Yurtdışı Kargo Tişört Gönderimi

16-04-2021 10:32'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 24-06-2024 23:16

Yurtdışı Kargo Tişört Gönderimi

Uluslararası alanda yurtdışı kargo sektörü son yıllarda çok hızlı gelişti ve gelişmeye devam ediyor. Her türlü olumsuzluklara rağmen yoğun bir talep artışı yaşanmaktadır. Dünyadaki tüm ülkeler için geçerli olan bu artışı karşılamakta yurtdışı kargo firmalarına düşmektedir. Yurtdışı kargo firmaları mevsimlik olarak ve dönemsel olarak yaşana bu artışı çok sık yaşamaktadır. Özellikle kış ve yaz aylarında tekstil sektörleri için artış sıkça yaşanmaktadır. Yaklaşan yaz ayı için tekstil kalemlerinden biri de tişört sektörüdür. Tişört gönderiminde uluslararası kargo firmaları imalatçı ve satış yapan firmalar için yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktadır. Yurtdışı kargo konusunda uzmanlaşmış yılların verdiği tecrübe ile profesyonelleşen firmamız her türlü çözümü üretmektedir.

Tişört imalatı yapan firmalar ürünlerini yurtdışına göndermek için bir çok firma ile çalışmaktadır. Firmamız diğer firmaların aksine firmamız olabildiğince düşük maliyetlerle kargo gönderimi yapmaktadır. Aynı zamanda sorunsuz, güvenli, hasarsız ve eksiksiz olarak kargo gönderimi ile diğer firmalar dan ayrılmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz firmamız sizlere en iyi kargo hizmetlerini sunmak adına bütçenize uygun olarak fiyatlar sunmaktadır.

Yurtdışı Kargo Tişört Gönderim Ücretleri

Yurtdışı kargo gönderiminde en önemli noktalardan biri de yukarıda belirttiğimiz gibi fiyattır. Fiyatı uygun olan ve teslimatı güvenle yapan firmalar ön plana çıkmaktadır. Yurtdışına Tişört gönderiminde firmamız en uygun fiyatları verebilmek için ürünün ağırlığı, boyutu, gideceği adres, hızlı yada standart gönderim mi? Gibi bilgileri aldıktan sonra sizlere en uygun fiyatları ortaya çıkartmaktadır. Paketin boyutu ve ağırlığı baz alınarak ortaya desi hacimsel değeri ortaya çıkartılır. Tişört gönderiminde yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Yurtdışına Hızlı Kargo

Uluslararası kargo gönderimlerinde göndereceğiniz kargonun zamanında ulaşması, güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda gönderim işlemlerinin kolay şartlarda yapılması önemli bir kriterdir. Fast Express Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır. İmalatını yaptığınız tişört ürünlerinin sayısı yada ağırlığı farketmeksiniz gönderiyoruz.

Fast express olarak ulaştırma temel karar alanlarından biridir. Başlıca ulaştırma kararları, mal seçimi, sevkiyat, taşıyıcı güzergahı seçimi, araç programlama, yük konsolidasyonudur. Ulaştırma ya da taşıma, insan ve eşyanın, gereksinimlerini tatmin etmek amacıyla, zaman ve mekan faydası sağlayacak biçim de yer değiştirmesini kolaylıkla sağlıyoruz. Hızlı gümrük işlemlerinden sonra firmamız olabildiğince hızlı hareket ederek kargo paketlerinizi alarak alıcı firma şahısın adresine kadar ulaştırmaktadır. Kırılgan olmayan tişört ürünleri sıvıdan etkilenmemesi içinde özel paketleme ve çalışmalar yapıyoruz.

Uluslararası olarak dünyanın dört bir yanındaki tüm ülkelere kargo taşıma, yalnızca uyulması gereken kurallara ve yasalara uygun olarak gönderim sağlamaktadır. Uluslararası kargo taşımayı doğru yapmak için, size ve işinize uygun bir strateji planlıyoruz. Taşıma hakkında bilmeniz gerekmez her şeyi siz değerli müşterilerimizle konuşarak gönderimleri sağlıyoruz. Türkiye’nin 81 ilinden kapınızdan alınan kargolar merkezimizde çıkış işlemleri yapılarak yurtdışına gönderilmektedir. Yol boyunca tüm hareketleri takip eden firmamız zamanında teslimat yapmaktadır. Sınırların ötesine taşıma yapan firmamız Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimiz taşıma stratejileri ile hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlar sunarak hizmet vermektedir.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışından kendi bulunduğunuz ülkeye yada kendi bulunduğunuz ülkeden yurtdışında bir ülkeye kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapmak çok kolaydır. Fast express ile görüşme sağlayarak göndermek istediğiniz gönderinin kapıda ödemeli olduğunu belirtip işlemleri ona göre yaptırabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına numune bazında gönderi sınırı tek konşimento için 150 kg.’dır. Yurtdışına ETGB / Mikro İhracat bazında gönderi sınırı tek konşimento için 300 kg.’dır. Yurtdışına Beyannameli gönderilerde kilogram sınırı bulunmamaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP