Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderimi

13-01-2021 14:49'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 04-09-2023 19:49

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderimi

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderimi

Amazon dünyanın en büyük e-ticaret firmalarından biridir. Amazon müşterilerine daha çok ürün çeşitliliği sağlamak amacıyla kendi kurduğu sisteminde bireysel olarak ya da firma olarak satış yapma imkanı sunuyor. İnsanlar amazon’dan hesap açarak ürünlerini online olarak yükledikten sonra müşterilerine göndermektedir. Bu sistemde amazon ve amazondan satış yapan satıcı kazanmaktadır.

Amazon üzerinden sipariş verildiğinde amazon bu siparişi en hızlı şekilde göndermek için ürünü deposunda muhafaza etmektedir. Amazon hesabı açıp satanlar ürünlerini amazon depolarına göndererek ürünleri müşterilerine daha hızlı gönderilmesini sağlamaktadır. Son dönemde internet üzerinden siparişler artmaktadır. Özellikle tekstil, abiye ve gelinlik sektörü önemli derecede artmaktadır.

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderimi

Gelinlik imalatı yapan firmalar ürünlerini yurtdışındaki müşterilerine amazon müşterilerine ulaştırmak için amazon depolarına göndermektedir. İster bireysel olarak gönderin isterseniz de firma olarak gönderin hiç fark etmez amazon deposundaki ürününüzü müşterinizin kapısına kadar göndermektedir.

Gelinlik elbisenizi Ülkeler arası kargo gönderimlerinde göndereceğiniz gelinliğin zamanında ulaşması, güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda gönderim işlemlerinin kolay şartlarda yapılması önemli bir kriterdir. Fast Express Yurtdışı Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır. Yurtdışı gelinlik kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan amazon deposuna teslim edilir.

Amazon Deposuna Kargo Gönderim Ücretleri

Amazon deposu dahil olmak üzere uluslararası alanda en uygun fiyatlara kargo hizmeti sunan firmamız desi-hacim değerine göre fiyatlarını ortaya çıkartmaktadır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Amazon deposuna gelinlik gönderirken mutlaka en hafif ve en küçük boyutlarda kargonuzu göndermelisiniz. Gereksiz ağırlıklardan kaşınmalısınız.

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderimi

Dünyanın her noktasından, tüm ülkelere gelinlik gönderimi yapılır. Fast Express Kargo; gelinliklerin taşımasından dağıtımına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Dünya çapındaki teknolojik yeniliklere uygun hizmet vermekte ve ulaştırma / taşımacılık sektöründe kendi sınırlarımızı genişletiyoruz.

Fast express olarak gelinlik gönderileri ve diğer tüm gelinlik gönderilerinde kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen sistemimiz ile detaylı bir şekilde kargo takibi yapılmaktadır. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz.

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderimi

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda gelinlik gönderiminde, taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargo ile tüm dünyada 200’den fazla ülkeye bozulabilir ya da her türlü paketleriniz gönderilmektedir. Paketlerinizin boyutu ya da hacmi farketmeksizin belirttiğiniz adrese ve istediğiniz kişiye teslimatı yapılmaktadır.
Yurtdışına göndereceğiniz kargolarınızın her hareketini takip etmek çok kolaydır. Sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınız her hareketini izleyebilirsiniz. Kargonuzun çıkışını, yolunu, süresini ve teslimatının ne zaman yapılacağını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP