İrana Kargo Nasıl Gönderilir?

31-08-2020 14:36'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 16-11-2022 21:33

İrana Kargo Nasıl Gönderilir

İrana Kargo Nasıl Gönderilir?

İran asya kıtasında bulunan büyük ülkelerden biridir. MÖ 4000’lere dayanan tarihi ile dünya ticaretinde önemli rol oynamıştır. Bulunduğu coğrafya itibari ile İran petrol ve diğer enerji kaynakları ile dünya ya ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. 80 milyon civarında bulunan nüfusu ve şirketleri ile ekonomisini kaldırmaktadır. Özellikle Türkiye ile ticari ilişkileri önem arz etmektedir. İran ile sınır komşuluğumuz ve bir çok ortaklık iki ülke arasındaki ilişkiler geliştirmektedir. İran’da Türk malı denince olumlu bir hava vardır.

Türkiye ve İran arasındaki geliştirilmesi gereken ticari ilişkiler belirlenerek taşımacılık alanında oluşturulan kuralları olumlu veya olumsuz yönlerini belirlemek en önemli noktadır. Fast express iran’a kargo gönderiminde eksi yönleri belirleyerek sorunları çözer ve en hızlı ve güvenli şekilde kargo gönderimi sağlar. Firmamız üretici firmaların ürünlerini ve kişisel eşyaların yurtdışı iran kargo gönderilerini alıcısına ulaştırmak en büyük hedefidir. Bu yönde hizmetlerini geliştiren firmamız iran’a ve uluslararası alanda en iyi kargo hizmetlerini sunmaktadır. 

İrana Kargo Nasıl Gönderilir

İrana Doküman Gönderimi

Fast express iran’a kargo gönderiminde en önemli huşulardan biri de doküman gönderiminde hız, güven ve fiyattır. Özellikle güvenliğin ön planda olduğu kargo gönderiminde özel şirket dosyalarınız, evraklarınız ve dökümanlarınız iran’da bulunan alıcınızın kapısına kadar teslimatı yapılmaktadır. Yurtdışı Kargo ile gönderilen evraklarınız gümrükten geçtikten sonra kuryelerimiz aracılığı ile kapınıza kadar teslim edilir.

Günümüzde özel ve devlet kurumları evrak ve dosyalarınız yurtdışı kargo hizmeti ile göndermektedir. Gizli yada normal tüm kargo gönderileriniz için sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Bu kargo takip numarası ile kargolarınızın her hareketini takip edebilirsiniz. Kargonuz sizden alındıktan sonra alıcısına ulaşana kadar gerek mail gerekse mesajla da bilgilendiriyoruz.

İrana Kargo Nasıl Gönderilir

İrana Kargo Paket Gönderimi

İran dünya’nın her yerinden kargo paketleri sayısız şekilde gelmektedir. Özellikle Türkiye, Çin, asya ülkeleri ve diğer ülkelerden çok fazla gelmektedir. Ambargo nedeniyle Amerika ve Avrupa ülkeleri İrana karşı tutumu nedeniyle iran genel ticaretini bu ülkelerden yapmaktadır. Özellikle sınır komşuları ile önemli ticareti bulunmaktadır. Bu ticari ilişkiler neticesinde firmalar ve vatandaşlar her iki ülke arasında kargo gönderimi yapmaktadır. Kargo paketlerinin içeriği ne olursa olsun gönderiyoruz. Artan fiyatlara rağmen firmamız en uygun fiyat politikası izleyerek İran ve Türkiye, İran ve dünya arasında kargo gönderimi yapıyoruz.

İrana Kargo Nasıl Gönderilir

İran İndirimli Kargo Fiyatları

İran’a kargo göndermek ambargolar nedeniyle zorlaştı. Ancak fast express iran’a kargo gönderiminde her türlü ambargoya rağmen yine de kargo gönderim hizmeti vermektedir. Özellikle son yıllarda artan fiyatlara rağmen firmamız kampanyalı fiyatları ile en uygun bütçeli kargo gönderimi yapmaktadır. İrana indirimli ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanarak gönderebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız için https://www.fast-express.com/tr/kampanya/ sayfamızdan gerekli bilgileri doldurduktan sonra kargo gönderim yapabilirsiniz. Kampanya sayfamızdan Türkiye’den İrana yada başka bir ülkeden irana kargo göndermek çok kolaydır. 2-3 adımda kargolarınızı hemen gönderebilirsiniz. Piyasa da en uygun fiyatları sunan firmamız kargo paketlerinize herhangi bir zarar gelmemesi için çok çalışmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.  

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Ebat ve ağırlıklara göre değişmekte olan fiyatlar en düşük kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
1. Bölgeden başlayıp 7. Bölgeye kadar giden ülke grupları için fiyatlandırmalar farklıdır. Gönderiniz oluştuğunda ebat ve ağırlıkları ile birlikte ülke grubuna bakarak fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP