Türkiye İran Taşımacılık

25-11-2020 14:56'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 12:16

Türkiye İran Taşımacılık

Türkiye İran Taşımacılık

Türkiye ve İran çok uzun yıllardır iki komşu asya kıtasında hüküm sürmektedirler. Asya bölgesinde iki güç olan her iki ülke İslamiyet öncesinde de komşu olarak ilişkileri bulunmaktadır. İran ile sınır komşusu olan Türkiye ekonomik yatırımlar, ithalat ihracat, ve kültürel alış verişler ile yakından ilişkiler kurmuştur. Türkiye İran arasında firmalar da ticari alış veriş yaparak ülke ekonomilerine katkı sağlamaktadırlar.

Türkiye İran Taşımacılık

Türkiye İran Taşımacılık hizmetleri çalışması kapsamında uluslararası ticaretin tanımı, uluslararası ticaret yolları, teoriler, ticari politikalar, ticari organizasyonlar, ekonomik entegrasyonlar ve ödeme şekilleri geliştirilmiştir. Bu gelişmeler neticesinde her iki ülke arasında taşımacılık faaliyetleri hız kazanmıştır. Türkiye ile İran arasındaki geliştirilmesi gereken ticari ilişkilerin derinliklerini keşfederek, taşımacılık alanında oluşturulan modları ve bu modların olumlu olumsuz yönlerini belirlemek ve İki ülke arasındaki siyasi, ticari, kültürel ilişkilerin seyrini ortaya çıkarmak çalışmanın önemini teşkil etmektedir.

İran Yurtdışı Kargo Fiyatları

İrana ve İran’dan Türkiye’ye taşımacılık ambargolara rağmen hızla devam etmektedir. Ülkemizden İrana yüzlerce firma ve şahıs imalatını yaptıkları ürünleri göndermekte ve almaktadır. Bu ithalat ve ihracat taşıma firmaları tarafından yapılmaktadır. Yapılan bu ticarette taşıyıcı firmalar belli bir ücret karşılığında hizmet vermektedir. Bu alanda hizmet veren ve en uygun fiyatları ile dikkat çeken firmalar dan biri de Fast express’dir.

Türkiye İran Taşımacılık

Fast express İrana taşımacılık konusunda havayolu yada kara yolu ile yaptığı taşıma hizmetlerini belli bir bedel karşılığında yapmaktadır. Firmamız İrana ve İrandan Türkiye’ye taşınan kargolarınızı desi değerine göre fiyat belirlemektedir. Desi değeri ürünün ağırlığı ve boyutu baz alınarak ortaya çıkartılır. İrana özel fiyatlarımız ile tüm ürün, malzeme, özel eşya, evrak, doküman ve hediyelik tüm eşyalarınızı en uygun maliyetlerle taşıyoruz.

İrana Karşı Ödemeli Kargo

İrana, 81 ilimizden kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapmak oldukça basittir. Fast express 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 telefon numaraları ile görüşme sağlayarak göndermek istediğiniz gönderinin kapıda ödemeli olduğunu belirtip işlemleri ona göre yaptırabilirsiniz. Firmamız kargolarınızı Türkiye’nin neresinde olursa olsun gelip almaktadır. Buna göre kargolarınız iran’a yola çıkmak üzere araçlara yüklenir. Firmamız İran’a ve uluslararası alanda genellikle Hava yolunu kullanmaktadır. İrana hava yada kara yolu ile gönderilen kargolarınız karşı taraftan yani alıcıdan tahsil edilmektedir.

Türkiye İran Taşımacılık

İrana Evrak Gönderebilirmiyim?

İrana her türlü evrak dökümanları istediğiniz zaman gönderiyoruz. Numune, ETGB  yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır. Fast Express; İran kargo paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Hai trovato la risposta alla domanda che stavi cercando??

Türkiye’den İran ülkesine tekstil, plastik, elektrikli ve elektronik aletler, matbaa, kırtasiye, metal sanayi, yedek parça ürünleri, evrak, doküman, gizli belge ve özel tüm eşyalarınız gönderilmektedir. Her türlü paket ve evraklar hızlı ve ucuz fiyatlarla gönderilmektedir.
İşletmeniz içerisinde yurtdışı gönderileri ihtiyaçlarınızı maliyet açısından en uygun, kolay, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderimi Fast Express Kargo ile yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

ASSISTENZA CLIENTISUPPORTO DAL VIVOWHATSAPP