İran Hava Kargo Fiyatları

01-10-2020 11:51'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 13:13

İran Hava Kargo Fiyatları

İran Hava Kargo Fiyatları

İran asya bölgesinde bulunan en büyük ülkelerden biridir. Türkiye’ye 560 km kara sınır olan İran ile 1996 yılında 1 Milyar Dolar civarında olan dış ticaret hacmimiz, 2008 yılı itibarıyla 10 Milyar Dolar’ı aşmıştır. 2008 yılında bu ülkeye ihracatımız 2 Milyar Dolar’ın üzerine çıkarken 2011 yılında 7,6 milyar dolara kadar çıktı. Günümüzde artmaya devam etmektedir. Büyük bir kara sınırı olan iran ile ilişkilerimiz her zaman iyidir. İran nüfusunun önemli bir bölümü Türkiye’ye büyük bir sempatiyle bakmaktadır.

İran  ile kara sınırımız olsa da güvenlik ve hız nedeniyle hava yolu da tercih edilmektedir. İrana güvenli kargo göndermek isteyen şahıs ve firmalar ürünlerini, paketlerini, evraklarını, özel eşyalarını ve hediyelik eşyaları hızlı ve zamanında göndermek için hava yolunu tercih etmektedir. İranda genç nüfusun artması ile birlikte tüketim ihtiyacı da artmaya devam etmektedir. Türk mallarının da iyi bir imajı olması sebebiyle Türkiye’den İran’a yurtdışı kargo sevkiyatı artmıştır.

İran Hava Kargo Fiyatları

İrana Hava yolu Uçak Kargo ile Neler Gönderebilirim?

Türkiye’nin her yerinden İrana her sektörden on binler ürün gönderimi yapılmaktadır. Bu ürünlerin başında sanayi ürünleri dikkat çekmektedir. Otomotiv, demir çelik, makine, pompa, beyaz eşya, mobilya ahşap ürünler, elyaf kumaş , kırtasiye ürünleri, plastik, takım tezgahları, tarım aletleri olmak üzere her türlü sanayi ürünleri gönderilmektedir.

Ayrıca irana evrak, doküman, belge, kişisel belgeler, şirket dosyaları olmak üzere her tülü dökümanınız en uygun fiyatlara en hızlı şekilde havadan gönderiyoruz. Kara sınırımız olsa da ürünleriniz en güvenli şekilde yolladığımız hava yolu kargo hizmetinde firmamız uluslararası tüm hava yolu kurallarına göre gönderim yapıyoruz. Fast express ayrıca hediyelik eşyalarınızı zamanında göndermek adına çok çalışmaktadır.

İran Hava Kargo Fiyatları

İran Uçak Kargo Fiyatları

İrana büyük bir kara sınırı olsa da yurtdışı kargolar güvenlik nedeniyle hava yolu ile gönderilmektedir. Hava yolu kara yoluna göre biraz fiyat farkı olsa da genellikle güvenlik sebebiyle tercih edilmektedir. Uçak kargo her ne kadar biraz pahalı olsa da firmamız sunduğu hizmet kalitesi ile kara yolunda harcanacak çaba ve maliyetleri göz önünde bulundurarak hava yolu ile bu açığı kapatmaktadır. Firmamız ağırlığı ne olursa olsun her türlü kargo gönderimlerinizi İrana ekonomik fiyatlarla göndermektedir.  

İran Kargo Takip

İran Devleti Türkiye gibi devasa bir pazara duyarsız kalmadığı gibi Türkiye pazarına dahil olmak için geçmişten günümüze ikili ilişkileri pozitif yönde sürdürme gayretinde olmuştur. Her iki ülke arasında yılda binlerce ürün milyonlarca TL ürün, paket, kargo transferi yapılmaktadır. Yapılan bu kargo transferlerini takip edebilirsiniz. Fast express sizlere verdiği kargo takip numarası ile kargolarınızı takip etmenizi sağlamaktadır. Yurtdışı iran kargolarınızı www.fast-express.com web adresimize girerek ana sayfa da bulunan “gönderi sorgula” kutucuğuna kargo takip numaranızı yazarak kargonuzun nerede olduğunu, ne zaman teslim edileceğini yada kime teslim edildiğini görebilirsiniz.

İran Hava Kargo Fiyatları

Türkiye ile İran arasındaki taşımacılık ağı geçmişten günümüze kadar gelmiş ve gelecekte de var olmaya devam etmektedir. Her iki ülke arasında Fast express kargo firması şahısların ve firmaların gönderilerini uçak kargo hizmeti ile hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Eğer düzenli olarak yurtdışına gönderileriniz oluyorsa ilgili kargo acentesi ile irtibata geçebilirsiniz. Sürekli çıkışı olan şahıs veya firmalara uygun fiyatlar ve kampanyalar ile hizmet sağlanmaktadır. Öncelikli olarak paketlerin yoğun olarak gönderileceği hedef ülkeler ve çıkabilecek olan kilolar bildirilmeli ve bu bölgeler için uygun iskontolar talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo hizmetinde diğer hızlı kargo taşıma yöntemlerine göre Fast Express Kargo hava ile uçak kurye taşımacılığında oldukça güvenilir ve hızlıdır. Yurtdışına en hızlı bir şekilde ürün, mal, ürün ve belge göndermek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP