Yurtdışı Gönderi Fiyat Teklifi Alın

02-03-2023 18:11'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 03-03-2023 17:06

Yurtdışı Gönderi Fiyat Teklifi Alın

Türkiye’den yurtdışına kargo göndermek isteyenlerin uygun fiyat arayışları için teklif alma usulünün önemine vurgu yapmak gerekiyor. Burada teorik olarak çevrimiçi fiyat tekliflerinin ortalama olarak sunulduğunu ve bu sayede en hızlı şekilde fiyat bilgisine erişebildiğinizi hatırlatalım. Çünkü aktif bir biçimde direkt kargo yetkilileri tarafından gönderinize ilişkin fiyat teklifini bir sonraki adımda almanız mümkün olacaktır. Türkiye’de hem ulusal hem de global ölçekte çok sayıda lojistik firması hizmet veriyor. Bunların neredeyse hepsinin web sitesinde de yurtdışı kargo fiyat teklifi al seçeneğine rastlanabiliyor.
 
Fiyatlar hakkında her ne kadar genel geçer bilgiler paylaşılsa da hem gönderinin boyutları hem de lokasyon farklılıkları ile tarihler fiyatlarda belirleyici bir etkene dönüşebiliyor. Söz konusu fiyatları bu bağlamda tek bir çizgide incelemek olanaksızlaşıyor. İşte bu yüzden yurtdışı kargo fiyatları teklif al usulüne göre çok daha efektif bir biçimde değerlendirilebiliyor. Fiyat tekliflerinde standart olarak bir kargonun ücretini belirleyecek olan tüm unsurları girmeniz gerekmektedir.
 
Dolayısıyla mikro ihracat yapanlar ve e-ihracat kapsamında işletme olarak ürün gönderecek olanlar zaten ürün dinamiklerini biliyorlar. Bireysel gönderilerde de aynı standartları bilmek önem kazanıyor. Ürününüzün boyutlarını ve ağırlığını bilirseniz hacimsel ve gerçek ağırlığı üzerinden hesap yaparak fiyat bilgisine erişebilirsiniz. Fiyat teklifinde de karşınıza çıkacak tutarı bu tutarla karşılaştırma şansına sahip olursunuz.
 
Çünkü yurtdışı kargo teklifi al butonunda sizden talep edilecek bilgiler tüm bu detayları kapsayacaktır. Ürün bilgilerine sahip olmanın ötesinde çıkış noktasından varış noktasına kadar bazı detayları da vermeniz gerekir. Bu sayede ortalama ve yaklaşık olan kargo bedeli ile karşılaşırsınız. Akabinde de dilerseniz size ulaşmalarını ve teklifi daha net bir tutarla gerçeğe dönüştürmelerini talep edebilirsiniz. 
 

Yurtdışı Kargo İle Çok Seçenekli Taşıma Teklifleri

Yurtdışı kargo fiyatları için sizin kargo sürecinden beklentilerinizin de önemli olduğunu söyleyebiliriz. Hali hazırda pek çok farklı kargo firmasının birden fazla çalışma prensibini üstlendiğini biliyoruz. Ancak müşteri memnuniyetini odak noktasına alan her firma tüm seçenekleri eşit şartlarda değerlendiriyor. Örneğin yurtdışı kargo çok seçenekli taşıma hizmeti sunarak her gönderiniz için özel bir fırsat yaratabiliyor.
 
Direkt olarak koli ile gönderim yapabileceğiniz gibi palet taşımacılığı da son zamanlarda ekonomik ve bir o kadar güvenli olduğundan tercih ediliyor. Tabii ki havayolu taşımacılığında zaman çok önemli olduğu gibi hangi destinasyon üzerinde odaklanınca da dikkat etmek gerekiyor. Hedef adresin hangi kargo bölgesi içerisinde olduğu, buraya gerçekleşecek sefer sayısı ve seferlerin doluluk oranı ciddi bir fiyat farkı yaratabiliyor.
 
Tüm bunlar çok seçenekli yurtdışı kargo taşımacılığı kapsamında bir sorun olmaktan çıkıyor. Ürün tipi, boyutları ve ağırlığı ne olursa olsun, dünyanın hangi noktasına göndermek isterseniz isteyin hiçbir sınırlama ile karşılaşmıyorsunuz. Tümüne en profesyonel çözümler sağlanırken bunun için uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, kaliteli hizmet bir arada tutuluyor. 
 
Yurtdışı e-ihracat lojistiği için kargonun önemli bir kıstas olduğu bilindiği için çok seçenekli taşıma hizmeti her firmaya özgün bir lojistik deneyimi yaşatmayı mümkün kılıyor. Böylelikle herhangi bir sorun yaşamaksızın hızlı kargo seçeneğinden faydalanabiliyor, güvenli bir biçimde sigortalı olarak taşıma hizmetinden yararlanabiliyor ve hatta palet taşımacılığıyla çok daha cüzi miktarlara erişebiliyorsunuz. 
 

Uluslararası Navlun Hemen Teklif Al

Yurtdışı kargo navlun bedeli için teklif almak tabii ki pek çok açıdan avantajlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Direkt olarak şirketiniz üzerinden bir fiyat teklifi alabileceğiniz sayısız lojistik firması var. Dolayısıyla bunların fiyat bilgisini ürün ve lokasyon bazında yaklaşık olarak öğrenebilir, akabinde de kargo maliyetlerinizin hangi seviyede olduğunu tartabilirsiniz. Uluslararası navlun teklifi almak için tercih edeceğiniz firma direkt olarak fiyat çizginizi belirleyecektir.
 
Türkiye’de ucuz navlun ücretleri için dikkat etmeniz gereken pek çok unsur var. Global firmaların yükselen kargo fiyatları ile beraber çok daha rekabetçi bir ortam oluştuğunu görebiliyoruz. Yine güncel olarak çok çeşitli bir hizmet ağı doğarak entegrasyon açısından verimli bir perspektif kazandırıyor. Üçüncü taraf kargo şirketleri bunun en net örneğidir. Eğer uluslararası kargo navlun teklifi almak istiyorsanız ve bunu hemen hep tüm alternatiflerinizi değerlendirerek yapmayı düşünüyorsanız bu mümkündür.
 
Uluslararası kargo fiyatları Türkiye çıkışlı olarak ortalama ne kadardır diye merak eden çok fazla insan var. Özellikle e-ihracat sektörüne girmek isteyen ya da yeni girmiş firmaların bu alanda daha fazla bilgiye erişmek istedikleri aşikâr. Bunu sağlayan yegâne unsur ise karşılaştırmalı fiyat analizleri oluyor. Tekil bir firmadan alacağınız yurtdışı kargo fiyat teklifi bunu size sağlayamayabilir. Fakat tüm firmaların navlun ücretlerini karşılaştırma ve yurtdışına en ucuz kargo firması için fikir edinmek adına üçüncü taraf kargo şirketleri ilk seçeneğiniz olacak gibi duruyor.
 
Uluslararası kargo gönderimi esnasında navlun ücretleri kadar hedef ülkenin yasaları ve bu yasalara göre gümrükleme faaliyetleri de önemlidir. Yalnızca ürün hakkında bilgi sahibi olmak ve kargo fiyatlarına erişmek sizin için yeterli olmayacaktır. Yurtdışı kargo hizmeti alırken gümrükleme aşamasına dair size sunulan hizmeti irdelemeli, ek olarak hangi hizmetleri kapsayan bir lojistik deneyim yaşatılacağını öğrenmeniz gerekir. Uluslararası navlun karşılaştırma panelinde bu detaylara da erişilebiliyor. 
 

Türkiye Çıkışlı ve Varış Ülkeleri Üzerinden Hemen Teklif Alma

Türkiye’de genel olarak yurtdışı kargo gönderimi ile ilgili en temel merak duygusu fiyatlar ekseninde oluşuyor. Aslında bunun temel farkının kur farkı ve yurtdışına çıkan kargoların ücretlerinin döviz üzerinden hesaplanmasından kaynaklı olduğunu düşünebiliriz. Yine de bunun dışında da yurtiçindeki kargo operasyonlarından çok daha meşakkatli bir süreç olduğundan karşılaştırma yapmayı tercih edenlerin sayısı oldukça fazla. 
 
Türkiye çıkışlı yurtdışı kargo fiyatları teklif usulüyle size ortalama bir fiyat sunacaktır. Ancak bu ortalama fiyat çevrimiçi tekliflerde geçerlidir. Normal şartlarda bir kargonuz varsa ve profesyonel olarak teklif almak istiyorsanız özel bir fiyatla karşılaşmanız da mümkündür. Bu fiyatın ortalama değil direkt olarak size taşımacılık ücreti olarak sunulacak nihai fiyat olacağından direkt aksiyon alabileceğinizi de vurgulayalım. 
 
Eğer e-ihracat ile uğraşıyorsanız ve ürün gamınızın tüm detaylarına hakimseniz aşağı yukarı müşteri portföyünüzün yoğun bir biçimde hangi ülkede olduğunu bilirsiniz. Sipariş yoğunluğunu baz alarak hangi ülkeye daha çok kargo gönderecekseniz spesifik ürün özelliklerinizle kargo maliyetinizi ortaya çıkarmanız mümkündür. Kargonun çıkış ülkesi Türkiye olduğu için buradaki en önemli verinin varış ülkesi olduğunu unutmamak gerekiyor. 
 
Ürün boyutları, ağırlığı, gönderim tarihi, paketleme ve benzeri detayların tamamı aynı olsa dahi Türkiye’den Amerika’ya kargo fiyat teklifi almak ile farklı bir bölge fiyat teklifi almak arasında fark olacaktır. Daha yaklaşık bir tutara erişmek ve sonrasında nihai fiyat teklifinde büyük sapmalara maruz kalmamak adına bu detayları netleştirmiş olmanız önemlidir. Ayrıca yurtdışı kargo anlaşması ile size özel fiyat teklifi sunmaya hazır olan lojistik firmaları hem hızlı kargo opsiyonuyla teslimat sürelerini minimuma indiriyor, hem de özel fiyat teklifleriyle kârlı bir lojistik sürecini mümkün kılıyor. 
 

Yurtdışı Çıkışlı ve Türkiye Varışlı Kargolar Hemen Teklif Alma

Mikro ihracat inanılmaz boyutlara ulaştı ve dünyanın hemen her noktasına satış yapılabiliyor. Dolayısıyla Türkçe çıkışlı kargoların sayıca çok arttığını söyleyebiliriz. Bunun tam tersi düşünüldüğünde ise bariz bir düşüş görünüyor. Daha doğrusu ithalat anlamında halen daha yüksek bir arz talep dengesi varken, bireysel alımlarda yani internet alışverişinde bir düşüş ivmesine sahip. Yurtdışı çıkışlı Türkiye varışlı kargo fiyatları için teklif almak bu açıdan kâra geçmenizi sağlayabilir.
 
Bu seçeneğin genel anlamda bireysel olarak ürün getirmek isteyen kişilerce merak edildiği biliniyor. Buna ek olarak yurtdışından numune getirme fiyat teklifi almak için son derece sık kullanılan bir metot olarak görülüyor. Firmanızın üretim aşamasında yeni bir ürünü denemesi kadar doğal bir şey yok. Bunu yaparken en uygun koşullarla kargo sürecini tamamlamak istiyorsanız teklif al yöntemine başvurabilirsiniz.
 
Yurtdışından gelen kargo fiyat teklifi ile size çok daha uygun fiyatlı ve bir o kadar hızlı teslimat garantisi sunabilir. Eskiden birebir olarak firmalardan alınacak olan fiyat teklifleriyle değerlendirme yapmak zorundaydık. Oysa günümüzde bu durumun aşıldığı gözlemlenebiliyor. Çünkü üçüncü taraf kargo firmaları hem bireysel hem de kurumsal tüm müşterileri için Türkiye çıkışlı veya Türkiye varışlı kargolar için anlık fiyat tekliflerini listeleyebiliyor. 
 
Direkt olarak kargonuzu dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktasına ulaştırmak adına en avantajlı seçeneği bulmanız mümkün hale geliyor. Üstelik bu yalnızca fiyat bazında da değil. Türkiye varışlı en ucuz yurtdışı kargo seçeneğinin yanı sıra en hızlı kargo, en güvenli kargo veya en kaliteli kargo gibi arayışlarınıza da çözüm üretebiliyor. Çünkü birden fazla firmanın navlun ücretlerinin kıyaslandığı geniş bir yelpaze görüyorsunuz. İşte bu yüzden yurtdışı gönderi fiyat teklifi almak hem Türkiye’den yurtdışına, hem de yurtdışından Türkiye’ye kargo aşamasında ilk önceliğiniz olabiliyor. 
 

Web Sitesi Üzerinden Tek Tıkla Navlun Teklifi Al

Çevrimiçi yurtdışı kargo teklifi alma dönemi uzun süre önce başlayan ve büyük bir kolaylık sağlayan sistemi karşımıza çıkarmıştır. Genellikle kargo gönderimi öncesinde söz konusu fiyatlar hakkında kabaca hesaplamalar yapıldığı bilinir. Bunu yaparken ürün boyutları ve ağırlığıyla beraber ülke bilgisine dayalı bir tablodan yararlanılır. Ancak kargo firmasının bu standartlara göre belirlemiş olduğu yaklaşık kargo ücreti kadar güvenilir sonuçlara ulaşılamadığının altını da çizmek gerekir.
 
İşte bu yüzden internetten yurtdışı navlun teklifi almak daha makul bir hale gelmiştir. Hatta navlun bedellerini tüm firmaların bir arada olduğu bir karşılaştırma ekranında görerek hareket edebilmemiz dahi kolaylaşmıştır. İşte buna dayanarak en uygun kargo ücretini bulabildiğimiz gibi diğer değerler açısından da en verimli opsiyona ulaşabilmekteyiz. 
 
Tabii ki web sitesinden yurtdışı navlun fiyatları ile ilgili bilgi alabilmek adına teklif formunda bizden istenilen bilgileri vermemiz gerekiyor. Bu bilgiler ise temel anlamda yurtdışına kargo göndermek istediğiniz gönderinin ölçütlerini kapsıyor.
• Kargonun Çıkış Noktası
Kargonuzun hedef adrese nereden gönderileceğini belirtmeniz gerek. Burada Türkiye’den yurtdışına kargo gönderilecekse ülke seçiminden işaretlenmeli, opsiyonel olarak şehir ve posta kodu bilgileri girilmelidir. Şehir ve posta kodu bilgisinin de girilmesi çevrimiçi navlun teklifi için daha net bir yaklaşık sonuca sahip olmanızı sağlar.
• Kargonun Varış Noktası
Kargonun varış noktası navlun fiyatını belirleyen en önemli ölçütlerin başında gelir. Yine ülke seçimi yaptıktan sonra tercihinize göre şehir ve posta kodu girişi yapabilirsiniz. 
• Gönderi Detayları
Standart olarak Türkiye’den yurtdışına kargo fiyatları için belirleyici unsur fiyata esas ağırlıktır. Bu bazı büyük hacimli paketlerde hacimsel ağırlık iken bazı ağır paketlerde ise gerçek ağırlık olarak karşımıza çıkar. Gönderinizin en, boy ve yükseklik bilgilerini biliyorsanız ve ağırlığını da bu forma giriyorsanız ücrete esas ağırlık bilgisini ve bununla beraber yaklaşık navlun tutarını öğrenebilirsiniz. 
 
Bu bilgiler ışığında formun devamında tahmini navlun bedeli ile devam edebilirsiniz. Size sunulacak olan miktarın ortalama bir tutar olduğunu unutmamalısınız. Keza çevrimiçi navlun teklifi almak otomatik olarak gönderi detaylarınıza ve şehir bilgilerinize dayalı olarak sistemsel bir fiyat aralığına sahip olmak demektir. Aynı zamanda tahmini navlun bedeli sonrasında çevrimiçi olarak kaydınızı tamamlayabilir, gerçek teklif için iletişime geçebilirsiniz. 
 
Uluslararası navlun teklifi için tek bir firmadan teklif alabileceğiniz gibi karşılaştırma ekranından da birden fazla lojistik firmasının ilgili kargoya ne kadar fiyat çıkardığını görebilirsiniz. Birbiriyle karşılaştıracağınız tek verinin fiyat değil aynı zamanda teslimat hızı olabileceğini de unutmamalısınız. Zira yurtdışına Türkiye’den kargo göndermek her ne kadar ucuz yolu aransa da hızlı yolu da aranan bir unsur olmaya devam ediyor. Bilhassa mikro ihracat yapan firmaların e-ticaret müşterilerinde memnuniyet oluşturabilmesi için buna daha fazla özen göstermesi gerekiyor. 
 

En Hızlı Yurtdışı Kargo Gönderim Hizmeti

Yurtdışı kargo teslimat süreleri için her geçen gün daha da inanılmaz standartlarla karşılaşıyoruz. Birkaç günlük süreçte dünyanın hemen her noktasına teslimat yapılabiliyor olması inovatif olarak atılan adımların sonucudur. Türkiye’den yurtdışına kargo süresi ile ilgili en merak edilen detaylardan birisi gönderim süresi iken diğeri de gönderim ücreti olmaya devam ediyor. Halen daha haftalar süren standart gönderiler karşımıza çıkabiliyor olsa da ekspres kargo özelliğinin günümüzde daha popüler olduğu aşikâr.
 
Bu popülariteyi sağlayan temel unsurların başında ise üçüncü taraf kargo firmaları geliyor. Eğer sabit bit e-ticaret gönderisini sık sık farklı yurtdışı ülkelere göndermeniz gerekiyorsa bunun için en ekonomik ve güvenli yolu seçmek istersiniz. Tabii ki e-ticaretin en önemli halkası olan hızlı teslimat standartlarını da önemsememek olmaz. İşte burada yurtdışına uçak kargo fiyatları radarınıza girecektir. Ülkemizde ise uçak kargo ile dünyanın dört bir noktasına kargo hizmeti sağlayan pek çok firma bulunuyor. 
 
Hangi firmayı seçeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız karşılaştırma yapabilmenizi sağlayan üçüncü taraf kargo şirketleri ile çalışabilirsiniz. Bu sayede birden fazla kargo şirketinin sunacağı fiyatları inceleyebilir, bunların süreç bazında size neler vadettiğini birbiriyle kıyaslayabilirsiniz. Express kargo yurtdışı gönderi için fiyattan dahi önemli bir ayrıntıya dönüşebiliyor. Üstelik e-ticaret modeliniz ne olursa olsun müşteri memnuniyetini en derinden etkileyen detayın bu olması yeterli olacaktır. Daha hızlı kargo teslimatı daha fazla memnuniyet demektir. Memnuniyetin artması ise müşterilerin sadakati ve yeni müşterilerin tercihi olmak anlamına gelir.
 
Eğer yurtdışına kargo kaç günde gider gibi bir soru işareti kafanızın içerisinde yankılanıyorsa bunun artık bir problem olmaktan çıktığını vurgulamalıyız. Avrupa Birliği bölgesi ve Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere Afrika, Rusya, Güney Amerika, Uzakdoğu gibi birbirinden farklı yerler direkt olarak 1-2 günlük süreçlerde kargo teslimatı yapılabiliyor. Havayolu taşımacılığı gönderinizi dilerseniz palet ile toplu bir biçimde göndermenizi ve yine aynı hızlara erişmenizi de mümkün kılıyor. Eskiye nazaran çok daha uygun fiyatların söz konusu olması ise yurtdışına hızlı kargo fiyatı denilince endişelenmemeniz gerektiğini söylememize sebep oluyor. 
 

Uluslararası Taşımacılıkta Size Özel Kargo Çözümleri

Lojistik sektörünün günümüz ihtiyaçlarına karşılık verebiliyor olması tabii ki müşteri talepleri açısından önemli bir karşılığa sahiptir. Günümüzde Türkiye’den yurtdışına kargo göndermek isteyenlerin sayısı sürekli olarak artıyor. Burada mikro ihracatın yükselişi, e-ihracat modellerine olan teşvikler ve tabii ki e-ticaretin insan hayatının vazgeçilmez bir parçası olması önem arz ediyor. Bunun haricinde ise özel kargo çözümleri sürekli olarak gündeme gelen bir talebe dönüşebiliyor.
 
Burada yalnızca özel kargo olarak yüksek boyutlar ya da limitleri aşan değer ve ağırlıktan söz etmemek gerek. Teknik olarak uluslararası özel kargo çözümleri noktasında basit bir numune önderimi de değerlendirilebilir. Standart olarak her ülkenin kendisine ait gümrük kuralları ve yasaları içinde öne çıkardığı bir ürün listesi bulunuyor. Bu ürünleri ülkeye sokmak veya ticaretini yapmak yasak olduğu gibi gümrük sorunları yaşanmaması adına kuralları da kontrol altında tutma zorunluluğu ortaya çıkıyor. 
 
Dolayısıyla yurtdışı özel kargo çözümleri hem bu gibi aşamaları kapsıyor hem de ürüne göre çözüm seçenekleriyle herkese hitap etmeyi başarıyor. Günümüzde pek çok kargo firması farklı ürün seçenekleri için opsiyonlar sunarken yurtdışına numune gönderimi ve sıvı kargo seçenekleri için de hizmetlerini geliştiriyor. Uçak kargo ile numune göndermek yurtdışı kargo süresi açısından en önemli seçenek olduğu için ekspres kargo alternatiflerine dâhil olabiliyor.
 
Ayrıca yurtdışına kargo özel çözümler sunularak hem hızlı ve güvenli hem de çok uygun fiyatlara tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir kalite standardına erişiyor. Türkiye’den dünyanın her yerine kargo göndermek ve bunu en hızlı şekilde yapmak günümüzde mümkündür. Özel kargo çözümleri kapsamında da boyut, ağırlık, paha dışında bazı kısıtlamalara tabi olan ve taşınması özel gereksinim isteyen gönderiler de kabul edilmiş oluyor. 
 

En Uygun Yurtdışı Kargo Fiyat Teklifi Hemen Alın

Yurtdışına en uygun kargo firması arayışınız maliyetleri düşürmek, kârlılığı arttırmak ve bunun yanı sıra kaliteli hizmet sunabilmek için önem arz ediyor olabilir. Tabii ki kargo maliyetleri bilhassa e-ihracat yapan firmalar için en mühim kalemlerin başında geliyor. Günümüzde bunu daha da aşağıya çekmek çok daha yüksek bir kârlılığa sebep oluyor. Hem alıcılar uygun fiyata satın alma opsiyonlarıyla karşılaşıyor, hem de satıcılar için kâr marjı yükselmiş oluyor.
 
Ucuz yurtdışı kargo deneyimi böylesine avantajlı iken diğer değerlerin de göz ardı edilmemesi gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Örneğin hızlı kargo seçeneklerini kesinlikle es geçmememiz gerek. Express kargo özellikle havayolu taşımacılığının tüm avantajlarından faydalanmamıza olanak tanıyor. Daha uygun fiyatlarla en hızlı şekilde yurtdışı kargo gönderisi için teklif almamızı sağlıyor. Yurtdışı ucuz kargo teklifleri alırken birçok farklı firmanın teklifini birbiriyle kıyaslayabiliyor olmak ise seçenekler arasında en kârlı olanını seçmeyi mümkün hale getiriyor.
 
Size bu imkânı tanıyan, daha fazla kargo firmasının ilgili gönderi için ne kadar fiyat çıkardığını karşılaştırma ekranı sunan üçüncü parti kargo şirketleriyle çalışabilirsiniz. Yine de yurtdışına kargo gönderirken firma seçimi aşamasında aşağıdaki detayların tümünü göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelisiniz.
• Yurtdışına uygun fiyatlı kargo
• Yurtdışına hızlı kargo teslimatı
• Yurtdışına hasarsız kargo teslimi
• Çıkış ülkesinde kargonun teslim alınma sürecinin organizasyonu
• Varış ülkesinde kapıdan kapıya teslimatı sağlayacak dağıtım ağı
• Pazaryeri entegrasyonu ile hızlı kargo süreci 
• Hedef ülkeye sürekli çalışan bir kargo firması olması
• Marka bilinirliği ve müşteride yarattığı güvenilirlik hissiyatı
 
Tabii ki direkt olarak yurtdışına en ucuz kargo fiyatları araştırmanız anlaşılabilir görünüyor. Ancak yukarıdaki kriterlerin tamamını karşılayan ve yine uygun fiyatlarla gönderinizi dünyanın farklı noktalarına taşıyabilen firmalar olduğunu unutmayın. Çünkü ucuz fakat güvenli olmayan, ucuz ve yavaş kargo deneyimleri bilhassa mikro ihracat firmaları için müşteri kaybı anlamına gelebilir. 
 

Tek Üyelikte En Ucuz Kaliteli ve Hızlı Yurtdışı Kargo Seçenekleri 

Günümüz koşullarında hemen her şeyi farklı alternatifleriyle bir arada irdeleyebiliyoruz. Birden fazla alışveriş sitesi kullanıyor, bir bilgiye birden çok kaynaktan erişiyor ve her şeyi birbiriyle kıyaslıyoruz. Bunun getirisi ise daha uygun fiyata ürün ve hizmet almak, daha kaliteli bir deneyim ve en hızlı sonuç oluyor. Lojistik sektörünün de burada geri planda kalması mümkün değil. Tek siteden en ucuz ve en hızlı yurtdışı kargo teklifi almak eskiden hayal olsa da günümüzde mümkün hale gelmiştir. 
 
Bunu bize sağlayan faktör ise üçüncü taraf kargo şirketi olarak tanımlanan, pek çok lojistik deviyle partner olarak çalışan firmalardır. Dolayısıyla birkaç farklı kargo firmasından yurtdışı gönderi fiyat teklifi almak için form doldurmak ya da onlarca firmadan ilgili gönderi için fiyat almak arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Tek üyelikle ucuz ve hızlı kargo teklifi almak istiyorsanız en doğru yolun bu olduğunu vurgulamalıyız. 
 
Güncel olarak pek çok kargo şirketinin entegrasyon açısından büyük atılımlar yaptığını ve pazaryerleri ile ortak bileşenler kullandığını fark edebiliyoruz. Bu aşamada dikkat çeken bir diğer unsur ise yurtdışı gönderi fiyatları hakkında da gayet şeffaf bir teklif sayfasına sahip olmalarıdır. Onlarca firmayla tek tek aynı standartları girerek vakit kaybetmek ise e-ticaret gibi vaktin nakit olduğu sektörlerde pek hoş karşılanmıyor.
 
Bunun yerine tek bir siteye üye olup ilgili gönderinize ilişkin detayları girerek tüm sonuçlara tek bir sayfadan ulaşabilirsiniz. Yani tek tıkla yurtdışı kargo fiyat teklifi almak, hangi kargo firmasının ne kadar hızlı olduğunu ve gönderinin ne zaman yola çıkacağını görmek mümkündür. Elbette ki fiyat teklifleri tahmini bilgiler üzerine kurulu olup seçiminizi yaparak nihai sonuca ulaşmak için iletişime devam edebilirsiniz. Bu size hem fiyat hem de yurtdışı kargo süresi hakkında daha net ve son bilgilere erişim şansı tanıyacaktır. 
 

Bireysel veya Şirket Olarak Kargo Firmaları İle Anlaşmalı Fiyatlardan Kargo Gönderme Yöntemleri 

Kargo anlaşması yapmanın birden fazla avantajı olduğunu söylemek gerekiyor. Hatta mikro ihracat yapıyorsanız ve dünyanın her yerine kargo gönderiyorsanız burada dikkat etmeniz gereken en önemli hususun bu olduğunu vurgulayalım. Çünkü yurtdışı kargo anlaşması yapmak demek sabit fiyatla kargo gönderimi yapabilmek demek. Dolayısıyla global pazaryerlerinde ücretsiz kargo seçeneği için kâr analizi yapmanız mümkün olacaktır.
 
Yine pazaryeri entegrasyonu açısından inanılmaz büyük bir inovasyonla karşı karşıya olduğumuzu söylemek gerek. Anlaşmalı fiyatlarla yurtdışı kargo gönderimi yapmadan önce pazaryeri entegrasyonuna özen göstermeniz gerektiğini unutmayın. Bu sayede tek tıkla etiket ve barkot gibi aşamaları geçebilir, kargonun hızlı bir biçimde işleme alınması adına aksiyonda bulunabilirsiniz. 
 
Yurtdışı kargo firmalarıyla bireysel kargo anlaşması yapabileceğiniz bazı pazaryerleri var. Ancak genel olarak pek çok kargo firması bu aşamada kurumsal bir kimlik ile e-ticareti destekliyor. Şahıs şirketi bunun için yeterli görünürken Amazon FBA gibi hizmetler için de anlaşmalı kargo seçeneği büyük avantajlar sağlayabiliyor. Tabii ki Türkiye’den yurtdışına kargo fiyatı teklifleri için karşılaştırma yapmakta fayda var. 
 
Ancak anlaşmalı kargolar size sabit fiyat verdiği için bu avantajı en baştan elde etmenizi sağlıyor. Yalnızca kargo anlaşması yapmadan önce bilmeniz gereken detaylara yoğunlaşmalı, buna göre bir firma seçimi yapmalısınız. Aksi takdirde ne yazık ki yurtdışı gönderi fiyatları uygun olsa da pozitif bir sonuca ulaşamayabilirsiniz. Gönderi hızı ve Express kargo kullanımı, uygun fiyat garantisi, sigorta, ilgili kargo bölgesindeki etkinlik, dağıtım ağı ve entegrasyon gibi konuların tamamını irdeleyip yurtdışı kargo anlaşması için öyle harekete geçmelisiniz. 

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en,boy,yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri kdv den muaf olup istisna kapsamındadır. İlgili faturalandırma ödemeleri için ayrıca kdv ödenmeyecek olup paket için yurtdışında vergiler oluşabilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP