Uluslararası Yurtdışı Kargo Teslimatı

13-02-2020 11:18'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-12-2022 09:07

Uluslararası Yurtdışı Kargo Teslimatı

Uluslararası Yurtdışı Kargo Teslimatı

Globalleşen dünyada artan e-ticaret ve ticaret hacmi ile bir çok ürün yada evrak yurtdışına gönderilmektedir. Her bütçeye hitap eden ve müşteri odaklı yaklaşım ile yurtdışı kargo firmaları hizmet vermektedir. Uluslararası kargo teslimatı yapan firmalar hem güvenli hem de keyifli gönderiler sağlamak için müşterilerine destek vermektedir. Yüzlerce ve binlerce ürün, evrak ve özel eşyalar yurtdışında ulaşacağı adrese kargo gönderimi yapılmaktadır. Türkiye’de ve dünyada farklı bakış açıları ile büyüyen uluslararası kargo hizmeti hızlı ve güvenilir bir hizmet almak isteyenler için en büyük çözümdür.

Uluslararası Yurtdışı Kargo Fiyatları

Uluslararası olarak yurtdışında bulunan her ülkeye gidecek kargolar ağırlığına ve ebatlarına göre hesaplanmaktadır. Hesaplanana desi değerine göre kargoların gönderimi için bir ücret alınmaktadır. Ayrıca kargonun desi değeri haricinde kargonun hızlı ya da normal olarak gönderilmesi ve kargonun uluslararası hangi adrese gideceği de belirlendikten sonra bir fiyat verilmektedir. Fast express olarak müşterilerimize son yıllarda artan fiyatlara rağmen uluslararası yurtdışı kargo teslimatı için en uygun fiyatları sunmaktadır. Yurtdışından yada ülkemizin neresinde olursanız olun kargolarınız evinizden alınarak ekonomik fiyatlarla yurtdışındaki adresine kadar teslim etmekteyiz.

Uluslararası Yurtdışı Kargo Teslimatı

Kargolarınızı ister online olarak isterseniz de şubemize getirebilirsiniz. Online kargo gönderisi için web sitemizin ana sayfasındaki “online kargo gönderisi oluşturun“ butonuna tıklayarak kargo gönderisi oluşturabilir yada şubemizden de kargo gönderisi oluşturabilirsiniz. Gönderici ve alıcı bilgileri alındıktan sonra kargo gönderisi oluşturulur ve yola çıkması için gerekli işlemler başlatılır. Kargolar yurtdışına gönderileceği için uluslararası kurallara göre taşınmalıdır. Bu nedenle bu işi bilen profesyonellerle çalışmalısınız. Zira kargonuzun gümrükte yada havaalanında takılmasını istemezsiniz.

Uluslararası Uçak Kargo

Dünyanın her noktasına uluslararası kargo teslimatı yapmak isteyenler mutlaka uçak kargo hizmetinden faydalanmalıdır. Fast express olarak uluslararası kargo taşımacılık ve teslimatında hızlı ve güvenilir olduğu için uçak kargo’yu tercih etmektedir. Uçak kargo ile avrupa’ya göndereceğiniz transferler 1 gün içerisinde gönderilmektedir. Diğer dünya ülkelerine ise 2-3 gün mesafeye göre değişmektedir. Hızlı ve güvenilir bir kargo gönderimi için hava yolunu tercih eden firmamız tekstil sektöründen tutun teknolojiye kadar, evrak doküman ve özel eşyalarınız yurtdışı kargo hizmeti ile uluslararası her noktaya teslimatı yapılmaktadır.

Uluslararası Yurtdışı Kargo Teslimatı

Firmadan firmaya da yapacağınız paket, evrak ve paletli gönderileriniz de hızlı, sorunsuz ve ekonomik fiyatlara gönderilmektedir. Hafif yada ağır tonajlı hangi paketiniz olursa olsun uluslararası olarak gönderilmektedir. Tüm dünyadaki müşterilerinize göndereceğiniz kargolarınıza herhangi bir zarar gelmeden gönderebilirsiniz. Size özel çözümler sunan firmamız bireysel, kurumsal firmalar olmak üzere şahıslarında bireysel gönderileri de sorunsuz bir şekilde gönderilmektedir.

Fast express uluslararası kargo teslimatı için müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Hızlı kargo ve kurye hizmeti sunan firmamız bozulabilir kargolar için ve diğer tüm gönderileriniz için esnek ve özel çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız elemanları sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına çok çalışmaktadır.

Uluslararası Yurtdışı Kargo Teslimatı

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Bizlere internet sitemizden iletişim bölümünde bulunan numaralar ile ulaşabilir, Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek gönderi, işlemler ve fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Ailesi olarak gönderilerinizi titizlikle taşıyıp istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünya ülkelerine yapacağınız gönderilerde ebat ve ağırlık baz alınarak tarafınıza fiyat iletilmektedir. 1. Bölge olarak geçen fiyatlandırması sistemimiz üzerinde çok uygun avantajlar sağlamaktadır. Detaylı bilgi için www.fastexpress.com.tr adresinden bilgilere ulaşabilirsiniz.

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP