Yurtdışı Kargo ile Gelinlik Göndermek

12-01-2021 15:09'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 05-08-2022 23:17

Yurtdışı Kargo ile Gelinlik Göndermek

Yurtdışı Kargo ile Gelinlik Göndermek

Türkiye’de son dönemlerde gözlemlenen gelinlik sektörü dış ticaret hacmi rakamlarında da istikrarlı bir artış görülmektedir. Günümüzde gelinlik imalatı ihracat rakamlarında da önceki yıllara oranla yaklaşık %20-30 bir artış göstermektedir. Gelinlik sektörünün gerek genel gerek bölgesel çapta rekabetçi yapısı ve rekabet edebilirliği de detaylı olarak analiz edilmektedir. Türkiye gelinlik sektörü uluslararası pazarlarda ciddi rekabet gücüne sahip olabilecek sektörlerden birisi olarak kendini git gide göstermektedir.

İnsanların evlenmek amacıyla bir araya gelip özel elbiseler giydiği etkinlikler git gide artmaktadır. Artan bu ivme ile gelinlik sektörü ve bu sektörün lojistik desteğini sunan yurtdışı kargo taşımacılık firmaları taşıma hizmetlerini yapmaktadır. Globalleşen dünya da işletmelerin sadece müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılaması yetmemekte bunun yanında hız, güven ve kalite gibi olgular da karşımıza çıkmaktadır.

Yurtdışı Kargo ile Gelinlik Göndermek

Yurtdışı kargo ile tüm dünyada 220’den fazla ülkeye gelinlik elbise ya da her türlü tekstil ürünlerinizi gönderiyoruz. Türkiye’de havayolu ile uçak kargo taşıma hizmeti veren Fast Express kargo, tüm gönderilerinizi hızlı ve özenli bir şekilde göndermektedir. İthalat İhracat yaparak kargo göndereceğiniz zaman her bir firmasından ayrı ayrı tek tek görüşüp teslimat ve işleyiş hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak, ürünü teslim etmek gibi tüm süreçler streslidir. Ayrıca bu süreçler size zaman ve maliyet açısından da problem teşkil edecektir.

Fast Express Kargo, gelinlik gönderimi gibi zorlu süreçten kurtarıp, göndereceğiniz ürünü sizden teslim aldıktan sonra, sizin yerinize en uygun ve en hızı havayolu kargo firması ile göndermektedir. Ayrıca kurye aracılığı ile kargonuz alıcınızın kapısına kadar teslim edilmektedir. Yurtdışına kargo göndermek istediğiniz kargonun desi değerini bilmeniz yeterli olacaktır. Desi hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpımını yapınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine böldüğünüzde çıkan sonuç size desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır.

Yurtdışı Kargo ile Gelinlik Göndermek

Yurtdışına göndereceğiniz kargoların fiyat konusunda endişeleniyorsanız sizleri rahatlatacak olan bir öneri sunacağız. Fast express her zaman en uygun fiyatları sunduğu için müşterilerine kargoyu en ucuza gönderme konusunda da yardımcı olmaktadır. Yurtdışı gelinlik kargo gönderimleriniz için kargo paketinizin en hafif ve küçük şekilde ayarlamalısınız.

Beyannameli gönderileri basit ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir sistemdir. Siz değerli müşterimizden talep ettiğimiz üç evrağı hazırlamanız yeterlidir. Gerekli evraklar ile gönderinizin sevkini havalimanına sağladıktan sonra İzmir’den dünyanın her yerine gümrük çıkışlarımız ile detayları gümrükçünüze iletiyoruz. Gümrükçünüz beyanname işlemlerini tamamladıktan sonra gönderinizin çıkışı gerçekleşiyor ve adrese teslim sağlıyoruz.

Yurtdışı Kargo ile Gelinlik Göndermek

Fast express olarak son yıllarda her sektörden fiyat artışlarına rağmen firma olarak müşterilerimizin bütçesi ve piyasa koşulları gözetilerek en uygun fiyatlar ile kargolarınızı gönderiyoruz. Türkiye ithalat ve ihracat yaptığı ülkelere kargolarınızı hızlı ve ucuz fiyatlarla gönderilmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda gelinlik taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize gelinli gönderiminde en uygun fiyatları sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Günümüz koşullarında bireyler ve firmalar ihtiyaçlarını karşılamaları için kargo yapmak mecburiyetindedirler. İhtiyaçlarınızı minimum masraf ile gerçekleştirmeniz için Fast Express yurtdışı kargo firması olarak yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP