmamız kargolarınızı hemen teslim edebilmek için çok çalışmaktadır. 

Yurtdışı Kargo Hizmetimizde Teslimat Süremiz

Yurtdışı kargo hizmetimizde her ülkenin yasa ve gümrük kurallarına uygun hareket ederek kargolarınızın gereksiz yere gümrükte takılmasını önleyerek adrese teslimatı için devamlı olarak takip etmektedir. Kargo içerikleriniz çok gizli tutularak sadece teslim edeceğiniz kişinin teslim alması için son ana kadar çalışmaktayız. Fast express olarak yurtdışı kargo konusunda müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Ülkeler arası kargo gönderimlerinde göndereceğiniz kargonun zamanında ulaşması, güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda gönderim işlemlerinin kolay şartlarda yapılması önemli bir kriterdir. Fast Express Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP