Yurtdışı Kargo Halı Gönderimi

21-04-2021 17:06'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 15-09-2023 12:11

Yurtdışı Kargo Halı Gönderimi

İnsanlar geçmişten günümüze gelişen ve hızlanan dünya yaşamına uyum sağlayabilmek için sürekli olarak üretim yapmaktadır. İş dünyasında da artan rekabet anlayışı ve hızlanan yaşam standartları üretilen malların en hızlı şekilde alıcılara ulaştırılma ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bu hızlı ulaşım zorunluluğunun en iyi çözüm yolunun hava ulaşımı olduğu fark edilmiştir. Hava yolu ile üretilen bir çok ürün hava yolu ile gönderilmektedir. Özellikle halı sektörü de havayolunu tercih etmektedir.

Halı sektörünün sahip olduğu başlıca avantajlar hızlı teslimat, hedef pazarlara olan yakınlık, teknik, sosyal ve idari bilgi birikimi, tecrübe, geniş ürün yelpazesi ve tasarım kapasitesi olarak ardı sıra gelebilir. Hal sektöründeki büyük firmalar son zamanlarda yurt içinde ve yurt dışında mağazalaşmaya yoğunlaşmışlardır. Türk halı sanayi esnek üretim yapısına sahiptir. Dünya üzerindeki gelişmiş ülkelerin tamamının entegre olduğu günden güne gelişen halı sektörü yurtdışıma uygun fiyatlı ve kaliteli halılar ihraç etmektedir. Ayrıca ülkemize de halı ithalatı yapılmaktadır.

Halı Gönderimin de Yurtdışı Kargo Fiyatları

Konutlarda, camilerde ve daha bir çok yerde kullanılan halılar günümüzde dünyada ve ülkemizde ithalatı ve ihracatı yapılmaktadır. İlk bakışta, yurtdışı taşınma maliyetlerinizi kontrol altında tuttuğunuzu zannediyorsunuz ve bütçeniz dahilinde gibi görünebilir. Ancak, bütçenizi büyük ölçüde kargaşaya sürükleyebilecek dış faktörlerin de olduğunu bilmelisiniz. Bu faktörler kontrolünüz dışında ve sizi etkileyip etkilemeyeceğini ve ne zaman etkileyeceğini tahmin etmenin bir yolu yok. Bununla birlikte, gerekli olması durumunda finansal gerilemeyi azaltmak için atabileceğiniz adımlar vardır. Bu adımlardan biri de firmamız ile çalışmaktadır. Firmamız Fast express uluslararası alanda müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır.

Halı ürünleriniz uluslararası olarak sevk edilirken, özel departmanımız tarafından bir ücret tarifesi belirlenir. Ürünün desi değerine ve gönderildiği ülkeye bağlı olarak bu ücret büyük ölçüde değişmektedir. Ürününüz yüksek değere sahipse daha fazla ücret ödemeniz gerekecektir. Bu nedenle, ürününüzü göndermeden önce farklı ülkelerin özel ücret oranlarını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Yurtdışı Hızlı Kargo

Yurtdışı kargo hizmetinde diğer hızlı kargo taşıma yöntemlerine göre Fast Express Kargo hava ile uçak kurye taşımacılığında oldukça güvenilir ve hızlıdır. Yurtdışına en hızlı bir şekilde ürün, mal, ürün ve belge göndermek için bizlere ulaşabilirsiniz. Ülkemizde havayolu ile uçak kargo taşıma hizmeti veren global bazlı firmalarla çalışan Fast Express Kargo, tüm gönderilerinizi hızlı ve özenli bir şekilde göndermektedir. Uluslararası alanda kargo göndereceğiniz zaman her bir havayolu kargo firmasından ayrı ayrı tek tek görüşüp teslimat ve işleyiş hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak, ürünü teslim etmek gibi tüm süreçler streslidir. Ayrıca bu süreçler size zaman ve maliyet açısından da problem teşkil edecektir. Fast Express Kargo, sizi bu zorlu süreçten kurtarıp, göndereceğiniz ürünü sizden teslim aldıktan sonra, sizin yerinize en uygun ve en hızı havayolu kargo firması ile gönderiniz teslim etmektedir.

Yurtdışına gönderilecek halı ürünlerinin taşıyıcılığını üstlendiği firmamız kargoyu teslim edene kadar takibini sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte kıtalararası yurtdışı kargo gönderi hizmeti sunan türk firmalar müşterilerinin kargo güvenliğini sağlayarak adreslerine kadar takip eder. En uygun fiyatlarla ve son teknoloji uçaklarla hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadırlar. Uluslararası alanda kargo taşımacılığı ileri teknoloji ile daha hızlı hale getirilmiştir. Fast express dünya ülkelerine yurtdışı kargo taşımacılığının artması ve daha kolay olması için çok çalışmaktadır. Fast espress önemli havaalanları ve yol güzergahları hakkında çok detaylı bilgilere sahiptir. Değerli yada değersiz tüm halılarınızı taşıyan firmamız kontrol noktalarındaki bilgi birikimi ile kargonuzun hızlıca kontrolden geçmesini sağlar ve alıcıya teslim edilmesini sağlar. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda halı taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo ve ya paketiniz var ise bize internet sitemizden telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimize; göndereceğiniz kargonun teslimatının yapılacağı adresini ve adres detayları paylaşmanız durumunda aynı gün paketiniz sizden teslim alınıp toplama /dağıtım merkezinde toplanır ve sevkiyatı başlatılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP