Yurtdışı Kargo Gelinlik Abiye Gönderimi

28-12-2020 12:55'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:53

Yurtdışı kargo gelinlik abiye gönderimi

Yurtdışı Kargo Gelinlik Abiye Gönderimi

Birbirini seven erkek ve kadının evlenmek bağı ile bir araya geldiklerinde bunu kutlamak amacı ile nikah ve düğün yapmaktadırlar. Bu törenlerde evli çiftler özel dikim ya da hazır gelinlik, abiye ve damatlık giymektedirler. Dünya da her yerde törenlerin biçim farklı olsa da gelinlik ve abiyeler aynı tarz olarak tasarlanmaktadır. Dünyada ve Türkiye’de gelinlik abiye sektörü de bu ihtiyacı karşılamak için çok çalışmaktadır.

Dünya’da ve ülkemizde gelinlik abiye sektöründe nüfus hareketleri nişan ve  evlilikler belirlemektedir. Son yıllarda özellikle ilk kez evlenecek gelinlerin gelinlik giymesi neredeyse vazgeçilmez hale geldi. Bu nedenle evlilik sayıları gelinlik talebini belirlemede en önemli değişkendir. Evlilik törenleri ülke ve bölgelerin özellikle kırsal kesimlerini evlilik törenleri gelinlerin gelinlik giymediği törenler olabilmektedir. Dolayısıyla, evlilik sayıları kadar bir toplumun evlilik kültürünün batı evlilik kültüründen çok etkilenmektedir. Bu nedenle artık hemen hemen her toplum evlilik ve nişan elbiselerine rağbet göstermektedir.

Yurtdışı kargo gelinlik abiye gönderimi

Gelinlik Abiye Gönderim Fiyatları

Türkiye’deki gelinlik ve abiye sektörü hızla büyürken bu sektörün taşıma hizmetlerinde de yoğunluk yaşanmaktadır. Yurtdışına avrupa’ya, amerika’ya, asya’ya, afrika’ya dünyanın tüm ülkelerine gelinlik abiye gönderimi yapmak istediğinizde kargolarınız firmamız tarafından alınmaktadır. Kargolarınız merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır. Verdiğimiz bu kaliteli ve hızlı hizmet ile en uygun fiyatları sunuyoruz.

Yurtdışı abiye gelinlik kargolarınızı en uygun fiyatlarla istediğiniz ülkeye gönderimlerini yapıyoruz. Yurtdışı kargo gönderileriniz için hacim desi değeri hesaplanarak gönderimlerinizi yapıyoruz. Yurtdışı kargo taşımacılığı alanında en iyi firmalarından olan firmamız Fast express uluslararası alan gelinlik ve abiye gönderileriniz için başka bir yerde bulamayacağınız en uygun fiyatları sunmaktadır.

Yurtdışı kargo gelinlik abiye gönderimi

Yurtdışı Kargo Fiyat Hesaplama

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. Bu kilo ve gideceği yer baz alınarak fiyatlarımızı sunuyoruz.

Gelinlik ve Abiye Tarzı Elbiseler Gümrükte Sorun Çıkartır mı?

Gelinlik ve abiye gönderileriniz gümrüklerde herhangi bir sorun çıkartmaz. Daha önce  de yaptığımız gelinlik abiye gibi elbise gönderimlerinde herhangi bir sorun çıkmamıştır. Ayrıca sorun çıkartmayacağı gibi firmamız ürünlerinizi gümrükten hızla geçirterek alıcınızın kapısına kadar en hızlı ve güvenli şekilde gitmesini sağlamaktadır. Fast Express, kargonuzun cinsi ve niteliği ne olursa olsun yurtdışı kargo teslimatı konusunda profesyonel ekibimizle ve uygun fiyatlarla güvenilir hizmet vermektedir.

Yurtdışı kargo gelinlik abiye gönderimi

Fast Express; Yurtdışı Kargo taşımacılığında Uluslararası alanda gelinlik abiye taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışına kargo etmek istediğiniz gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Herhangi olumsuz bir durum ( rötar, olumsuz hava koşulları, gümrük vb. ) olmadığı sürece Avrupa’ ya 1 gün, diğer ülkelere 2 ila 5 iş günü arası transfer süresi mevcuttur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP