E-Ticaret Amerika’ya Ürün Göndermek

08-09-2022 15:56'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 14-12-2022 11:56

E-Ticaret Amerika’ya Ürün Göndermek

Amerika’ya ürün göndermek için hem güvenilir bir kargo firması bulmak hem de prosedürleri iyi bilmek gerekir. Amerika Türkiye’ye oldukça uzak bir ülke olduğundan ürün gönderimi konusunda tereddüt yaşamak kaçınılmazdır. Kargo gönderme esnasında problem olacağı ihtimali düşündürücüdür. Fakat gelişen ve değişen teknoloji sayesinde birçok global kargo şirketi güçlü alt yapısı ile muhtemel zorlukları ortadan kaldırmaktadır. Fast Express yaygın servis ağı, tecrübeli ve dinamik ekibi ve yurtdışına kargo gönderme konusunda en çok tercih edilen yurtdışı kargo şirketidir. Türkiye’den Amerika’ya ürün gönderme konusunda hangi kargo firmasını seçeceğinize karar verirken fiyat ve tecrübe konusunu araştırmak gerekir. Amerika ve dünyanın farklı yerlerine kargo gönderimi yapan firmalar arasında en büyük avantaj sağlayan Fast Express tüm gönderim aşamalarını tek tek tarafınıza raporlamaktadır.
Amerika için e-ihracatın kalbi demek yanlış olmaz. Yeniliklere ve tüketime karşı oldukça ilgili olan bu ülke için e-ihracat oldukça önemli bir husustur. Büyük ve farklı yaş grubundaki hedef kitlesi ile e-ihracata atılacak olan her satıcının aklına ilk olarak Amerika gelir. Bunun nedeni ise Amerika’da her ürünün mutlaka alıcısının olmasıdır fakat Amerika’nın bu kadar avantajlı olmasının belli bir zamandan sonra dezavantaja dönüştüğü de unutulmamalıdır. Çünkü hemen hemen her ürün Amerika’da satılmaktadır. Bu sebeple farklı ve sıra dışı ürünler keşfetmek ve iyi bir fiyat rekabet yapmak gerekir. Buna ek olarak ürünlerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde alıcıya ulaştırmak için doğru bir kargo firması seçilmelidir. Eğer dezavantaj yaşadığınızı düşünüyorsanız birçok hususu başarıyla tamamlayarak kar elde etmeniz mümkündür.
Amazon üzerinden satış yapan kişilerin Amerika’daki Amazon depolarına daha kolay bir şekilde ürün gönderimi yapabilmesi adına Fast Exress olarak Amazon FBA hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde gönderilerinizi kolay ve güvenli bir şekilde Amerika’daki Amazon depolarına uygun fiyatlarla sorunsuz olarak gönderebilirsiniz. Amerika Amazon depoları oldukça titiz bir çalışma yürütmektedir. Bu açıdan gönderilerinizi sizin talep ettiğiniz tarihler arasında depolara göndermek son derece önem taşımaktadır. Fast Express ile ürünlerinizi kolay ve süratli bir şekilde uygun fiyatlar ve kişiye özel ödeme koşulları ile gönderebilirsiniz. 

E-Ticaret Amerika Kargo Fiyatları 

Amerika kargo ücreti yurtdışı nakliye firmasına göre değişkenlik göstermektedir. Bu durumda dikkatli olmak önem taşır. Çünkü normalden daha ucuz fiyatlarla gönderinizi herhangi tecrübesiz bir taşıyıcı firmaya teslim etmek sıkıntı yaratabilir. Ürünün karşı tarafa ulaşmaması veya hasarlı gitmesi gibi durumlar söz konusu olursa ödediğiniz kargo ücreti ile zarar etme riskiniz olabilir. Bu nedenle Fast Express gibi Amerika depolarına hakim ve nakliye tecrübesi olan bir firma ile çalışmak her zaman bir adım öne taşımaktadır.
Fast Express ile Türkiye’den Amerika’ya kargo göndermenin ücreti seçeceğiniz gönderim türüne göre değişkenlik arz eder. Amerika gönderileri için Eko ve Express adı altında seçenekler bulunmaktadır. 500 gram altındaki gönderiler için eko gönderim seçeneğini tercih ettiğinizde gönderilerinizi uygun ve ekonomik fiyatlarla gönderebilirsiniz. Ancak eko seçeneği yalnızca Amerika’ya giden 500 gram altındaki ürünler için uygun olmaktadır. Eko gönderim seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde ürünlerinizin alıcının adresine 4-9 iş günü arasında teslimi yapılmaktadır. 500 gramın üzerinde yer alan Amerika’daki herhangi bir adrese gidecek gönderilerinizin ücretleri ise farklılık göstermektedir. Ürünün ağırlığı ve hacmi kargo ücreti konusunda oldukça önemli iki bağlayıcı etkendir. Gönderinizin ağırlığı veya hacmi hesaba katılarak net bir kargo ücreti çıkarılır. 500 gramın üstünde olan Amerika’ya gidecek ürünlerinizi express seçeneğini talep ederek göndermeniz mümkündür. Bu gönderim şeklinde de gönderileriniz 2-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese sorunsuz olarak ulaşacaktır. Ayrıca e-ihracat kapsamında ürün göndermek isteyen girişimciler için de şirketlerin cazip kargo ücreti avantajları ve indirimleri bulunmaktadır.
Türkiye’den birçok sayıdaki her bölgeye ve her coğrafyaya ürün gönderirken en uygun fiyatları almak için Fast Express ile iletişime geçebilirsiniz. Şayet Amerika’ya çok fazla ürün gönderimi yapacaksanız, karşılıklı fiyat politikası gözden geçirilerek size özel ödeme koşulları ve indirimler uygulanmaktadır. Amerika’nın her bölgesine hızlı ve uygun fiyatlı ürün gönderimi yapmak için hiç vakit kaybetmeden sitemizdeki gönderim koşullarını inceleyebilirsiniz.. Yurtdışı gönderimleriniz hakkında bilgi verdikten sonra, bilgiler yetkililerimiz tarafından incelendikten sonra size en uygun Amerika kargo ücreti çıkartılır.

Amerika’ya E-Ticaret Ürün Göndermek

Amerika’ya hediye göndermek için atılması gereken en önemli adım ekstra bir maliyet çıkarmayan profesyonel bir kargo şirketi bulmaktır. Fast Exress göndereceğiniz hediyenin ağırlığına ve hacmine bakmazsınız Amerika’daki istediğiniz adrese hediyenizi götürmektedir. Gümrükte herhangi bir sıkıntıya gerek kalmadan ve teferruatlı işlerle uğraşmadan Fast Exress ile hediye göndermek mümkündür. En tecrübeli kargo şirketi olarak Türkiye’nin her bölgesinden Amerika’nın her şehrine hediyenizi göndermeyi taahhüt ediyoruz. 
Amerika’ya hediyenizi uçak kargo ile gönderdiğinizde özel kuryeler vasıtasıyla Amerika’nın her eyaletine gönderim yapılmakta ve adrese kadar teslim edilmektedir. Uluslararası IATA kurallarına göre ürün gönderen firmamız gönderinin kabul edilmesinden teslim edilmesine kadar tüm operasyonel işlemleri titizlikle yürütmektedir.

Amerika’ya E-Ticaret Kargo En Ucuz

Amerika’ya kargo gönderirken en uygun fiyatlardan yararlanabilmeniz için birkaç önemli adıma başvurmanızda fayda vardır. Yurtdışı kargo firmalarının ayrı ayrı fiyat politikaları olmaktadır. Ancak bu fiyat politikalarına ek olarak ekstra indirimlerden faydalanabilmeniz için bazı ipuçları bulunur. Bu ipuçları şu şekilde sıralanabilir:
Üyelik
Yurtdışına kargo gönderimi yapan uluslararası kargo firmaları üzerinden yurtdışına sürekli kargo gönderirken bu firmalara üye olup taleplerinizi ilettiğiniz takdirde ek bir masraf ödemeden çok daha uygun fiyatlarla gönderim yapabilirsiniz. Bu tutum aynı şekilde Amerika’dan Türkiye’ye kargo gönderme prosedürlerinde de geçerlidir. Özel hizmet sunulan müşteriler kategorisinde olarak uygun fiyat ve cazip ödeme koşulları ile en hızlı bir şekilde kargo gönderimlerinizi yurtdışındaki herhangi bir adrese, eyalete ve bölgeye yapabilirsiniz.
Kargo Ambalajları
Amerika’ya kargo gönderirken kargo ambalajını daha küçük tercih etmeniz kargo gönderim ücretleri konusunda size büyük avantaj sağlayacaktır. Çünkü uluslararası kargo şirketleri ağırlığı ve boyutları bir arada hesaplayarak size kargo ücreti sunmaktadır. Örneğin birkaç adet paket gönderiyorsanız paketleri bir araya getirmek veya hazır ambalajlı bir ürün gönderiyorsanız ürünü çok daha küçük bir ambalajla değiştirmek fiyat konusunda sizin daha ekonomik gönderim yapmanızı sağlayabilir. Fast Express Amerika dahil olmak üzere birçok ülkeye uygun taşıma ücretleri ile gönderim yapmaktadır.

Türkiye’den Amerika’ya E-Ticaret Kargo Göndermek

Türkiye’den Amerika’ya farklı şekillerde gönderim yapabilirsiniz. Hava ve deniz gibi birbirinden farklı seçenek yer almaktadır. Fast Express olarak bu durumda hava taşımacılığı ile ürün göndermenin faydalı olduğundan bahsedebiliriz. Hava taşımacılığı yoluyla gönderimini yaptığınız ürünler daha kısa sürede alıcıya ulaşır. Aynı zamanda ürünün hasar görmesi ve bozulması ihtimali de azdır. Bu noktada gönderilerinizin Fast Express ile göndereceğiniz adrese 2-4 iş günü içerisinde ulaşması mümkündür. Amerika ülkesi en çok ürün gönderimi yaptığımız ülkeler arasında başı çekmektedir. Geniş ağımız, değişik gönderim seçeneklerimiz ve ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerinizden olumlu geri bildirimler alarak sorunsuz bir gönderim ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.
Türkiye’den Amerika’ya kargo gönderimi ya da Amerika’dan Türkiye uygun kargo gönderimi yaparken kargonuzu nasıl gönderdiğinize göre ücretlendirme yapılmaktadır. Express kargo ya da ekonomik kargo seçeneklerinden herhangi birini tercih edip kolay gönderim sağlayabilirsiniz. Kargonuzun belirttiğiniz adrese daha kolay bir şekilde ulaşması için express kargo seçebilirsiniz. Kargonuzun süratli yani bir bakıma express kargo ile yoluna devam etmesi için uçak kargo hizmetinin kullanılması gerekir. Amerika uçak kargo ile ürünler alıcılara daha kolay ve hızlı ulaşmaktadır.
Fast Express yurtdışı tüm kargolar için Türkiye’nin her noktasında bağlantılı olduğu kanallara sahiptir. . Bu bakımdan bulunduğunuz herhangi bir yerden kargo alımlarınız yapılmaktadır. Gönderim bölgesi Amerika olan kargolarınız herhangi bir forma sahip olabilir. Teslim alınan kargolarınızın bulunduğunuz bölgedeki herhangi bir lokasyon dan transfer merkezine gidilir ve gümrük mevzuatına bakarak kontrolleri yapılır.

Türkiye’den Amerika’ya gönderilemeyen ürünler haricinde her gönderiler ve yasal mevzuata uygun gönderiler ürün gönderimi için kabul edilmektedir. Bu noktada 30 kilogramı geçmeyen gönderiler için uçak kargo tercih edildiğinden dolayı ağırlık ve hacmine uyarak genel bir fiyatlandırma sunulur. 30 kilogramdan ağır gönderiler için de firma fiyatları değişkenlik arz eder. Sonrasında da işlem başlatılarak Amerika’ya gönderilmek üzere ürünler hazırlanır ve kargolanır.

Amerika’ya ürün gönderme konusunda e-ihracat yapan kişiler bazı noktaları gözden kaçırmamalıdır. Ürünün satışı ve satıştan sonraki süreç oldukça önemlidir. Çünkü müşteriye ulaşmayan ya da hasarlı ulaşan bir ürün güven kaybına neden olabilir. Bu nedenle dikkatli adım atıp tecrübeli bir uluslararası bir taşıma şirketi ile çalışmakta fayda vardır. Ürünün süratli ve kolay ulaşmasının yanında düşük ücretlerle gönderim yapmak önemlidir. Fast Express düşük ve ekonomik fiyatlarla dünyanın her yerine hizmet götürmektedir.

Amerika’ya E-Ticaret Ürün Gönderme Maliyeti 

Türkiye’den Amerika’ya ürün gönderme maliyeti ürünleri hızlı ve kolay gönderirken dikkate alınması gereken bir husustur. Amerika Birleşik Devletlerine ihracat yapan firmaların ya da e-ticaret satışı yapan firmaların ürün gönderimi haricinde depo ve nakliye kontrolleri yapmaları gerekir. Eğer kargı ve depolama departmanında işler aksamadan yürüyorsa ve iletişim varsa sürekli müşteri oluşturmak kaçınılmazdır. Amerika’ya en uygun kargo nasıl gönderilir sorusuna cevap olarak ürün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Amerika’da hangi bölgeye yapıldığı dikkate alınarak uygun bir fiyat çizelgesi oluşturulur.
Fast Ekpress kargo yurtdışı gönderileriniz için kolay ve hızlı gönderim yapmanın yanında  “en ucuz” ürün fiyatı desteğini de sağlar. Amerika’ya uygun kargo ücreti ile ürün göndermenin ilk kıstası ürün ebadıdır. Satışını ve ihracatını yaptığınız ürünlerin ağırlığı maliyet açısından önemli yer tutar. Yurtdışına ürün gönderirken doğru ve stratejik maliyet hesabından kaçınırsanız bu firmanız için risk ve zarar anlamına gelir. Bazı zamanlarda ürünün ederinden daha fazla kargo parası ödeme yükümlülüğü doğabilir. Satışı yaptığınız ürünün ve ihracat yapacağınız farklı ürün grubundaki kalemlerin maliyet planlaması için maliyetlerini düşürmek ve o şekilde bir ürün gönderim stratejisi uygulamak gerekir. Yurtdışı kargonuzun fiyatını daha uygun hale getirmenin yolu ambalajlamadır. Doğru yapılmayan ya da tam yapılmayan paketleme müşteriye ulaştığında karşı taraf cephesinde olumsuz karşılanacaktır. Paketleme şekli bu sebeple hem ucuz kargo hem de müşteri memnuniyeti açısından önemlidir.
Fast Express olarak sürekli geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerinizin hangi aşamada olduğunu ve alıcıya ulaşana kadar nerede olduğunu teker teker görebilirsiniz. Amerika’ya teslimat süresi eyalete ve bölgeye göre farklılık göstermektedir. Amerika’ya en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmetlerle ekstra masrafa ihtiyaç duymaksızın ürün göndermek için Fast Express ile irtibata geçebilirsiniz.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Fast Express Kargo yurtdışı birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Yurtdışı kargo Express taşıma hizmet içeriği size en uygun fiyat anlayışı içerisinde sunulup ve garanti kapsamı içerisinde yer alır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışından gelen paketiniz ithalat veya gümrüklü bir mal ise ve alıcı firma ise anlaşmalı gümrük müşavirinizin gümrük çekim işlemlerini tamamlaması beklenip sonrasında adresinize dağıtıma çıkarılacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP