Yurtdışına Kargo Kozmetik Göndermek

09-06-2021 14:27'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 21-01-2024 19:17

Yurtdışına Kargo Kozmetik Göndermek

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek amacıyla kullanılan kavramdır. Başka bir deyişle görünüm sorunu olanların sorunlarını gidermek için kullanılan ürünler ve tedavi biçimidir. Günümüzde kozmetik de genellikle kadınlar kullanmaktadır. Kozmetik ürünlerine bakacak olursak; makyaj, ruj, maskara, fondöten, saç boyası, saç spreyi, saç jölesi, parfüm, banyo tuzu, vücut yağ ve kremleri gibi pek çok ürün, kozmetik sınıfına girmektedir.

Bu ve bunlar gibi kozmetik ürünlerin uluslararası alanda ticareti çok önemlidir. Kozmetik ürünleri ithalat ve ihracatçıları için bu ürünlerin zamanında taşınması çok önemlidir. Zira zamanında teslimat her yerde olduğu gibi yurtdışı kargo taşımacılığında da önemlidir. İmalatını ve satışını yapacağınız ürünlerin yurtdışına ticaretinde gümrük yasalarına, yönetmeliğine ve kurallarına göre taşınması da çok önemlidir. Kozmetik ithalatçıları ve ihracatçıları için sınır geçiş belgeleriyle ilgili yinelenen sorunlardan kaynaklanan teslimat gecikmelerine, kargo hasarlarına sebebiyet vermemek için çok çalışmaktayız.

Kozmetik endüstrisi patlama yaşamaktadır. Makyaj, oje, saç bakım ürünleri ve daha fazlası için çok fazla talep varken, bu ürünlerin ülke çapında veya dünyanın her yerinde nakliyesi günlük basit bir hale geldi. Ancak, birçok kozmetik ürününün tehlikeli olarak kabul edildiğinin farkında olmayabilirsiniz. Bu doğru tehlikeli maddeler olarak düzenlenen sadece yanıcı, patlayıcı, veya zehirli atık fıçıları değil. Parfüm gibi diğer görünüşte zararsız ürünler de vardır. Tüm kozmetikler tüm düzenlemelere uymak ve ürününüzü güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırmak için dikkatli bir şekilde gönderilmektedir.

Kozmetik Ürünleri Taşımak Tehlikeli midir?

Kozmetikler farklı nedenlerle tehlikeli olabilir. ABD güzellik endüstrisi çoğunlukla denetimsiz olduğundan, bazı kozmetik ürünler hala toksik kimyasallarla üretiliyor olduğunu söylemektedir. Kozmetik ve güzellik ürünlerindeki bazı zararlı bileşenler. Ancak kozmetiklerdeki toksik kimyasallar genellikle kozmetiklerin tehlikeli madde olarak etiketlenmesinin nedeni değildir. Kozmetiklerin nakliyesi söz konusu olduğunda, tehlike, kozmetiklerin çevreleriyle reaksiyona girme biçiminde yatmaktadır. Bu nedenle bazı kozmetik ürünlerinin taşınması sırasında çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kozmetik şirketlerinin ürünlerini tüm dünya ülkelerine dağıtmak için yoğun çaba sarf edilmelidir. Bununla birlikte, kozmetik nakliyesi yapan bazı şirketler veya bireyler, gönderilerini fas texpress ile yurtdışı kargo ve kurye dağıtım servisi aracılığıyla yoluyla gönderip gönderemeyeceklerini merak edebilir. Kozmetikler tehlikeli değilse bile, onları başka herhangi bir ürün gibi postalamanız zordur. Güvenli bir şekilde paketlemeye ve gerekli sıcaklık kontrol önlemlerini sağlamaya dikkat etmek çok önemlidir.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Kozmetik Ürünleri Gönderim Fiyatları

Fast express olarak son yıllarda her sektörden fiyat artışlarına rağmen firma olarak müşterilerimizin bütçesi ve piyasa koşulları gözetilerek en uygun fiyatlar ile kargolarınızı gönderiyoruz. Türkiye dünya’ya yada tüm dünya ülkelerinden kargolarınızı Türkiye’ye hızlı ve ucuz fiyatlarla kargolarınız gönderiyoruz. Türkiye’nin Lider yurtdışı kargo taşıma firması olarak her türlü bireysel ve ticari kargolarınız özel eşyalarınız en uygun fiyatlarla gönderilmektedir. Her türlü kargo paketiniz çok kısa sürelerde en ucuz fiyatlarla sizlerden alınarak istediğiniz yere gönderilmektedir.

Yurtdışı kargo gönderiminde kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri olmak üzere her ürün için mutlaka desi hacim hesaplaması yapılarak gönderimi en güvenli şekilde yapılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. Bu hacim desi değeri, gideceği mesafe, gönderileceği gönderim hizmeti son olarak belirlendikten sonra gönderim sağlanmaktadır.  Diğer ülkelere yapmak istediğiniz gönderinizin ödemesini alıcınızdan alabilmekteyiz. Sistemimiz üzerinde kurulu olan sistem ile alıcınıza link iletiyoruz. Alıcınız link üzerinden giriş yaparak hem kendisine gelecek gönderiyi görebilmekte hemde o link üzerinden ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda kozmetik ürünleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize em iyi hizmetleri sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışına gönderilecek olan kargolar için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka kargo firmasına verilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri için taşıma yapılacak olan firma dan paketin hangi destinasyonlar üzerinden nasıl taşınacağı konusunda bilgi sorulmalıdır. Çok fazla aktarma geçirecek olan paketler fazla yükleme ve boşaltma yapılacağı için indirme ve yükleme işlemlerinde hasar görme olasılıkları da o derece fazla olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP