Türkiye'den Yurtdışına İlaç Göndermek

11-08-2020 10:15'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 26-04-2023 15:23

Türkiye'den Yurtdışına İlaç Göndermek

Türkiye'den Yurtdışına İlaç Göndermek

Fast express uluslararası alanda paket, evrak, doküman, eşya, hediyelik eşya gibi her şeyi kargolayıp yurtdışında dünya da bulunan 220’den fazla ülkeye kargo gönderimi yapıyoruz. Yurtdışı kargoları ekonomik, standart ve karşı ödemeli olarak yapılmaktadır. Firmamız tüm dünya ülkelerine genellikle hava yolunu kullanarak yapmaktadır. Son yıllarda gönderilen kargolarda genellikle insanların iyileşmesini sağlayan tıbbi alanda hastalar için kullanılan ilaçlardır.

Yurtdışında 220’den fazla ülkeye ilaç gönderilmesini sağlayan firmamız gönderilmesi yasak olmayan her paket, evrak ve tıbbi ilaçları sağlamaktadır. Ağrı kesiciler, kremler, kanser ilaçları, salgın hastalık ilaçları, korona ilaçları, kapsüller, balık yağları, antibiyotikler, tablet ilaçlar gibi ilaç sektöründe bulunan tüm ilaçların gönderimlerini fast express olarak yapıyoruz.

Türkiye'den Yurtdışına İlaç Göndermek

Türkiye’de imalatı yapılan ilaçlar dünyanın her yerinde bir hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Bu ilaçların taşınması ve adreslere teslimatı konusunda en önemli noktalardan biride yurtdışı kargo firmasının ilaç taşıma konusunda tecrübeli ve tüm prosedürleri bilmesidir. Zaten sıkıntılı olan ilaç gönderimi bir de tecrübesiz firmaya denk geldimi işin içinden çıkılmaz.

Fast express ilaç gönderimi konusunda tüm sıkıntılı süreçleri atlatmak adına çok çalışmaktadır. İlacı gönderen imalatçı, aracı ve vatandaşlar ilaca ait doktor raporu, ilaç prospektüsü, sosyal sağlık bilgileri gibi istenen tüm belgelerin eksiksiz bulundurulması gerekmektedir. Firmamız tüm belgeler ışığında ilaçlar ile kargonuzu gümrükten geçirmektedir. Ancak bazen ilaca ait tüm belgeler eksiksiz de olsa ilaç gümrükten geri gönderilebilmektedir.

Türkiye'den Yurtdışına İlaç Göndermek

İlaç gönderiminde kargolarınız faturası ile birlikte hazırlanarak kargolanır. Yasal mevzuatlara uygun olarak taşınan ilaç kargolarınız en ekonomik fiyatlarla dünyanın her yerine gönderilmektedir. Piyasada artan fiyatlar ve Covid 19 virüsüne karşın en uygun fiyatlar sizlere sunulmaktadır. İlaçlarınızın sayısı ve boyutu ne olursa olsun sizlere en makul seviyelerde fiyatlar sunuyoruz.

Gönderdiğiniz kargolarınız en güvenli şekilde götüren firmamız kargo paketlerinize herhangi bir zarar gelmemesi için çok çalışmaktadır. Yurtdışına ilaç gönderiminde ne yapacağınız ile ilgili olarak bulunduğunuz ilden 0215414410 veya 02324251205 numaralı telefonlarımızdan bağlantı kurabilirsiniz. Bu numaralar ile yurtdışına nasıl kargo gönderebileceğiniz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'den Yurtdışına İlaç Göndermek

Fast Express; İlaç Kargo, taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterileri ayrımı yapmadan en iyi hizmetli sunarak kargolarınızı dünyada 220’den fazla ülkeye gönderiyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapmak istediğiniz gönderinizin ödemesini alıcınızdan alabilmekteyiz. Sistemimiz üzerinde kurulu olan sistem ile alıcınıza link iletiyoruz. Alıcınız link üzerinden giriş yaparak hem kendisine gelecek gönderiyi görebilmekte hemde o link üzerinden ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP