İran Yurtdışı Kargo Kağıt Gönderimi

13-08-2021 07:50'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 17:33

İran Yurtdışı Kargo Kağıt Gönderimi

Günümüz yurtdışı kargo faaliyetlerinde doğruluk, tutarlılık ve rekabet önemlidir. Bunların tümü, dünya çapındaki esnek iş bağlantısına sahip firmamız Fast express tüm müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmak adına çok çalışmaktayız. Yenilikçi fikirlerin, uzmanlığımızın ve zamanında kaliteli hizmetimizin, kendimizin olduğu kadar müşterilerimizin de başarısına katkıda bulunacağına inanarak hizmet vermekteyiz. Fast express olarak İran’a ticari ürün gönderimlerinde özellikle kağıt gönderimlerinde en iyi hizmetleri sunmak adına profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Fast express uluslararası yurtdışı kargo gönderiminde, İran'da ve dünyanın diğer bölgelerine kağıt gönderimlerinde sorunsuz hizmet veriyoruz. Fast express yurtdışı kargo hizmetleri, her türlü kargonun ihracat, ithalat ve transit geçişinde firmamız uluslararası bağlantıları ile sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Dünyanın her yerinde çeşitli şubeler ve temsilcilikler kurarak çalışmalarımızın hızını ve doğruluğunu artırdık. Uluslararası yük taşımacılığında en aktif operatörler çerçevesinde düzenli demiryolu, deniz ve hava hizmetleri sunarak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Uluslararası nakliyede her zaman değerli ve farklı hizmet sunarak bu güveni gözetmek için çalışıyoruz. Politikamız, her türlü kargo taşımacılığında, hizmeti artırmak ve iç ve dış işlere özen göstermek üzerine kuruludur.

Firmamız Fast express çalışanları İran kağıt gönderimlerinde büyük kolaylıklar sağlayarak uluslararası kargo gönderilerinde güvenli, hızlı ve ekonomik gönderi hizmetlerini sorunsuz şekilde sunmaktayız. Ayrıca, gelişmiş altyapı ve tesisleri tedarik ederek, sadece sevgili ülkemiz İran'a hizmet etmek için değil, aynı zamanda kendimize saygın bir isim bırakmak için de çalışıyoruz.

İrana Yurtdışı Kargo ile Kağıt Gönderim Fiyatları

İran’a yurtdışı kargo ile uluslararası alanda kargo gönderiminde firmamız ekonomik fiyatlarla gönderim sağlamaktayız. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken kağıt ürünlerinin gideceği mesafe, alacağınız hizmet ve piyasa durumuna göre fiyatlarımızı belirlemekteyiz.

İran Hava Kargo Gönderimi

İran’a hava kargo göndermek istediğiniz ürünlerde bizimle iletişime geçebilir, daha detaylı ve sağlıklı bilgiler alabilirsiniz. İletişim için www.fast-express.com yada e-mail: [email protected] yada 0212 541 4410 numaralı İstanbul Yurtdışı Kargo acenta telefonundan veya 0232 4251202-05 numaralı İzmir Yurtdışı Kargo acenta telefonundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Fast express olarak Tahran havaalanı, Mehrabad Uluslararası havaalanı, Now Shahr havaalanı, Ramsar havaalanı, Sary havaalanı, Kashan havaalanı, Araak havaalanı olmak üzere tüm hava alanlarına kargolarınızı sorunsuz şekilde gönderiyoruz. Özellikle Hava yolu taşımacılığında profesyonel olan Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran’a ve İran’dan Kağıt taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize her zaman en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışında dünyanın herhangi bir noktasındaki alıcıya ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya kargonuzu gönderdiğiniz karşı alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak size iade edilmektedir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi iade taşıma bedeli tutarı tarafınıza iade ücret olarak yani göndericiye fatura edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Türkiye’ye gelen ürünler Türkiye gümrüğüne İstanbul’dan giriş yapmaktadırlar. Gümrük tarafından incelenen ürünler numune olarak kabul edilirse gümrük tarafından serbest bırakılır ve adresine teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Firmalar için gelen ürünlerde numune olarak malzemeden 1 adet olması ve numune olarak geldiği belirtilmiş olmalıdır. Gümrük tarafından işlem yapılması gereken ürünler için ETGB kapsamına alınabilir ve bu konuda başvuru kargo firmanıza gümrüğe iletilmek üzere yapılmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP