Los Angeles Yurtdışı Kargo

17-08-2021 14:41'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-04-2024 21:59

Los Angeles Yurtdışı Kargo

ABD’nin en büyük şehirlerinden olan Los Angeles en hareketli şehirlerden biridir. 4 mevsim iklimi bulunan şehir yaz ve kış turist akın etmektedir. Kaliforniya eyaletine bağlı olan şehir 1.215 km yüz ölçümüne sahiptir. 15 milyon nüfusu bulunan ve her geçen gün artan nüfusu ile dünyanı en kalabalık şehirleri arasındadır. Dünyanın en büyük 5 şehrinden biri olan Los Angelesa ülkemizden İstanbul, izmir ve ankara’dan direk uçuşlarla gidilebilir. Amerika’nın Los Angeles şehrine uçuşlar 10-12 saat sürmektedir. Uçakla uzun görünse de Amerika için kısa mesafedir.

Yurtdışı kargo ile Amerika’nın Los Angeles şehrine kolayca kargo gönderebilirsiniz. Amerikaya kargolar ortalama 3 gün içerisinde hızlı bir şekilde gider. Los angeles’a her türlü kargoyu kolaylıkla gönderebilirsiniz. Dosya, doküman, evrak, tekstil ürünleri, koli, paket, yedek parça, özel eşyalar, teknolojik ürünler gibi taşınması yasal olan her eşyayı Los angeles’a kargo ile gönderilebilir. Gelişen teknoloji ve globalleşen dünyaya ayak uyduran Türk kargo şirketleri büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Kargo ya verdiğiniz eşyaları hızlı, güvenli ve uygun fiyatlarla taşıyan kargo firmaları genellikle güvenli yol olan hava yolu uçak kargoyu tercih etmektedirler.

Fast express olarak Los Angeles şehrine bireysel ve kurumsal firmalar olmak üzere şahıslarında bireysel olarak yurtdışına kargo gönderimi yapmaları için çok çalışmaktadır. Kullandığı sistem ve araçlarla kargonuzun çok güvenli ve hızlı bir şekilde gönderebilmektedir. Dünyanın her yerine kargo gönderimi yapan firmamız yurtdışı her türlü kargo taşıma hizmetini yasal çerçevede yapmaktadır.

Yurtdışı Amerika Kargo

Firma olarak Türkiye’den Los angeles’a her türlü yükleri aynı gün içerisinde çok hızlı bir şekilde transferini yapabilmekteyiz. Sektörün en hızlı firması olarak bedelli yada bedelsiz her türlü kargonuzu taşımaktayız. IATA kurallarına uygun olarak teslimat yapan yurtdışı kargo firması olarak kargonuzu ister adrese teslim isterseniz de hava alanından teslim alabilirsiniz. Firma olarak Los Angeles şehrine göndereceğiniz kargolarınız için firmamız sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Müşteri ayrımı yapmadan yeni ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Geliştirdiğimiz yurtdışı kargo stratejilerimiz ile müşterilerimizi her türlü sorununa yardım olarak kargolarının vaad edilen sürelerde, hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Kaliforniya eyalet yasalarına ve taşımacılık şartlarına uygun olarak taşıma hizmeti veren firmamız kargonuzun güvenli için de çok çalışmaktadır.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Fast Express uluslararası alanda kargo taşımacılığı hizmetinde en iyi hizmetleri sunabilmek en uygun fiyatları sunmaktadır. Kargonuzun desi hacim değerine göre belirlenen fiyatlarımız ile bütçenizi yormayacaksınız. Benzersiz bir kargo deneyimi sunan firmamız sunduğu hizmetler yanında verdiği fiyatlarla her zaman tercih sebebi olmaktadır. Kargo paketinizin hacmine göre değerlendirilen fiyatlarımız toptan olduğunda çok daha uyguna gelebilmektedir.

Fast Express; ile Los Angeles’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunabilmek adına çok çalışmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Herhangi olumsuz bir durum ( rötar, olumsuz hava koşulları, gümrük vb. ) olmadığı sürece Avrupa’ ya 1 gün, diğer ülkelere 2 ila 5 iş günü arası transfer süresi mevcuttur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri kdv den muaf olup istisna kapsamındadır. İlgili faturalandırma ödemeleri için ayrıca kdv ödenmeyecek olup paket için yurtdışında vergiler oluşabilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP