Yurtdışı Kargo Bavul Gönderimi

30-06-2021 11:50'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 04-02-2024 00:16

Yurtdışı Kargo Bavul Gönderimi

Uluslararası bavul taşımacılığında hizmet veren firmamız kapıdan kapıya kadar bavullarınızı taşıyoruz. Tüm uluslararası gümrük işlemlerini her detayına kadar bilen profesyonel ekibimizi bavullarınızı kapınızdan aldıktan sonra merkezimizde gerekli çıkış işlemlerini başlatıp gönderiyoruz. Gümrüklerden rahatça geçirdiğimiz bavullarınız belirttiğiniz adreslere en kısa sürelerde gönderimi sağlanmaktadır. Sektördeki uzun yıllarımız nedeniyle, tüm yük boyutlarında yurtdışına bavul gönderme konusunda çok iyi bilgi sahibiyiz, yani gereksinimlerinize en uygun taşıma yöntemini önerme konusunda en iyi firmalardan birisiyiz. Böylelikle arkanıza bakmanıza gerek yok. Bagaj gümrük işlemlerini mümkün olduğunca basitleştiriyoruz. Uzmanlarımız gümrük formlarınızı sizin için tamamlıyor. Tek ihtiyacımız olan pasaportunuzun bir kopyası, uçuş planınız ve çantanızdakilerin kısa bir listesi. Kalan kısmı biz hallediyoruz.

Yurtdışına bavul gönderimlerinde sadece bavul içeriğinde tehlikeli ve yasaklanmış içerik olmamasına dikkat ediniz. Basınçlı eşyalar, spreyler, parfümler, basınçlı kaplar, alkol, tütün, bozulabilir yiyecekler, ilaçlar (vitaminler dahil), piller gibi tehlikeli ve bazı yasaklanmış ve gönderimi özel izne tabi olan ürünlerin gönderiminde çok dikkat etmelisiniz.

Yurtdışı Kargo Bavul Gönderim Fiyatları

Yurtdışına çıkarken bavullarınızı yanınızda taşımak zor, stresli, bıktırıcı ve ekonomik olarak her açıdan sizleri yormaktadır. Tüm bu stresli süreçleri yaşamamak istiyorsanız bavullarınızı yurtdışı kargo firmaları ile gideceğiniz adrese gönderebilirsiniz. Yurtdışına bavul gönderimlerinde yurtdışı kargo ile göndermek büyük oranda tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Ekonomik yurtdışı kargo hizmetlerimizle her zaman övünmekteyiz. Zira sunduğumuz hizmetler en iyi kargo hizmetleridir. Bavul taşıma fiyatlarımızın rakipsiz olduğuna inanıyoruz. Tüm bavul nakliye tekliflerini her bir müşteriye göre uyarlıyoruz, yani yalnızca bagajınızın ortak bir nakliye konteynırında kapladığı alan için ödeme yapacaksınız. Kısaca ağırlık, boyut ve gideceği mesafe baz alınarak fiyatlarımızı sunmaktayız.

Havayolu ile Bavul Gönderimi

Fast express, kargo havayolu ile bavul eşyaları gönderirken güvenilir ve ekonomik bir hava kargo hizmeti sunar. Fast express hava kargo hizmetini kullanarak, yalnızca kişiselleştirilmiş 'beyaz eldiven' hizmet seviyeleri elde etmekle kalmaz, aynı zamanda bagajınızın güvenliği söz konusu olduğunda daha fazla içinizin rahat edeceğinden emin olursunuz. Bagajınızın nakliye sırasında kurcalanmaması konusunda rahat olmak, bagaj hizmeti sağlayıcısı seçerken çok önemli bir husustur.

Tüm önemli noktalara günlük hava kargo taşımacılığı sağlıyoruz. Refakatsiz bagajınız, fazla bagajınız ve kutu, çanta veya valizlerdeki kişisel eşyalarınızı gönderiyoruz. Her seferinde havayolu firmalarının istediği ağır ücretleri ödemek zorunda değilsiniz. Yurtdışında iş amaçlı, öğrenim amaçlı, yada birine yardım amaçlı, taşınmak amaçlı bavullarınızı havayolu ile göndererek zamandan ve bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yurtdışına Bavul Gönderim Süresi ve Takibi

Yurtdışına göndereceğiniz bavulları avrupaya 1 günde, diğer kıta ülkelerine 2-3 gün sürelerde uçak kargo ile yolluyoruz. Gönderim sürelerinde ufak tefek farklılıklar olsa da en kısa sürelerde gönderimlerini sağlıyoruz. Tüm bu sürelerde kargolarınızı 7/24 takip etmekteyiz. Kargonun her hareketini kolaylıkla takip ederek sizleri de bilgilendirmekteyiz. İsteseniz kargo takip numarasıyla da kargolarınızı takip edebilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda bavul taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Hai trovato la risposta alla domanda che stavi cercando??

Almanya, İtalya, Hollanda, Belçika gibi 1. Bölgede bulunan ülkeler için Şahıs ve Firmalar için oluşturduğumuz, maliyetlerini en aza indiren kampanyalı fiyatlarımız ile Fast Express Ailesi olarak yanınızda bulunmaktayız. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderilerinizin “mikro ihracat” kapsamına giren standart gönderimde ağırlık kapasitesi 150 kg ve göndereceğiniz eşyanın ücret olarak değeri 7500 Euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Tüm ülkelere göndereceğiniz gönderinin bu standartları geçmesi durumunda bizimle tekrar görüşme sağlamanız gerekmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

ASSISTENZA CLIENTISUPPORTO DAL VIVOWHATSAPP