Yurtdışı Kargo Adrese Teslim Hizmeti

30-03-2021 15:55'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:11

Yurtdışı Kargo Adrese Teslim Hizmeti

Yurtdışı kargo ihtiyaçlarınıza uygun uluslararası kargo hizmetleri konusunda görülmemiş bir esneklik ve genişletilmiş hizmetleri bir araya getirdik. Bu hizmetlerden birisi de adrese teslim hizmetidir. Yurtdışına göndereceğiniz kargolarınızı dünyanın en ucra köşesine kadar teslimatı yapıyoruz. Uluslararası gönderi yapmanın en ucuz yolunu bulmak firmamız sistemini kullanarak çok kolay hel geldi. Gönderi hesaplayıcımızı kullanarak hızlı ve kolay adrese teslim gönderi oluşturmak iyi bir başarıdır.

Adrese Teslim için Neler Yapılmalıdır?

Türkiye’den veya dünyanın her hangi bir yerinden kargo gönderiminizde yapmanız gereken tek şey, bize kutunuzun boyutunu ve ağırlığını ve ayrıca nereye gideceğinin bilgisini vermeniz yeterlidir. Gerekli bilgileri bizlere verdikten firmamız kargonuzun çıkış işlemlerini başlatarak kargonuzu göndermektedir. Gönderilen kargolarınızı ister hava alanında, ister gümrükte isterseniz de hava alanın dan teslim alabilirsiniz.

Tek sefer gönderimlerde yada devamlı olarak gönderimlerde firmamız sizlere özel fiyatlarda sunabilmektedir. Aynı yada farklı ülkelere çok sayıda paket gönderimlerinizi yapan firmamız uluslararası nakliye hizmetleri, fazla bagaj, ticari gönderiler, küçük paketler, belgeler ve paletli ürünler, hafif ağır ürünler dahil olmak üzere yurt dışına göndermeniz gereken tüm mallar için esnek ve kapsamlı bir çözüm sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına adrese teslim gönderilerde piyasanın en uygun maliyetli fiyatlarınız sunmaktadır. Kargonuzun desi hacim değerine göre hesaplama yapan firmamız yurtdışında hava alanına ve hava alanından sonra yapılacak teslimatlar için en iyi fiyatları sizlere sunmaktadır. Avrupa Birliği ülkelerine gönderirken, bir gümrük vergisi ve bir ithalat Katma Değer Vergisi (KDV) ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bazı bölgelerde böyle olsa da bazı ülkeler karışmamaktadır.

Yurtdışı Kurye Fiyatları

Yurt dışına gönderilen ürün, evrak, kişisel eşya, özel eşya, hediyelik eşyalar, ofis belgeleri olsun aklınıza ne gelirse gelsin hepsi yurt dışına gönderildikten sonra kuryelerimiz ürünlerinizi alır ve alıcınızın adresine kadar teslimatları yapmaktadır. Kurye fiyatlarımız Türkiye ve dünyadaki en uygun hesaplı fiyatları sunuyoruz. Normal ve hızlı kargo servislerimizden yararlanarak kargolarınızı uçaklarla göndermekteyiz. Firmamız tarafından yoğun olarak kullanılan “Mikro İhracat” (ETGB’li çıkış) hizmetiyle, ağırlığı 150kg, mal değeri 7500€ altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Adrese Teslim Neler Gönderilebilir?

Adrese teslim gönderilerde havayolu taşımacılığın firmamız IATA kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti vermektedir. İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge, evrak, dökümanlar, kırtasiye ürünleri, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanları paletli ve paletsiz ürünler koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize adrese teslim konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Gönderilerinizin “mikro ihracat” kapsamına giren standart gönderimde ağırlık kapasitesi 150 kg ve göndereceğiniz eşyanın ücret olarak değeri 7500 Euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Tüm ülkelere göndereceğiniz gönderinin bu standartları geçmesi durumunda bizimle tekrar görüşme sağlamanız gerekmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Bir ürünü yurtdışına göndermek için beyanname açtırmak zorunda değilsiniz. Gönderilerinizi numune kapsamında hızlı bir şekilde zaman kaybetmeden yurtdışına Fast Express olarak gönderebiliriz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP