Yurtdışı Kargo Şirketleri

09-03-2021 14:48'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 16:37

Yurtdışı Kargo Şirketleri

Yurtdışı Kargo Şirketleri

Dünya çapında yurtdışı kargo taşımacılığı yüne dünyada bulunan binlerce taşıma şirketi tarafından yapılmaktadır. Dünyada bu sektörde deneyimli olan şirketler malzeme, imalatı yapılan ürünler, paletli ağır hafif ürünler, evraklar, eşyalar, kişisel ve özel eşyaların taşınmasını sağlayan firmalar bulunmaktadır.

Ülkemizden veya dünyanın herhangi bir yerinden diğer bir noktaya kargo taşıma yapmak istiyorsanız mutlaka güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmetler sunan firmalar ile çalışmalısınız. Uluslararası yurtdışı kargo, nakliye veya denizaşırı taşımacılık, uçak kargo ve karayolu taşımacılığı için güvenilir, uzman bir kargo şirketine ihtiyacınız olduğunda firmamız Fast express olarak ihtiyaçlarınıza hızlı şekilde cevap veriyoruz. Fast express uluslararası alanda genellikle uçak kargo, hava yolu kargo, karayolu kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Yurtdışı Kargo Şirketleri

Deniz taşımacılığında sıkı bir zaman diliminiz yoksa, özellikle de ürün ağırsa, deniz taşımacılığı tercih edilmektedir. Ürününüzü gitmesi gereken yere, dünyanın herhangi bir yerine güvenli bir şekilde ulaştırma konusunda Fast express sahip olduğu en iyi uluslararası yurtdışı kargo şirketlerinden biridir.

Kara Taşımacılığı ise bir başka popüler ve ekonomik seçenektir. Çoğu yurtdışı kargo taşıma nakliye işinde genellikle parsiyel taşımacılık tercih edilmektedir. Bazı mallar sadece Karayolu taşımacılığı ile yapılabilmektedir. Parsiyel taşımacılık ile çok fazla ürününüz olmasa da  Tır yada kamyonlarımızda yer bulmaktadır.

Hava Taşımacılığı, hızlı bir şekilde bir yere kargo gönderimi yapmak mı istiyorsunuz ihtiyacınıza en uygun yol hava taşımacılığıdır. Fast express genellikle hava yolu taşımacılığını hızlı ve güvenli olduğu için tercih etmektedir. Özel ürünleriniz, kişisel eşyalarınız, imalatını yaptığınız ürünler gideceği varış noktasına hızlıca ulaştırıyoruz. Sizlere sunduğumuz uçak kargo hizmeti ile güvenilir nakliye şirketlerinden biri olduğunu göreceksiniz.

Yurtdışı Kargo Şirketleri

Yurtdışı Kargo Firmalarının Fiyatları

Dünya piyasasında kargo taşımacılığı krizler, pandemi ve savaşlar nedeniyle fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Dolar bazlı da değişen fiyatlar nedeniyle fiyatlar da değişiklik olmaktadır. Fast express fiyatlar konusunda desi hacim değerini baz alarak sizlere bu yönde fiyatlar sunmaktadır. Bu alanda çalışmalarını hızla sürdüren firmamız en uygun fiyatları sunmaktadır.

Yurtdışı kargo şirketi olan firmamız kargo gönderilerinizde hesaplama yaparken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır.

Yurtdışı Kargo Şirketleri

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo Şirketleri

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı kargolar için fiyatlandırmalar döviz bazında yurtdışından belirlendiği için döviz kurlarındaki artışlar, uluslar arası petrol fiyatlarında meydana gelen değişimler, kargo fiyatlarının da artmasına neden olmaktadır. Fiyatlandırmalar için Kampanya fiyatlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderilerinizin “mikro ihracat” kapsamına giren standart gönderimde ağırlık kapasitesi 150 kg ve göndereceğiniz eşyanın ücret olarak değeri 7500 Euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Tüm ülkelere göndereceğiniz gönderinin bu standartları geçmesi durumunda bizimle tekrar görüşme sağlamanız gerekmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP