Yurtdışı Kargo Takım Elbise Gönderimi

13-04-2021 18:15'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 23-02-2023 00:48

Yurtdışı Kargo Takım Elbise Gönderimi

Yurtdışı kargo taşımacılık günümüzde ekonomik göstergelerin iyileşmesinde rol oynayan en önemli araçlardan birisi haline gelmiştir. Ülkelerin ekonomik büyüme oranlarını artırabilmelerinde ve küresel pazarlardan daha fazla pay alabilmelerinde dış ticaretin, özellikle de ithalat ve ihracatın önemi büyüktür. Geçmişten günümüze taşımacılık bir ürünün üretildiği noktadan alınarak depolarda tutulması, stoklanması, ürünün istenilen yerlere ve istenilen şekilde teslim edilmesi ve bütün bu işlerin planlı, en verimli ve en hızlı şekilde yapılmasıdır. Firmamız fast experss bu alanda devreye girerek planlı şekilde yurtdışı imalatını yaptığınız her türlü takım elbise gibi tekstil ürünlerini taşımaktadır.

Yurtdışı kargo taşımacılıkta ekonomik büyümenin uzun dönemli olarak sürdürülebilmesi için ekonomik gelişmişliğinde yakalanması önem arz etmektedir. Bu durum sadece gelişmiş ülkeler için değil gelişmekte olan ve az gelişmiş ülkeler içinde geçerli sayılmaktadır. Özellikle Türkiye de yapılan imalat ürünlerini yurtdışına taşımak ekonomik açısından büyük önem arz etmektedir.

Yurtdışı Kargo Takım Elbise Gönderim Fiyatları

Takım elbiseler erkeklerin giydikleri şık modern bir elbisedir. Genellikle iş, siyaset gibi ciddi iş yapan sektörlerde bulunanlar takım elbise giymektedirler. Bu nedenle takım elbise üretimi yapan firmaların ürünlerini dünya üzerindeki pazarlara hızlı, güvenli ve ekonomik yollarla gönderimi yapılmalıdır. Ekonomik fiyatlara gönderim yapan firmamız kargo paketlerinin en boy ağırlıkları hesaplanarak ortaya çıkartılan desi hacim değerine göre fiyatlarını belirlemektedir. Firma olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tüm kargolarını ayırt etmeksizin taşımaktayız. Müşteri ve kargo ayrımı yapmadan Türkiye’den dünyanın 220 ülkesine en ucra bölgelerine kadar yurtdışı kargo taşımacılığı ile ürünlerinizi gönderiyoruz.

Tüm yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Takım elbise tekstil ürünleri gönderim işlemleri bu şekilde tamamlanır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır. İşletmeniz içerisinde yurtdışı gönderileri ihtiyaçlarınızı maliyet açısından en uygun, kolay, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderimi Fast Express Kargo ile kolayca yapabilirsiniz.

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Ayrıca Fast express sizler için özel olarak toplu gönderileriniz için fiyatlar sunuyoruz. Toplu gönderim fiyatlarını piyasada başka firma veremez. Yurtdışında dünyanın herhangi bir noktasındaki alıcıya ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya kargonuzu gönderdiğiniz karşı alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak size iade edilmektedir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi iade taşıma bedeli tutarı tarafınıza iade ücret olarak yani göndericiye fatura edilecektir.

Yurtdışı Kargo Takip

Yurtdışına gönderilen takım elbise gönderim kargolarınız alıcınıza ulaşana kadar kolaylıkla teslimatı yapılmaktadır. Tüm süreci yöneten ve takip eden firmamız alanında uzman kadrosu ile sizleri bilgilendirmektedir. Ayrıca sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 web sitemize üzerinden takip edebilirsiniz. Ancak herhangi olumsuz bir durum ( rötar, olumsuz hava koşulları, gümrük vb. ) olmadığı sürece Avrupa’ ya 1 gün, diğer ülkelere 2 ila 5 iş günü arası transfer süresi ile gönderimleri sağlıyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda takım elbise tekstil ürünleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize hızlı, ekonomik, güvenli bir yurtdışı kargo hizmeti deneyimi sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

ETGB’ li gönderilerde mal bedeli sınırı 15.000 € olarak belirlenmiştir. Beyannameli gönderilerde mal bedeli sınırı yoktur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına kargo etmek istediğiniz gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP