Çin Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

21-10-2020 14:39'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 15:23

Çin Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Çin Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip çin halk cumhuriyeti 5 bin yıllık tarihi ile geniş bir kültürü bulunmaktadır. Çin 1970’li yıllar itibari ile ekonomik reformların uygulanmasından beri ekonomisi, dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri oldu. 2016 yılı itibarıyla dünyanın ikinci en büyük, satın alma gücü paritesi açısındansa büyük ekonomisi ve ayrıca dünyanın en büyük mal ihracatçısı ve en büyük ikinci mal ithalatçısı konumundadır.

Türkiye’nin Çin’e ihracatı yıllar itibariyle artış göstermekle birlikte, Çin’in ithalat potansiyeli gerek Türkiye'nin üretim ve ihracat kapasitesi dikkate alındığında yeterli görülmemektedir. Son yıllarda Türkiye ve Çin ilaç sektöründe önemli derecede ithalat ve ihracat paylarına sahiptirler. Artan hastalıklar ve salgın hastalıklar neticesinde insanların, firmaların ve devletlerin ilaç tüketimi de artmaktadır.

Çin Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Çin Türkiye İlaç Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Türkiye’de ilaç imalatı yapan firmalar, satışını yapan firmalar ve insanların ilaçları çin halk cumhuriyetine ve çin’den ülkemize ilaç alımı ve gönderimi yapmaktadırlar. İlaç gönderiminde normal eşya ve kargolara göre farklılıklar vardır. Çin ve Türkiye gümrükleri ilaç kargo gönderiminde ilk önce ilacın neden ülkeye getirildiğini sorgulamaktadır.

Ayrıca ilaca ait ilaç prospektüsü, reçete, doktor sağlık raporu, sosyal sağlık bilgileri ve ilaç kullanım nedenleri gibi tüm rapor ve belgeleri eksiksiz olarak firmamıza verseniz dahi ilaçlar bazen gümrüklerden geri dönebilmektedir.

Çin Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Çin Hangi Şehirlere İlaç Gönderilir?

Türkiye’den yurtdışı kargo ile çin’de bulunan büyük şehirler olmak üzere çin’in her noktasına ilaç gönderimi yapıyoruz. Ayrıca Çin’den ülkemizin 81 iline kargo gönderimi sağlıyoruz. Başta Şanghay, Guangzhou-Foshan, Pekin, Shenzen, Çengdu, Vuhan, Çongçing, Çenyang-fushun gibi insan nüfusu ve ekonomik olarak büyük olan tüm şehirler başta olmak üzere tüm çin şehirlerine yurtdışı ilaç kargo gönderimi yapıyoruz.

Çin İlaç Gönderim Fiyatları

Fast express Çin ile Türkiye arasında ilaç gönderimleri genellikle uçak ile hava dan yaptığımız için gönderileriniz hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara gönderilmektedir. İlaçların sayısı ve ağırlığı ne olursa olsun en uygun fiyatlarla gönderim yapıyoruz. Yurtdışı kargo konusunda profesyonel hizmetler sunan firmamız kargolarınızı kapınızdan alarak çin’de bulunan her noktaya özel kuryelerimiz aracılığı ile alıcının kapısına kadar teslimatları yapıyoruz.

Çin Yurtdışı Kargo İlaç Gönderimi

Yurtdışı kargo ilaç gönderimlerinizi en uygun fiyatlara takipli olarak göndermekte ve kargo gönderim ve kargo bedellerinizin tahsilatını alıcınızdan da yapıyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile yurtdışında çin’e  ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışına ilaç taşımacılığı olarak alıcı tarafından varış ülke gümrüğünde ilaç için neden alındığı sorgulanmaktadır. İlaca ait Türkiye'den hazırlanmış olan reçeteler yurtdışı gümrüğünde kabul görmeyebilir bu nedenle ilaç gümrükten geçme ve Gönderildiği ülkeye iade edilir.
Yurtdışına ilaç gönderimi için, yapılacak ilacın yurtdışına ait reçetesi ve prospektüsünün eksiksiz teslim edilmesi gereklidir. Yurtdışın da gümrükten alıcı için doktor raporu sağlık raporu ve diğer evraklar istenebilir.

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP