Yurtdışı Kargo Eldiven Gönderimi

26-01-2021 15:38'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:17

Yurtdışı Kargo Eldiven Gönderimi

Yurtdışı Kargo Eldiven Gönderimi

Eldiven, ellerimizi soğuktan, dışarıdan gelen sert, sıcak, darbe gibi etkenlerden koruyan bir el giysisidir. Kış şartlarında, ağır işlerde, tehlikeli işlerde, motorcuların veya herhangi bir nedenle kullanılan eldivenler ellerimizi belirli seviyelerde kullanılmaktadırlar. Farklı tip, büyüklük ve amaçlarla kullanılsın günümüzde kış aylarında sıkça tercih edilmektedir.

Yurtdışı kargo taşımacılığının gelişmesi ve ülke çapında yaygın bir hal alması kısa sayılabilecek bir zaman süreci içinde teknolojinin gelişmesiyle büyümüştür. Özellikle insana ve teknolojiye yapılan yatırımlar sayesinde ekonomiye sağladığı katma değer ülkemize her zaman katkı sağlamıştır.

Türkiye ve Dünya’da eldiven ihtiyacı kış aylarında artmaktadır. Zira insanlar genellikle soğuktan korunmak amacıyla aldıkları eldivenleri kullanmaktadır. Ticari olarak yurtdışına imalatını yaptığınız eldivenleri göndermek için kargo firmaları ile anlaşıp göndermelisiniz. Firmamız Fast express yurtdışına imalatını yaptığınız tüm eldivenlerin gönderimini yapmaktadır.

Yurtdışı Kargo Eldiven Gönderimi

Yurtdışı Kargo Eldiven Gönderim Fiyatları

Kargo taşımacılığı dünya genelinde aslında bir taşıma işidir. Dünyada ve ülkemizde kargo işi hava, kara ve deniz yolu ile yapılmaktadır. Firmamız Fast express genellikle havayolu uçak kargo hizmetleri havayolu ile yapılmaktadır. Firma olarak en uygun fiyatlarla tüm yollarla kargo gönderimi yapıyoruz. Kargolarınızı hacim desi değerini hesapladıktan sonra ve gideceği ülke ve adres baz alındıktan sonra kargolarınız için gönderim bedeli sunuyoruz.

Piyasanın en uygun fiyatlarını vermeye çalışan firmamız desi hesaplama yaparken paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Eldiven Gönderimi

Uluslararası alanda eldiven tekstil ürünleri taşıma hizmetleri ile firmaların kuruluş veya firmalar arasında yapılan protokoller ile yürütülmektedir. Bu anlaşmaların yanı sıra uluslararası IATA kuralları gereği yurt dışına gönderilen her kargo için bir taşıma senedi (Konşimento) düzenlenmesi gerekmektedir. Taşıma senedi düzenlenmemiş hiçbir kargonun ülke girişi ve çıkışı gümrüklerden mümkün olmamaktadır.

Yurtdışına göndereceğiniz kargolarınızın her hareketini takip etmek çok kolaydır. Sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınız her hareketini izleyebilirsiniz. Kargonuzun çıkışını, yolunu, süresini ve teslimatının ne zaman yapılacağını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Eldiven Gönderimi

Türkiye’den Eldiven Yurtdışı Kargo ile Nasıl Gönderilir?

Türkiye ithalat ve ihracat konusunda dünyada bulunan çoğu ülke ile ilişkileri çok güçlüdür. Türkiye’ye ve Türkiye’den günlük olarak tekstil ürünlerinde elbise, eldiven kışlık ürünlerin gönderimi sayısız şekilde yapılmaktadır. Yurtdışı kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’den yurtdışına kargo gönderisi yapmaktayız. Ekonomik fiyatlara kargo gönderimi yapan Fast Express kargolarınızı uluslararası IATA kurallarına göre taşımaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda eldiven elbise taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo Eldiven Gönderimi

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Dünya ülkelerine yapacağınız gönderilerde ebat ve ağırlık baz alınarak tarafınıza fiyat iletilmektedir. 1. Bölge olarak geçen fiyatlandırması sistemimiz üzerinde çok uygun avantajlar sağlamaktadır. Detaylı bilgi için www.fastexpress.com.tr adresinden bilgilere ulaşabilirsiniz.
Kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP