Türkiye'den İrana Kargo Fiyatları

14-07-2021 15:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 12:18

Türkiye'den İrana Kargo Fiyatları

Türkiye ve İran bölgede tarih boyunca bir arada yaşamışlardır. İran OPEC üyesi, Bağlantısızlar hareketi ve İslam iş birliği üyesidir. İran 28 eyaletten ve 241 il’den oluşmaktadır. İran’ın başkenti tahran’dır.

Türkiye'den İran'a en ucuz yurtdışı hizmeti arıyorsanız, size yardımcı olmak için buradayız. Türkiye'den İran'a bir kargo göndermek için en ucuz yol firmamızdan geçmektedir. Her gün Türkiye'den İran'a kurye yaptığımız pek çok şey var, insanlar İran'a kargolarını Türkiye'den İran'a teslim edebilecek güvenli ve güvenilir bir nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyorlar. İran'a nakliye sırasında güvenli geçiş de dahil olmak üzere uygun belgelerle Türkiye'de ücretsiz teslim alma ve ücretsiz paketleme sağlıyoruz. Türkiye'den İran'a gönderilerinizden sonra online kargo takip sistemi sağlıyoruz.

İran Evrak Gönderimi

Ekonomik fiyatlara İran’a istediğiniz adrese kargo gönderimi yapmaktayız. Evrak, doküman, gizli belge, dosya, ödev, ders notu, tapu, sözleşme belgesi gibi aklınıza gelebilecek her türlü evrak ve doküman en uygun fiyatlarla gönderilmektedir. Türkiye ve İran arasında olmak üzere uluslararası alanda evrak gönderiminde en iyi hizmetleri sunmaktayız.

İran Paket Yurtdışı Kargo Paket Gönderimi

İran’a İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, özel eşyalar, kişisel eşyalar, hediyelik eşyalar olmak üzere her şeyi gönderiyoruz. Yasak olmamız ambargoya uğramamış tüm malların gönderimini sağlıyoruz.

İran Yurtdışı Kargo Fiyatları

İran’a ve İran’dan kargo gönderimi yapmak isteyen firmalar için en uygun maliyetlerle gönderim yapıyoruz. Kargonuzun desi hacim değerine göre belirlenen fiyatlar ile sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız. İran kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp beş bin’e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir.

İran Havayolu Kargo

Uçak kargo ile yapılan transferlerde daha hızlı olduğu gibi daha güvenlide yurtdışı kargo hizmeti verilmektedir. Daha kaliteli hizmet vermek adına uçak kargo ile taşıma hizmeti veriyoruz. IATA kurallarına ve ICAO yönetmeliklerine uygun şekilde taşınan kargolar daha güvenli gitmektedir. Yurt dışı kargo taşımacılığında politik ve bürokratik olumsuzluklardan etkilenmemesi için ithalat ve ihracat yapan firmalar ve kargo gönderimi yapan firmalar bunlardan etkilenmektedir. Fast express globalleşen dünyada yurtdışı kargo taşımacılığında taşıyıcı firma olduğu için Ülkemizin ve Kaliforniya eyalet yasalarına uygun olarak taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışında dünyanın herhangi bir noktasındaki alıcıya ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya kargonuzu gönderdiğiniz karşı alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak size iade edilmektedir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi iade taşıma bedeli tutarı tarafınıza iade ücret olarak yani göndericiye fatura edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına numune bazında gönderi sınırı tek konşimento için 150 kg.’dır. Yurtdışına ETGB / Mikro İhracat bazında gönderi sınırı tek konşimento için 300 kg.’dır. Yurtdışına Beyannameli gönderilerde kilogram sınırı bulunmamaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP