Avustralya Yurtdışı Kargo

29-08-2019 10:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 24-11-2023 13:40

Avustralya Yurtdışı Kargo Gönderimi

Fast Express; Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada düşünerek dünya çapında gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe Türkiye pazarında ve dünya ülkeleri bazında sınırlarımızı daha da genişletmeye yönelik çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle ulaşacağız.

Avustralya Yurtdışı Kargo ile neler gönderilebilir?

Gelişen teknoloji ve şartlar ile artık içinde bulduğumuz çağda yurtdışı kargo hizmetinde Avustralya ülkesinden herhangi bir şehire veya yurtiçindeki bir şehirden Avustralya ülkesine gönderileriniz çok rahat ve çok hızlı olabiliyor. Avustralya yurtdışı kargo hizmetleri kapsamında; tüm evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz, ürünleriniz, dökümanlarınız, ihracat mallarınız, belgeleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya ulaştırılır.

Avustralya Yurtdışı Kargo Firmaları

Fast Express Kargo; ülkemizde hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Yurtdışına kargo göndereceğiniz zaman yada yurtdışından Türkiye'deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından ayrı ayrı fiyat teklifi almak, teslimat hakkında bilgi almak, ücretler fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkmaktadır. Bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en rahat şekilde halledebileceğiniz firma fast express Kargo'dur.

Fiili ihracat olsun, kredili ihracat olsun, bedelli yada bedelsiz ihracat olsun, transit ve kayda bağlı ihracat olsun, kiralama ve takas gibi durumlarda; yurtdışına kargo ile mal gönderme gereksinimiz ortaya çıkar. Hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kargo ihtiyaçlarınızı Fast Express Kargo karşılar. Dünyanın farklı bölgelerindeki farklı fuar organizasyonlarına katılan kurumsal firmalar için; fuar stand gereçleri, reklam ekipmanları, fuar için kullanılacak broşürler, belge ve kataloglar, fuar alanı için gerekli olacak tüm araçların gönderimi yurt dışı kargo hizmetleri ile kolaylıkla ve en ekonomik şekilde gönderilebilir.

Avustralya Yurtdışı Kargo Hesaplama

Ağırlık kapasitesi 150 kg'a kadar olan ve fiyat bedeli 7500 Euro'ya kadar olan ihraç mallarınız, mikro ihracat kapsamına girer. Bedelli ihracat kategorisine girmektedir. Bu bedelli ihracatları gümrük müşavirliği firmaları ile de düzenleyebilir, gümrük beyanı işlemlerinizi yapabilirsiniz.  Fakat bu gümrük müşavirliği firmaları Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı düzenleyemezler. Yurtdışına kargo ile mal gönderme işlemlerinizi Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı gönderme yetkisine sahip Fast Express Kargo ile kolaylıkla hızlı bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Avustralya Yurtdışı Kargo Fiyatları

Avustralya yurtdışı kargo hizmetinde fiyat olarak en uygun, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderim Fast Express Kargo ile sağlanır. Yurtdışı kargo gönderileriniz özenle hazırlanır, en hızlı şekilde teslimatı yapılır. Kurumsal firmalar ve bireysel kişiler adına yurtdışı taşıyıcı firmalar ile anlaşma sağlayıp, en uygun fiyat sizlere verilir.  Yurtdışına kargo ile mal gönderme hizmetleri kapsamında; tüm ihraç ürünleriniz, evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz,  dökümanlarınız, ihracat mallarınız, belgeleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya ulaştırılır. Fast Express Kargo ile yapılan yurtdışına kargo ile mal gönderileriniz; sistemimizde kolayca ve her an güncel olarak takip edilebiliyor. Yurtdışı kargo gönderimi ile gönderdiğiniz ürünlerin gümrük kurallarına uygun olup olmadığı danışabilirsiniz. Avustralya'dan yurtdışına gönderdiğiniz ürünler sadece göndereceğiniz ülkenin gümrüğüne değil, kendi ülkenizdeki gümrüğe de takılabilir. Bu nedenle o ülkenin gümrük kanunları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışına kargo göndereceğiniz ürünün ambalajlanması ve kolilenmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz ya da sizden teslim aldığımız mallar, hemen işleme konur. Vergi ve gümrük aşamaları evrakları işleme alındıktan sonra, en hızlı ve en güvenli bir şekilde gönderim aşamasına geçer.

Avustralya Yurtdışı Kargo Takip

Yurtdışı gönderi olarak taşınılması istenen ürünün Uluslararası Taşıma kurallarına uygun olup olmadığı mutlaka web sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarından müşteri ilişkileri departmanlarımıza bağlanarak öğrenilmelidir. Aksi halde uygun ücretle kargo göndermek istenirken yapılan ödeme ve gönderilen kargo ile ilgili istenmeyen durumlar yaşanabilir. Fast Express Kargo, bulunduğunuz ilden, dünyanın tüm ülkelerinde her bölgede dağıtım ağı ve güvenli taşımacılık sistemi bulunan önemli firmalar ile iştirak halinde olup, Avustralya yurtdışı kargo hizmetlerinde en hızlı kargo firması olmayı amaçlamaktadır. Yurtdışı kargo edilmesini istediğiniz gönderiler; elimize geçtiği andan itibaren en güvenli şekilde korunup, transfer işlemlerine başlamaktadır. Kayıt aşamasından geçerek, takip sistemimize işlenir. En hızlı şekilde yurtdışı kargo edilmesi için bizlere teslim ettiğiniz gönderinizi bu yurtdışı kargo takip sistemimizde tüm aşamalarıyla takip edebilirsiniz. Teslim edildiği zamana kadar en hızlı bir şekilde rahatlıkla aşamaları gözlemleyebilirsiniz.

Avustralya, Güney Yarım kürede yer alan bir ada ülkesidir. Başkenti Canberra, en büyük şehri ise Sidney’dir. Yönetim şekli anayasal monarşidir ancak parlamenter sisteme de sahiptir.  Nüfusu yaklaşık 25 milyondur. Refah seviyesi oldukça yüksektir. Çeşitli etnik unsurlar bir arada yaşamaktadır.Para birimi Avustralya Doları’dır. 10binden fazla plaj sayısına sahip ülkenin bir diğer önemli özelliği ise dünyanın diğer bölgelerinde bulunmayan hayvanlarına sahip olmasıdır.

Avustralya Yurtdışı Kargo Takip

Avustralya Yurtdışı Kargo Hizmeti verilen Şehirler ve çalışma Saatleri

Sydney Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      yurtdışı kargolarınızın    Sydney    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Melbourne Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Melbourne    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Brisbane  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Brisbane    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Perth Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Perth    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Adelaide Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Adelaide    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Gold Coast  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Gold Coast    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Canberra  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Canberra    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Newcastle  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Newcastle    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Hobart Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Hobart    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Darwin  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Darwin    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Cairns  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Cairns    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Townsville   Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Townsville    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Alice Springs  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Alice Springs    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Geelong  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Geelong    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Wollongong  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Wollongong    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Ballarat  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Ballarat    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Launceston  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Launceston    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Toowoomba Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Toowoomba    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Sunshine Coast Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Sunshine Coast    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Mackay  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Mackay    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Rockhampton Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Rockhampton    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Bundaberg Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Bundaberg    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Coffs Harbour Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Coffs Harbour    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Wagga Wagga  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Wagga Wagga    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Albury Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Albury    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Bendigo Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Bendigo    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Hervey Bay Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Hervey Bay    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Geraldton Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Geraldton    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Tamworth  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Tamworth    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Nowra-Bomaderry Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Nowra-Bomaderry    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Bathurst Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Bathurst    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Lismore Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Lismore adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Kalgoorlie-Boulder  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın Kalgoorlie-Boulder    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Mildura  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın  Mildura adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Shepparton Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Shepparton    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Port Macquarie Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Port Macquarie    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Gladstone Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın  Gladstone adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Orange Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Orange    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Dubbo  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Dubbo    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Mount Gambier  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın Mount Gambier    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Mackay Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Mackay    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Mandurah Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Mandurah    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Traralgon Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Traralgon    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Bunbury  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Bunbury    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Busselton  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Busselton    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Whyalla Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Whyalla    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Mount Isa  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Mount Isa    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Devonport  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Devonport    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Gympie  Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Gympie    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Roma Yurtdışı kargo çalışma saatleri    Hafta içi    09:00 - 18:00 saatleri arasında      Yurtdışı kargolarınızın    Roma    adresinizden toplamaları ve teslimatları yapılmaktadır.    Cumartesi - Pazar toplama hizmeti verilmiyor.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Online kayıt işlemlerini kullanarak internet sayfamızdan yurtdışına tüm kargo transfer işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş ve ülke bilgileriniz girdikten sonra işlemleri hızlıca yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de alıcısına ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına ihracat yapmak istiyorsunuz ama bunun için Gümrükçüyle anlaşmak ve beyanname açtırmak istemiyorsanız ETGB / Mikro İhracat kapsamında neredeyse hiç uğraşmadan gönderim sağlayabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Avustralya ülkesinden toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP