Yurtdışına İlaç Göndermek

24-11-2020 13:43'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 15:21

Yurtdışına İlaç Göndermek

Yurtdışına İlaç Göndermek

Hastalıkların tedavisi için kullanılan ilaçlar dünya üzerinde önemli bir sektör haline gelmiştir. Geçmişten günümüze önemli yer tutan ilaç sektörü özellikle Avrupa ve Amerika da çok fazla gelişmiştir. Avrupa ve Amerika ilaç sanayi olmak üzere ülkemizde de ilaç sanayi dünyada en iyi performans sergileyen sektörlerden biridir. Dünya ilaç sanayinin ürettiği etkili ve güvenli ilaçlar ile hastalara sağladığı büyük fayda sağlamaktadır. Avrupa, Amerika ve ülkemizde ilaç sanayiinde Ar-Ge alanında görülen gelişmeler yeni ilaçların dünya pazarlarındaki payları açısından daha iyi sonuçlar vermektedir.

İlaçların dünya üzerinde taşınması, dağıtılması ve hastalara ulaştırılması için çok çalışmaktadır. Sağlığın korunması ve ilaçların hastalara en hızlı şekilde ulaştırılması için yurtdışına ve yurtdışından bir çok taşıma firması ilaçları taşımaktadır. Yurtdışı ve Yurtiçi taşımacılık hizmeti dünyanın her yerinde yapılmaktadır. Özellikle yurtdışı kargo taşımacılığı ülkemizde ve dünyada taşımacılık hizmeti veren yüzlerce firma bulunmaktadır. Türkiye’de ise taşımacılık hizmeti veren en iyi firmalardan biri de Fast Express’dir.

Yurtdışına İlaç Göndermek

Yurtdışına İlaç Gönderilir mi?

Fast express yurtdışına ve yurtdışından ilaç taşımacılığı ve dağıtımında müşterilerimize en iyi hizmetler sunuyoruz. Yurtdışına ve yurtdışından ilaç gönderimleri zaman zaman yasaklansa da genellikle gönderilmektedir. Fast express Türkiye’den ve dünyadaki 220’den fazla ülkeye ilaç gönderim hizmetlerini hızlı, güvenilir, ekonomik ve zamanında teslimatlarını yapmaktadır. Yurtdışına ve yurtdışından ilaç alımı ve gönderimi istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

İlaç alımı ve gönderiminde ister firma olun isterseniz de bireysel olarak ilaç göndermek isteyin herkesin hizmetinizdeyiz. İlaç gönderiminde gümrükler bazı belgelere ihtiyaç duymaktadır. İlaç gönderiminde ilacın neden gönderildiğine dair o ülkenin gümrüğü sorgulamaktadır. Bunun haricinde ilaç prospektüsü, ilaca ait raporlar, doktor raporu ve sosyal sağlık bilgileri gibi bilgiler istenmektedir. İlaç gönderiminde tüm bu belgelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Ancak bazen tüm belgeleri eksiksizde ilaçla gönderseniz gümrükler ilaçları geri gönderebilmektedir. Ancak firmamız tüm olası aksaklılara karşı tedbirlerini almaktadır.

Yurtdışına İlaç Göndermek

Yurtdışına İlaç Gönderim Fiyatları

Yurtdışına ilaç göndermek günümüzde her eşyanın gönderiminde olduğu gibi ilaçta da bir bedel istenmektedir. Bu bedel ilacın sayısına, ağırlığına, boyutuna ve gideceği ülkeye göre farklılık göstermektedir. İlaç gönderiminde avrupaya gün içerisinde gönderilirken diğer kıta ülkelerine 2 günde gönderilmektedir. Fast express yurtdışına ve yurtdışında ilaç gönderimleriniz firmamız en uygun fiyatları sunmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo, hizmeti ile ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Yurtdışına İlaç Göndermek

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışına gönderilecek olan kargolar için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka kargo firmasına verilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
ETGB’ li gönderilerde mal bedeli sınırı 15.000 € olarak belirlenmiştir. Beyannameli gönderilerde mal bedeli sınırı yoktur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP