Yurtdışı Kargo Kaç Günde Gönderilir?

03-11-2020 14:08'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 25-01-2024 18:05

Yurtdışı Kargo Kaç Günde Gönderilir

Yurtdışı Kargo Kaç Günde Gönderilir?

Gelişen teknoloji ve artan tüketim nedeniyle insanlar uluslararası alanda üretilen malların gönderimini ve alımını çok kısa sürelerde yapmaktadırlar. Firmalar ve şahısların yurtdışına kargo gönderimleri gönderilen araca ve yola göre değişmektedir. Yurtdışı kargolar hava yolu, kara yolu, deniz yolu ve demir yolu ile kargolarınız gönderilmektedir.

Bu alanda uzmanlaşmış olan yurtdışı kargomuz Fast express yurtdışına kargoları genellikle hava yolunu kullanarak göndermektedir. Firmamızın hava yolunu tercih etmesindeki sebebi hız ve güvenliktir. Firmamız yurtdışı çıkışlı kargo gönderilerinizi gecikmeden olabilecek en erken sürelerde gönderimini yapmaktadır.Yurtdışı Kargo Kaç Günde Gönderilir

Yurtdışı Kargo Teslim Süresi

Yurtdışına özellikle Avrupa ülkelerine 1-2 günde gönderim yaparken Amerika, Afrika, Antartika, Asya ülkelerine ile 2-3 günde kargoları göndermektedir. Yurtdışında mahalle belde ve köyler ile büyükşehir statüsünde olan illerdeki, ilçe belediye sınırları içinde kalan ve yerleşim yerleri olmak üzere her adrese kargolarınızı en kısa sürelerde teslimatları yapıyoruz.

Online Yurtdışı Kargo Gönderim Süreleri

Yurtdışına online kargo gönderilerinizi www.fast-express.com üzerinden yapabilirsiniz. Yapacağınız online kargo gönderisiniz sistemimiz anında işleme almaktadır. Profesyonel ekibimiz kargolarınızı özel kurye ile kapınızdan alarak yurtdışına çıkışı için süreci başlatmaktadır. Başlatılan süreç en erken sürede tamamlanarak yurtdışına uçak kargo ile gönderiyoruz.

Uçak kargo ile gönderilen kargolarınızı ister gümrükten hava alanından isterseniz de alıcınızın kapısına kadar teslimatını yapıyoruz.

Yurtdışı Kargo Kaç Günde Gönderilir

Yurtdışı Kargo Takip

Yurtdışı kargo takip hizmeti ile evrak, paket ve özel eşyalarınız yurtdışında her ülkeye gönderimi takipli olarak yapılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde en önemli nokta kargonun ne zaman çıktığı, nerede olduğu, hangi işlemlerden geçtiği ve adrese ne zaman teslim olacağı gibi tüm işlemlerin takibi çok önemlidir. Fast Express olarak kargolarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde kargo takip sistemimiz ile ederek kargonun alıcısına teslim edilene kadar takip ederek teslimatı gerçekleştirmektedir. Siz değerli şahıs ve firma müşterilerimize verdiğimiz kargo takip numarası ile dilediğiniz zaman dilediğiniz akıllı cihazınızdan www.fast-express.com web sitemize girerek “Gönderi sorgula” kutucuğuna kargo takip numaranızı yazarak kargonuzun nerede olduğu öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Kaç Günde Gönderilir

Fast Express; Yurtdışı Kargo hizmeti ile uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Her türlü kırılacak malzemenizi özenle paketleyerek hasar görmesini ve her bir kenarına yaptığımız etiketler paketinizin kaybolmasını önlüyoruz. Titiz operasyon çalışmamız neticesinde Fast Express olarak güvenilirlik bizim için en önemli noktadır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP