İran Yurtdışı Kargo Yedek Parça Gönderimi

07-08-2021 17:51'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-12-2023 14:15

İran Yurtdışı Kargo Yedek Parça Gönderimi

İran, büyük asya ülkelerinden biridir. Amerika ve Avrupa ülkeleri gibi bir çok ülkeden ambargoya uğramaktadır. İran, Türkiye’nin ihracat yaptığı ülkeler arasında 25. sırada yer alıyor. İran’ın Türkiye’nin ithalatındaki ülkeler arasında 18. Sırada yer alıyor. Türkiye dahil olmak üzere bir çok ülke ile ticari ilişkileri iyi olarak devam etmektedir. Uluslararası yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız Fast express, İran'daki hizmet yelpazesini, kalkış noktasından İran'daki alıcıya kadar takip ederek hizmet yelpazesini genişletmektedir.

İran’a ithalat, ihracat veya yerel müşterilerin tümü, İran'da ve denizaşırı ülkelerde etkin tedarik zinciri yönetimine güvenmektedir. Yurtdışı kargo siparişi verdiğiniz veya bir satış yaptığınız andan itibaren, Fast express tedarik zinciri lojistiği, tüm gümrük uyumluluğunun, nakliye şeklinin, transit sürelerin ve rekabetçi fiyatlandırmanın gerçekleştirilmesini ve tüm gönderilerin zamanında yapılmasını sağlamaya yönelik çalışmaktadır.  İran’ın, Tercihli Ticaret Anlaşması ile Türkiye’ye tarife indirimi sağlayacağı ürünler arasında; temizlik ürünleri, ilaç, kozmetik, plastik malzemeler, orman ürünleri, tekstil, hazır giyim, ev tekstili, mobilya, çelik ürünleri, demir ve demirdışı metaller, buzdolabı, bulaşık makinaları gibi beyaz eşya ürünleri, klimalar ve elektrik-elektronik ürünleri gibi bir çok ürün yer almaktadır. Türkiye’nin İran’a ihracatında demir çelik, kurşun, tütün ve mamulleri, dokumacılık ürünleri, makinalar, otomotiv sanayii ürünleri, mantar ve ağaç mamulleri ile plastikler önemli bir yere sahiptir.

Zamanında İran Kargo

Zamanında bir teslimini sağlamak amacıyla, İran’a doğru adresi, bir doğru biçimde gönderim adresini  ve hedeflenen yer son derece iyi hesaplanarak gönderilmektedir. Bu, teslimat ortağının paketin ilk seferde doğru teslim edilmesini sağlamasına yardımcı olmaktayız. Havayolu kargo ile gönderilen kargolar İran’a çok kısa sürelerde ulaştırılmaktadır. Havayolu kargo taşımacılığı güvenli ve hızlı bir taşımacılık yoludur. Tahran havaalanı, Mehrabad Uluslararası havaalanı, Now Shahr havaalanı, Ramsar havaalanı, Sary havaalanı, Kashan havaalanı, Araak havaalanı olmak üzere tüm hava alanlarına gönderim yapıyoruz. Başta Tahran olmak üzere hemen hemen tüm şehirlere hava yolu ile yedek parça kargolarınızı gönderiyoruz.

İran Kargo Fiyatları

İran’a gönderilecek kargoların en uygun fiyatlarla gönderen Fast Express firmamız size rekabet maliyetinin çok altında mükemmel hizmet vermeye adamıştır. İran'a nakliye kutuları için en iyi fiyatları sunuyoruz. İran'a ucuz bir paket göndermeye ihtiyacınız varsa, en ucuz nakliyeyi bulmanıza yardımcı olabiliriz. Deneyimli personelimiz, ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel nakliye stratejisini uyarlayabilir. İran'a yük veya sadece bir araba gönderiyor olmanız fark etmez, sizin ve şirketiniz için en iyi stratejiye sahibiz. Uzun yıllara dayanan deneyimimizi, uluslararası nakliye topluluğunun nüanslarını hiçbir güçlük çekmeden yönlendirmenize yardımcı olmak için kullanıyoruz. İran'a bir paket göndermeniz gerektiğinde, teslimatınızın zamanında ulaştığından emin olmak için bize güvenebilirsiniz.

İran’a Yasaklı Ürünler

Gönderim yapacağınız İran’a yasaklı ürünler listesine aşina olmanız gerekir. Bunlar çok çeşitlidir, ancak gümrük işlemleri sorun çıkartabilir. Yasaklılar listesinde yer alan bir şey gönderirseniz paketinize el konur ve bazı durumlarda kovuşturmaya uğrayabilirsiniz. Bu baş ağrısından kaçınmak için her zaman ödevinizi yapmalı ve asla yasak sayılan şeyleri varsaymalısınız. Yasaklı ürünler listesini inceleyip kargolarınızı ona göre gönderebilirsiniz. Bazı yasaklı yedek parça ürünlerini göndermek istediğiniz de kontrol etmeniz gerekmektedir.

İrana Yedek Parça Göndermek

İran’a ve İran’dan yedek parça ürünleri göndermek istediğinizde en uygun maliyetlerde gönderim sağlıyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran’a yedek parça taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de alıcısına ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP