Yurtdışı Kargo Gönderim Nasıl Yapılır?

01-06-2021 11:54'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:57

Yurtdışı Kargo Gönderim Nasıl Yapılır?

Uluslararası alanda yurtdışı kargo gönderisi yapmak istediğiniz paket, koli, malzeme, ürün, evrak, doküman, kişisel eşyalar ve özel eşyalarınızın gönderimi günümüzde oldukça basittir. Bu gibi malların gönderilmesi ile yurtdışına gönderim için çok fazla nedenimiz bulunmaktadır. Dünya çapında kargo gönderimi yapmak isteyen şahıslar ve firmalar yurtdışı kargo firmaları ile çalışarak hava yolu, karayolu, demir yolu, deniz yolu gibi yolları kullanarak malların gönderimini sağlamaktadır. İthalat ihracat ürünleriniz, bireysel gönderileriniz aklınıza ne geliyorsa uluslararası pazarda kargoların gönderilmesinde ki sürecin nasıl işlediği, nasıl gönderileceği gibi konuları derinlemesine biliyoruz.

Fast express olarak uluslararası alanda Türkiye ve diğer dünya ülkeleri arasında kargo gönderimi yapmak istediğinizde firmamız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda kargolarınızı göndermekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda küresel pazarda göndereceğiniz ürünler için sorun yaşamak istemiyorsanız sunduğumuz kargo hizmetlerinden hemen yararlanabilirsiniz.  

Taşımacılık hizmetinde tüm seçenekler mutlaka kapsamları ile birlikte mutlaka masaya yatırılmalıdır. Yükünüzü en iyi şekilde yöneten firmamız dünya çapında taşımacılık hizmetinde kargoların nasıl gönderileceği hususunda profesyonel hale gelmiştir. Teslimat tarihiniz ne olursa olsun kargolarınızın teslimatı başarılı şekilde yapılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde bizimle iletişime geçtikten sonra gerekli işlemler başlatılarak kargolarınız kapınızdan alınmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinde neresinde olursanız olun kargolarınız kapınızdan kuryelerimiz aracılığı ile alınarak transfer merkezimize getirilmektedir.

Transfer merkezimiz de yurtdışı çıkışı işlemleri başlatıldıktan sonra araçlarımıza yüklenir. Araçlara yüklenen kargolarınız yurtdışına en hızlı şekilde gönderilmektedir. Yurtdışına gönderilen kargolarınız ister hava alanından alınabilir isterseniz de alıcınızın kapısına kadar teslimatı yapılmaktadır. Yurtdışına gittikten sonra da kargolarınız kuryelerimiz aracılığı ile alıcınızın kapısına kadar teslimatı yapılmaktadır.

Yurtdışı Kargo Gönderiminde Malzeme Nasıl Taşınır?

Yurtdışı kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapıyoruz. Genellikle havayolu tercih ettiğimiz için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcınıza teslimatı başarılı şekilde yapılır. Özenle paketlenen kargolarınız aynı zamanda büyük bir titizlikle gönderimi yapılmaktadır. Kargo içeriğiniz ne olursa olsun kargolarınız büyük bir hassasiyetle zarar görmemesi dikkatli şekilde taşınmaktadır. Kargolarınız sağlam şekilde sabitlendiği için yol boyunca da herhangi bir sorun olmaz.

Yurtdışı Kargo Süreci

Yurtdışı kargo gönderlerinde süreçler öncelikle kargonun nasıl ve nereden teslim edileceği ödemenin nereden yapılacağı yani alıcı tarafından mı yoksa gönderici tarafından mı ödeneceği belirlenmelidir. Kargo teslimi sonrası ilgili uçuşlar üzerinden gümrüğe girip işlem sonrası gümrükten taşıma firmasınca teslim alınan kargo dağıtım için adrese yönlendirilir. Adreste bulunulmaması gibi durumlarda mutlaka kargo firmasına bilgi verilmelidir. Bu durumlarda kargo firmamız malları belirli bir süre depolayabilir sonrası iade veya imha talep edilecektir. Yurtdışı kargo sürecinde firmamız tüm süreçlerden sizleri haberdar etmektedir.

Yurtdışı Kargo Gönderiminde Fiyat

Yurtdışı kargo gönderileri için indirimli fiyat alınması kargo gönderecek müşterilerin en çok talep ettiği konulardan biridir. İndirim olarak kargonun en ucuz şekilde gönderilmesi için içine koyulmuş olan kargo paketinin en ekonomik şekilde en küçük şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Fiyat konusunda en uygun fiyatları sunan firmamız toplu gönderileriniz içinde özel fiyatlar sunmaktadır. Kargonuzun desi hacim değerine göre belirlenen fiyatlarımız her zaman sizleri memnun edecektir. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi bölgede olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Ülkeler yakınlık uzaklık olarak değil uçuşların yoğunluğuna göre uygun fiyat elde edilebilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP