İran Yurtdışı Kargo Tavuk Gönderimi

13-07-2021 14:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-07-2022 17:42

İran Yurtdışı Kargo Tavuk Gönderimi

Dünya’da artan tavuk fiyatları İran’a da yansımaktadır. İran'da siyasetin gündemine dahi geldi.  Hükümet, fiyatları düşürmek amacıyla yurtdışından tavuk ithalatına izin verdi. Orta doğuda harika bir konuma sahip olan İran’a tavuk ve gıda ürünleri gönderiminde tüm yetki belgelerine sahip olmalısınız. İran’a tavuk gibi dondurulmuş gıda ürünlerini göndermek için en hızlı hizmet sunmalısınız.

Eğer yerel bir tedarikçiniz yoksa ve İran’a tavuk veya dondurulmuş gıda ürünleri ihraç etme çabasına girmek istiyorsanız bunun kolay bir süreç olmadığını bilmelisiniz. İran’a ve dünya çapında tavuk yada dondurulmuş tavuk gönderiminde güvenli bir şekilde taşıma konusundaki sicilimize güvenebilirsiniz. Özel personelimiz tavuklar için mükemmel gönderim hizmeti sağlar.

İran yurtdışı kargo taşımacılığı diğer hizmet verici piyasalardan bağımsız değildir. Yani kargo göndericisi ve alıcısı; yüklenici firmayı seçerken kargonun ne kadar kısa sürede eline ulaşacağıyla yakından ilgilidirler. Uzak nokta diye tabir ettiğimiz şehir merkezleri dışarısında bulunan ve nüfus yoğunluğu belli bir sayının altında olan erlerde yaşayan kargo hizmet alıcıları bu konuda biraz şanssız durumdadırlar. Bunun nedeninin kargo hizmeti veren şirketlerin maliyetlerini düşürmek için ancak belirli günlerde bu lokasyonlara ziyarette bulunmalarıdır.

İran’a Tavuk ticaretinde İran ihracat yasağını kaldırdı;

İran İslam Cumhuriyeti Gümrük İdaresi Başkanlığı'na gönderilen bir mektupta, Sanayi, Madencilik ve Ticaret Bakanlığı tarafından günlük tavuk, tavuk eti ve yumurta ihracatı yasağı kaldırıldığı belirtilmiştir. İran, 20.000 çiftlikte yılda 2,1 milyondan fazla tavuk üretmektedir. İhracat yasağı başlamadan önce İran’dan yılda 100 bin ton tavuk eti ihraç ediliyordu. Ulusal Tavuk Çiftliği Sahipleri Sendikası'na göre, İranlılar yılda yaklaşık 25 kilogram tavuk tüketiyor ve sırasıyla dünyada ve Orta Doğu'da tüketimde yedinci ve ilk sırada yer alıyor.

Yumurta üretimi hakkındaki mevcut en son veriler, Mart 2016-17 mali yılında toplam 940.000 ton yumurta üretildiğini göstermektedir. Tarım bakan yardımcısı Hassan Rokni'ye göre, İran’ın kişi başına düşen yumurta tüketiminin 11.5 kilogram olduğu tahmin ediliyor. Bu rakam, küresel ortalamadan iki kilogram daha yüksek.

Dünyanın her yerinden İran’a bir çok kargo firması yurtdışı kargo hizmeti vermektedir. Dünya standartlarında hizmet veren kargo firmalar İran’ın her yerine kargo hizmeti vermektedir. Yurtdışı kargo firmaları taşıyıcılığını üstlendiği kargonuzun her türlü güvenliği sağlamaktadır. Kargonuzun herhangi bir hasar ve kayıp olaylarından firmalar sorumludur. Fast Express İran Yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız kargo gönderilerinizi alarak İran’daki tüm şehirlere ister havaalanından teslim alabilir isterseniz de alıcınızın adresine kadar teslim etmekteyiz. Fast express olarak kaliteli ve müşterilerimizin isteklerini dinleyerek sizlere çözüm üretmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek adına her türlü desteği sağlamaktayız.

İran Uçak Kargo

Fast express olarak İran dahil olmak üzere dünyanın her yerine kargoları havayolu ile göndermektedir. Genellikle havayolunu tercih eden firmamız özellikle dondurulmuş gıda ve tavuk ticaretinde havayolunun önemini göstermektedir. Canlı yada cansız tüm tavukların gönderimi en hızlı şekilde yapılmaktadır. Hız ve güvenin adresi olan Fast express Dünya çapında uçak kargo taşımacılığı yapan firmamız ihtiyaçlarınıza göre en düşük maliyetlerde sizlere hizmet vermektedir. Hava alanında gümrükten sorunsuz bir şekilde geçen kargolarınız ister hava alanından isterseniz de alıcınızı adresine teslim edilir. Üstün teknolojimiz, gelişmiş yazılımız ve son teknoloji araçlarımız ile İran şehirlerine kargo gönderimi yapmaktadır. Kargonuz alıcınıza ulaşana kadar takip edilmektedir. İsterseniz de firmamız tarafından verilen takip numarası ile kargonuzun her hareketini kolayca takip edebilirsiniz.

İran Kargo Takip

İran’a göndereceğiniz kargolarınızın takibini kullandığımız yazılım sistemi üzerinden takip edebilirsiniz. Yani sizleri kargonuzun her hareketini takip eden firmamız aynı zamanda web sitemiz üzerinden kargonuzun her hareketini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Fast Express; İran’a Kargo ile Uluslararası alanda tavuk taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı kargonun karşı ülkenin gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. Ülke sınırları içerisine göndereceğiniz gönderinin, yurtdışındaki ülkeden toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp gönderimi gerçekleştirilir. Kendi ülkenize yurtdışından gelen kargolarınız, öncelikle ülkenize giriş yaptığı havalimanında gümrük ve güvenlik kontrolünden geçmektedir. Kargonuz evrak, belge, doküman kapsamında soru yok ve gönderim standartlarına uygun ise genellikle gümrükte sorun yaşanmadan teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP