İran Tahran Uçak Kargo

16-12-2020 15:06'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 06-02-2023 15:06

İran Tahran Uçak Kargo

İran Tahran Uçak Kargo

İran Ortadoğu da bulunan en büyük ülkelerden biridir. Resmi dili farsça olan İran Türkiye ile ilişkileri oldukça büyüktür. MÖ binlerce yıllık tarihi olan İran ile Türkiye milyonlarca lira ticareti bulunmaktadır. Giderek artan ticaret ve ikili ilişkilerin gelişmesi her iki ülke arasında ekonominin gelişmesi anlamına gelmektedir. ABD’nin yaptırımlarına rağmen yoluna devam eden iran’ın en büyük şehri Tahran’dır.

İran’ın başkenti olan Tahran üzerinden Türkiye ve Dünya ülkeleri ticaret ve yolcu taşımacılığı yapmaktadır. İran Tahran dış ticaret politikası genel anlamda korumacı bir görünüme sahiptir. ABD yaptırımları korumacı ekonomik yapıyı ortaya çıkartmıştır. Ülke içinde korumacı ekonomik yapıyı destekleyen güçlü bir lobi de vardır.

İran Tahran Uçak Kargo

Tahran Uçak Kargo

İran Türkiye arasında büyük bir kara sınırı bulunduğu için karayolu ve havayolu taşımacılığı yapılmaktadır. Fast express olarak İran’a genellikle hızlı ve standart kargo gönderimleri için havayolunu tercih ediyoruz. Türkiye’nin en büyük taşımacılık firmalarından biri olan Fast express sadece İran tahran değil uluslararası alanda kargo taşımacılığı hizmeti vermektedir. Havayolu İhracat Servisimiz ile Bedelli-Bedelsiz ihracat gönderileriniz taşıyabiliyoruz, Havayolu İhracatlarınızı IATA Kuralları kapsamında taşımaktayız. Havayolu İhracat servisimiz ile talebiniz doğrultusunda Havalimanına veya Tahran’da alıcınızın kapısına kadar teslimat yapabiliyoruz.

Tahran Kargo Fiyatları

Fast express kargo fiyatları konusunda Türkiye’nin neresinde olursanız olun en uygun fiyatlarla kargoları göndermektedir. Kargoların desi değrine göre yapılan fiyat hesaplaması ile müşterilerimize en makul bütçe dostu fiyatlar sunuyoruz. Bireysel ve kurumsal firmaların kargo gönderimleri İrana 1-2 günde hava yolu ile ekonomik fiyatlara gönderiyoruz. İnternet üzerinden online olarak uluslararası doküman, paket gibi her çeşit yurtdışı kargo ve kurye gönderinizi, express yada ekonomik fiyatlı transfer seçenekleri ile Türkiye’den Yurtdışına veya Yurtdışından Türkiye’ye gönderebilirsiniz.

İran Tahran Uçak Kargo

Tahran Gümrük İşlemleri

Son zamanlarda artan irana gönderimleri Tahran gümrüğünde uzun ve zor süreçler ortaya çıkartabilmektedir. Ancak firmamız İran tahran gümrük kurallarına ve yasalarına uygun olarak gönderdiği için sorunsuz ve hızlı şekilde kargolarınızı gönderiyoruz.

İrana Hangi Ürünleri Taşıyoruz

İrana yasal olarak taşınması gereken tüm ürünleri taşıyoruz. Kargo içeriğinize ne olursa olsun ambargolara uygunsa İrana gönderiyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile İrana döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

İran Tahran Uçak Kargo

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları, Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri..... koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo transfer süreleri için sayfamızda bulunan www.fast-express.com/tr/pages/transit-sureleri linki üzerinden gideceği ülkenin transfer süresi hakkında yaklaşık bilgi edinilebilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP