Türkiye'den Amazona Ürün Nasıl Gönderilir?

01-02-2021 10:07'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 06-06-2023 23:03

Türkiye'den Amazona Ürün Nasıl Gönderilir

Türkiye'den Amazona Ürün Nasıl Gönderilir?

Amazon dünyanın en büyük e-ticaret sitelerimden olduğu gibi en büyük ve değerli firmalarından biridir. Amazon Amerika, Avrupa, Asya, Afrika ülkelerine dünyanın her yerine ürün gönderimi yapmaktadır. Amazon kendisi dünyanın her yerine kargo gönderimi yaptığımı gibi kendi sistemi üzerinden hesap açan bireysel ve profesyonel kişiler için ürün gönderimi yapmaktadır. Amazon hesabından ürünlerini yükleyip satış yapan herkes ürünlerini müşterilerine en hızlı şekilde ürünlerini göndermek için ürünlerini amazon depolarına göndermektedir. Amazon buradan sipariş veren müşterilerinize ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Amazon deposuna ürün gönderimi yapmak günümüzde artık çok kolay hale geldi. Ülkemizde bulunan yurtdışı kargo firmaları yurtdışında tüm adreslere kargo gönderimi yapmaktadır. Ancak her firma amazon deposuna kargo gönderimi yapmayabilir. Amazon deposuna kargo gönderimi yapan firmalardan biride fast-express’dir. Fast Express yurtdışına amazon fba depolarına kargo gönderimi yapmaktadır. Müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla kargo gönderimi yapan firmamız ile uzun yıllar çalışacaksınız.

Türkiye'den Amazona Ürün Nasıl Gönderilir

Türkiye’den Amazon Depolarına Yurtdışı Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

  • Türkiye’den amazon depolarına kargo göndermek için ilk önce bir yurtdışı kargo firması ile anlaşmalısınız.
  • Amazon deposuna kargo gönderimi yapan firmalardan olan Fast Express kargolarınızı kapınızdan alarak merkezimize getirmektedir.
  • Hangi amazon deposuna gideceği gibi gerekli bilgileri firmamız ile paylaşın.
  • Fast Express merkezinde çıkış işlemleri yapılarak gönderilir.
  • Yurtdışı kargo takip numarası ile kargolarınızı takip ettiğiniz gibi firmamız gümrük vb. gibi işlemleri olabildiğince hızlı şekilde yaparak gümrükten sorunsuz şekilde geçmesini sağlamaktadır.
  • Havayolu uçak kargo ile gönderilen ürünlerin amazon depolarına kuryelerimiz ile teslimatı yapılır.

Türkiye'den Amazona Ürün Nasıl Gönderilir

Amazon Deposuna Kargo Gönderim Ücretleri

Fast Express sadece amazon depolarına ulaştırdığı kargolar için desi hacim hesabı yaparak gönderir. Yapılan desi hacim hesaplamasına göre ve gideceği amazon deposuna göre fiyatlarımız değişmektedir. Fast Express olarak piyasanın en uygun maliyetleri ile yurtdışına kargo gönderimi yapmaktadır.

Fast express olarak amazon deposuna gönderilecek yurtdışı kargo paketlerinizi fiyat verirken desi hacim hesaplamasına göre belirliyoruz. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak amazon depolarına kargolarınızı gönderiyoruz.

Fast Express olarak toplu gönderileriniz için sizlere ekonomik fiyatlarda sunuyoruz. Piyasadan aldığınız fiyatları bizimle karşılaştırdığınızda farkı göreceksiniz. En uygun fiyatın yanında en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

Türkiye'den Amazona Ürün Nasıl Gönderilir

Amazon Bireysel ve Profesyonel Hesaplar için Kargo Gönderimi

Fast Express amazon depolarına kargo gönderiminde bireysel yada profesyonel hesap olsun hiçbir zaman müşteri ayrımı yapmadan gönderim yapıyoruz. Tek tek yada toplu tüm paketleriniz Türkiye’nin 81 ilinden kapınıza kadar gelerek anlaşmalı olduğumuz kargo firması almaktadır. Alınan kargolarınız merkezimize getirildikten sonra çıkış işlemleri başlatılarak gönderilmektedir.

Fast Express Amazon deposuna göndereceğiniz kargolarınız için de kargo takibi hizmetleri sunmaktadır. Yurtdışı kargo takip hizmeti ile kargolarınızın tüm hareketlerini istediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

Türkiye'den Amazona Ürün Nasıl Gönderilir

Fast Express; Yurtdışı Kargo hizmeti ile uluslararası alanda amazon depolarına paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Dünya ülkelerine yapmak istediğiniz gönderinizin ödemesini alıcınızdan alabilmekteyiz. Sistemimiz üzerinde kurulu olan sistem ile alıcınıza link iletiyoruz. Alıcınız link üzerinden giriş yaparak hem kendisine gelecek gönderiyi görebilmekte hemde o link üzerinden ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Tüm yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Tüm dosya gönderim işlemleri bu şekilde tamamlanır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP